p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » دانلود اپلیکیشن ” مدار فیروزه ای ” همراه اول – بسته های اینترنت و مکالمه را با نصف قیمت بخرید!
دانلود اپلیکیشن ” مدار فیروزه ای ” همراه اول – بسته های اینترنت و مکالمه را با نصف قیمت بخرید!
بریم به لینک دانلود

4.3 /5

4.3 / 5. 49

49 رای
 • سازنده همراه اول
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود اپلیکیشن ” مدار فیروزه ای ” همراه اول – بسته های اینترنت و مکالمه را با نصف قیمت بخرید!

آپدیت
اپلیکیشن مدار فیروزه ای

اپلیکیشن مدار فیروزه ای – ارائه ای جدید از شرکت همراه اول 
معرفی و آشنایی همه جانبه با اپلیکیشن مدار فیروزه ای
اپلیکیشن بسته های کوتاه مدت اینترنت و مکالمه

بار دیگر شرکت همراه اول با ارائه اپلیکیشنی جدید کاربران را به وجد آورده است، اپلیکیشنی فوق العاده همراه با بسته های کوتاه مدت اینترنت و مکالمه ؛ بسته هایی که شاید شما نیز گاهی به آن نیاز داشته باشید اما به دلیل در دسترس نبودن بسته های کوتاه مدت به ناچار مجبور به خرید بسته های گران قیمت شده اید؛ اما شرکت همراه اول به توجه به نیاز های کاربران اقدام به عرضه اپلیکیشنی مرتبط کرده است.


با استفاده از اپلیکیشن مدار فیروزه ای به مجموعه ای از بسته های فوق العاده مطابق با نیاز های خود دسترسی خواهید داشت. بسته هایی که هر روز بروزرسانی می شوند و حالت تکراری را به خود نمی گیرند. نکته  جالب اینجاست که این بسته ها برای هر کاربری متفاوت است ، به طوری که بسته های مورد نیاز هر فرد تنها برای او فرستاده می شود. در واقع این اپلیکیشن در هزینه های شما صرفه جویی می کند و در همین حال نیاز شما را به خوبی برطرف می کند.


معرفی اپلیکیشن همراه اول ” مدار فیروزه ای “

قطعا برای بیشتر افراد پیش می آید که در موقعیتی خاص نیاز به برقراری مکالمه یک ساعتی و طولانی مدت دارند و یا می خواهید برای چند ساعت حجم اینترنت خود را بالا ببرید. اما برای فعالسازی اینگونه بسته ها به صورت عادی باید هزینه های زیادی را متحول شوید و گاهی نیز بسته مورد نیاز برای بازه زمانی شما وجود ندارد. اما شرکت همراه اول برای حل این مشکل و پایین آوردن هزینه های فعال کردن بسته هایی با حجم بالا ، اقدام به عرضه اپلیکیشنی فوق العاده کرده است.

با پی سی پلاس همراه باشید تا در ادامه بیشتر با این اپلیکیشن آشنا شوید. مدار فیروزه ای شامل بسته های اینترنت و مکالمه کوتاه مدت می باشد، بسته های ساعتی که در طول روز بروز رسانی می شوند و برای هر کاربری می توانند به صرفه باشند. قیمت این بسته ها در ساعات مختلف و بسته به مکان های مختلف شبکه همراه اول تغییر خواهند کرد. جهت کسب اطلاعات و آگاهی از بسته های پیشنهادی مختص به خود تنها کافیست کد #121* (ستاره – 121 – مربع) را شماره گیری کنید.


از دست ندهید:

همچنین تمامی مشترکین دائمی و اعتباری شرکت همراه اول می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند و بسته های اینترنت و مکالمه مدار فیروزه ای را در هر ساعت خریداری کنند. همانطور که گفته شد قیمت این بسته ها متغییر می باشد و با توجه به ترافیک شبکه در ساعات مختلف تعیین می شود.


نکات قابل توجه :

 • اپلیکیشن مدار فیروزه ای جهت آگاهی و اطلاع از بسته های پیشنهادی مختص به هر فرد ، در تمامی ساعت های روز قابل دسترسی می باشد.
 • بسته های مدار فیروزه ای امکان فعالسازی برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری را امکان پذیر می کنند.
 • با توجه به متغییر بودن قیمت بسته ها ، قابلیت رزرو وجود ندارد و برای فعالسازی بسته مدار فیروزه ای بعدی باید ابتدا حجم و یا زمان بسته قبلی شما پایان یابد. اما نکته قابل توجه اینجاست که این اپلیکیشن محدودیتی در فعال سازی بسته ها ندارد ، به طوری که شما می توانید به تعداد دلخواه بسته های مختلف را در یک روز فعالسازی کنید.
 • امکان فعالسازی همزمان بسته های اینترنت و مکالمه وجود دارد در حالی که شما نمی توانید همزمان دو بسته اینترنت را همراه یکدیگر فعال کنید و یا بسته ها مکالمه را به طور همزمان فعالسازی نمایید. (در واقع در هر زمانی حداکثر یک بسته اینترنت مدار فیروزه ای و مکالمه قابل فعالسازی می باشد و به غیره از این روش دیگری وجود ندارد.)

در انتخاب بسته خود دقت فرمائید

 • اولیت بندی بسته های مدار فیروزه ای در حال حاظر با توجه به علت اعتبار زمانی کوتاه آنها به طوری می باشد که از همه بسته های فعلی بالاتر است. این بدان معنی می باشد که مثلا اگر شما یک بسته معمولی داشته باشید و در همان زمان یک بسته مدار فیروزه ای را فعال کنید، ابتدا باید بسته فیروزه ای را به پایان برسانید سپس می توانید از سایر بسته های معمولی خود استفاده کنید.
 • دقت فرمائید که با اتمام بسته های مدار فیروزه ای با توجه به نداشتن قابلیت رزرو این بسته ها، مصرف اینترنت به صورت تعرفه عادی محاسبه می شود. بنابراین چنانچه بسته های از پیش فعال شده ندارید، در مدت زمان بسته های کوتاه مدت دقت فرمائید.
 • بسته های مکالمه این اپلیکیشن به صورت درون شبکه ای می باشند و سایر مکالمات خارج از شبکه به صورت تعرفه عادی محاسبه می شود.

راهنمای فعالسازی بسته ها از طریق اپلیکیشن مدار فیروزه ای

گام اول: پس از ورود به اپلیکیشن مدار فیروزه ای (چه از طریق پرتال، چه از طریق برنامه نصب شده بر روی گوشی) بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

گام دوم: به ترتیب شماره موبایل و کد امنیتی خود را وارد نموده و بر روی گزینه دریافت رمز عبور کلیک کنید.

گام سوم: رمز عبور دریافت شده را ثبت کرده و وارد صفحه اصلی اپلیکیشن شوید.

گام چهارم: پس از انجام مراحل بالا وارد صفحه ای می شوید که در آنجا می توانید میزان مصرف بسته فعلی خود را مشاهده کنید و یا بسته های موجود جهت خرید را ببینید.


راهنمای اضافه کردن اپلیکیشن مدار فیروزه ای به صفحه اصلی گوشی

مشترکان در هر زمانی می توانند از طریق مراجعه به درگاه dts.mci.ir بسته مورد نظر خود را خریداری کنند، همچنین می توانید با استفاده از روش زیر این آدرس را همانند یک اپلیکیشن به صفحه اصلی گوشی خود اضافه کنید.

گام اول: وارد کردن آدرس dts.mci.ir در مرورگر گوشی و مشاهده صفحه مدار فیروزه ای

مدار فیروزه ای همراه اول

گام دوم: در گوشی های اندروید بر روی گزینه سه نقطه در گوشه بالای صفحه کلیک کنید و در گوشی های IOS بر روی گزینه پایین صفحه مطابق با شکل زیر کلیک کنید.

مدار فیروزه ای همراه اول

گام سوم: در مرحله بعد بر روی گزینه Add to home Screen در گوشی های اندروید کلیک کنید و در گوشی های IOS بر روی گزینه اضافه کردن در قسمت پایین صفحه کلیک کنید.

اپلیکیشن مدار فیروزه ای

گام چهارم: در نهایت می توانید به صفحه اصلی گوشی خود بازگردید و اپلیکیشن مدار فیروزه ای را مشاهده می کنید که به راحتی و در عرض چند ثانیه بر روی گوشی شما نصب شده است.

مدار فیروزه ای همراه اول

بسته های مدار فیروزه ای همراه اول مناسب چه افرادی است؟

بسته های کوتاه مدت اینترنت و مکالمه مدار فیروزه ای مناسب افرادی است که قصد مکالمه طولانی و یا استفاده زیاد از اینترنت را در یک بازه زمانی کوتاه دارند. برای مثال اگر می خواهید از لایو اینستاگرام استفاده کنید می توانید این بسته ها را خریداری نمایید. در واقع این سرویس اعمال تخفیف در تعرفه مکالمه و هزینه بسته های دیتای کوتاه مدت بر مبنای موقعیت فعلی شما، زمان و ترافیک شبکه بصورت زنده و پویا است. به این صورت که در مکان هایی که ترافیک شبکه پایین تر است، بسته مکالمه یا دیتا با تعرفه کمتری ارائه می شود.

در نهایت شما نیز اگر این اپلیکیشن را نصب کرده اید می توانید نظرات خود را در پایین همین صفحه در رابطه با آن با ما به اشتراک بگذارید تا سایر کاربران نیز بتوانند بیشتر با این اپلیکیشن آشنا شوند و از مزایا و معایب احتمالی آن مطلع شوند. نظرات شما می تواند باعث افزایش کیفیت محتوای ما شوند.


به پیشنهاد ما :

دانلود برنامه ZiBox – برنامه فوق العاده خرید و فروش و مبادلات

دانلود جدیدترین نسخه برنامه ” رایتل من ” برای اندروید 

ADS DOWNLOAD
دانلود اپلیکیشن ” مدار فیروزه ای ” همراه اول – بسته های اینترنت و مکالمه را با نصف قیمت بخرید!
 • شرکت سازنده : همراه اول
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 2 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • Saharsalahshoor سه‌شنبه 30 می 2023

  شماره راخودم یک طرفه کردم باهوشی ۰۹۱۹***

  پاسخ دهید جالب بود 0