p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Brave Conquest تسخیر شجاعانه 1.4.2 + راهنما + دیتا + مود اندروید
دانلود بازی Brave Conquest تسخیر شجاعانه 1.4.2 + راهنما + دیتا + مود اندروید
5 /5

5 / 5. 2

2 رای
 • سازنده IGG.COM
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 1.4.2
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Brave Conquest تسخیر شجاعانه 1.4.2 + راهنما + دیتا + مود اندروید

آپدیت
بازی Brave Conquest "بریو کانکست" تسخیر شجاعانه

بازی Brave Conquest
تسخیر شجاعانه + دیتا + مود اندروید
راهنمای گیم پلی بازی (اختصاصی P30Plus)

بازی Brave Conquest تسخیر شجاعانه

همین الان وارد بازی شوید و در Brave Conquest، بازی استراتژی مملوء از سرگرمی و جذابیت های متنوع پادشاهی خود را مدیریت کنید و خزانه های خود را در یک بشکن پر کنید. با تشکیلات و سازمان های عجیب و غریب تجربیات خود را کسب کنید تا با هر چیزی که دشمنانتان به سمت شما پرتاب می کنند، مقابله کنید. دیگر صبر نکنید! هم اکنون زمان صعود به تاج و تخت و مقام خود در بین بزرگترین فرمانروایان است. بازی تسخیر شجاعانه در گوگل پلی امتیاز 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص داده است.

تریلر رسمی بازی (From YouTube)

در بازی تسخیر شجاعانه نیرو های خود را برای شرکت جنگ سازماندهی کنید!

بازی اندروید Brave Conquest مبتنی بر سبک استراتژیک و کشاورزی است که یکی از شاهکارهای شرکت IGG.COM ، توسعه دهنده بازی های سبک استراتژیک به شمار می‌آید. شما انواع مختلفی از مزرعه های کشاورزی را در اختیار دارید و باید پادشاهی مخصوص خود را مستقر کنید و یکی یکی آنها را بزرگتر کنید. همچنین باید پادشاهی بزرگ خود را مطابق با مزرعه خود تأسیس نمایید.

شما در بازی تسخیر شجاعانه منابع زیادی کسب خواهید کرد که به شما کمک می کند پادشاهی خود را هر چه سریعتر و بهتر رشد نمایید. علاوه بر این، گزینه نبرد نیز در این بازی موجود است که در آن می توانید با پادشاهی های دیگر جنگ کنید. همچنین، شما می توانید انواع مختلفی از قهرمانان و سربازان را برای پیوستن به ارتش نبرد خود انتخاب کنید. از این جهت بازی Brave Conquest ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد.

 

بازی Brave Conquest دارای قلمرو های حماسی با گنجینه های بسیار است!

در بازی تسخیر شجاعانه در میان دشت های سرسبز و تپه های برفی قدم بزنید، و بالاترین قله ها و عمیق ترین دره ها را در جستجوی یافتن شگفتی های نادر و گنج های گمشده تفتیش کنید. قبل از شروع کاوش به همراه دار و دسته گوبلین ها، مطمئن شوید که مقداری فضای خالی در موجودی داشته باشید. چون هرگز نمی دانید چه گنجینه های افسانه‌ ای را در دورترین قلمرو ها پیدا خواهید کرد!

 

بازی تسخیر شجاعانه یک افسانه واقعی با ده هزار سرباز متحد می باشد!

یک لرد قدرتمند هرگز بدون رعایا و خدمه نیست. به همراه قهرمانان عدالت و شر ایستادگی کنید تا هیچ نبردی برایتان خیلی سخت نباشد! نیروهای خود را در بازی تسخیر شجاعانه قوی تر و متناسب کنید! آن ها را آموزش دهید و از انواع نیروهای ارتقا یافته جهت دستیابی به حداقل یک مزیت ناعادلانه در جنگ، استفاده کنید و پاداش بگیرید!

بازی Brave Conquest "بریو کانکست" تسخیر شجاعانه

بازی Brave Conquest دارای چالش های مغزی و فکری نیز می باشد!

آموزش و ارتقای نیرو دیگر از این آسان تر نمی شود؛ بگذارید تنها باشند تا به صورت خودکار لول آپ شوند! جنگ در بازی Brave Conquest چندان ساده نیست. حتی ورزیده ترین سربازان هم نمی تواند به تنهایی جنگ را ببرند. این وظیفه شماست که آنها را عاقلانه رهبری و مستقر کنید! لردها هرگز دست از به چالش کشیدن خود بر نمی دارند و بازی مطمئناً این موضوع را تشویق می کند. با فتح سرسرای نبرد، آرنا و جنگهای جهانی پادشاهی، در یک سفر بی پایان به شکوه های بزرگتر شرکت کنید!

 

پادشاهی شما ، انتخاب شما!

در بازی تسخیر شجاعانه شما به عنوان لرد پادشاهی خود، صاحب اختیار و تصمیم گیری هستید! ساختمان های بی نظیر و منحصر به فرد را بازگشایی کرده، آنها را در هر کجا که می خواهید بنا کنید. در صورتی که با مشکل کمبود منابع و مواد اولیه مواجه هستید، استفاده از مزارع (Farm) و توسعه کارخانه ها (Factories) بهترین گزینه های شما هستند. آیا می خواهید رشد ارتش خود را سرعت بخشید؟ تمرکز خود را روی بازگشایی پادگانها ، Spellworks و Wonders بگذارید! همچنین، فراموش نکنید که اژدهای محافظ خود را تغذیه کنید تا مبادا قلعه شما را بسوزاند!

 

جهت ایجاد یک اتحاد در بازی Brave Conquest تلاش کنید!

برای تبدیل شدن به قوی ترین متحدان قلمرو در بازی Brave Conquest بجنگید! منابع کافی در اختیار ندارید؟ متحدان شما چیزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن دارند! آیا توسط بازیکنان دیگر مورد آزار و اذیت قرار می گیرید!؟ متحدان شما هوای تان را دارند. آیا به رویدادهای دسته جمعی علاقه مندید؟ با متحدان خود کار کنید. هنگامی که همه چیز از دست رفته به نظر می آید، بگذارید متحدان تان نگران این موضوع باشند!

 

راهنمای بازی Brave Conquest : Game Guide

راهنمای های اصلی و پایه ای در بازی تسخیر شجاعانه وجود دارد که اگر شروع به امتناع از این راهنمایی ها کنید، نمی توانید عملکرد خود را در این بازی بهبود بخشید. در ابتدا باید اصول اساسی بازی مانند نحوه کار کردن هیرو ها، ارتقاء سربازان و ارتش و غیره را درک کنید.

 • راهنمای اضافه شده به بازی را مطالعه کنید

شما منابع زیادی در اختیار دارید. هر منبع پس از رسیدن به سطوح بالا یا هر زمان که قلعه را ارتقاء دهید، نیاز به ارتقا دارد. بنابراین هرگز قلعه خود را بیشتر و بیشتر به روز نکنید. اگر شروع به انجام چنین کاری بکنید، در این صورت از بازی تسخیر شجاعانه کسل خواهید شد. چرا که شما کارهای جدید و زیادی را برای پادشاهی های خود به دست خواهید آورد! با توجه به اینکه پس از به روزرسانی و ارتقای قلعه که ساختمان اصلی پادشاهی شماست، منابع جدید کشاورزی دریافت خواهید کرد، از همین ابتدا باید وقت خود را برای به روزرسانی این منابع جدید تخصیص دهید و هرگز نمی توانید از امکانات قلعه خود به صورت حداکثر استفاده نمایید.

با این حال، منابع و ساختمانهای دیگری که قبلاً به روز شده اند، متوازن و متعادل می‌باشند و شما می توانید مجدداً آنها را به روز رسانی کرده و ارتقا دهید. بنابراین اینکه قلعه خود را هر زمان که سایر منابع و ساختمان های شما به حداکثر سطح خود متناسب با سطح قلعه رسیدند، ارتقا دهید، در پیشرفت بازی تسخیر شجاعانه بسیار مهم است.

بازی Brave Conquest "بریو کانکست" تسخیر شجاعانه

 • مرتباً قهرمانان خود را ارتقا دهید

قهرمانان نقش به سزایی در پیروزی شما در جنگ و نبرد ها دارند. اگر با قهرمانان و هیرو های سطح بالا به نبرد بروید، امکان پیروزی شما بیشتر و بیشتر می‌شود. برای ارتقا دادن هیرو های خود، به قسمت سالن هیروهای خود بروید وهیروی مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه Press on Upgrade را بزنید. هرگونه ارتقا و افزایش سطح، بخشی از سکه هایی را که در نبرد ها جمع آوری کرده اید کم می‌کند. با آپدیت نسخه جدید بازی Brave Conquest هم اکنون می توانید، نیروهای خود را تا ۱۲۵ لول ارتقا دهید. به این معنی که در لول ۱۲۵به نهایت قدرت و مهارت خود می رسند!

 • ترکیب و آرایش مخصوص خود را جهت حمله تشکیل دهید

شکل گیری و آرایش ارتش شما قسمت بسیار مهمی از بازی Brave Conquest به شمار می آید. این گزینه نقش مهمی در پیروزی شما در نبردها ایفا می کند. قبل از شروع هر نبرد، به گزینه تنظیم مجدد آرایش نیروها و قهرمانان خود دسترسی دارید. با طراحی بهترین استراتژی پیروزی خود را در نبرد حتمی می‌ سازید. اگر مواضع نیروهای شما درست نباشد، ممکن است نبرد را از دست بدهید. همچنین می توانید یک ترکیب مشخص را به صورت پیش فرض تنظیم کنید. این قابلیت یکی از ویژگی های فوق العاده اضافه شده در نسخه جدید بازی تسخیر شجاعانه می باشد.

 • همیشه سعی کنید از نبرد سه ستاره بگیرید

گرفتن سه ستاره در اوایل بازی کار راحتی است! اما با پیشرفت بازی و دستیابی به سطح هایی جدیدتر از قهرمانان و نیروهای خود، قدرت دشمنان شما نیز به تدریج قوی و قوی تر خواهد شد. سوال این است وقتی به این سطح دست یافتید، چطور می توانید سه ستاره کسب کنید. برای گرفتن سه ستاره از هر نبرد سه قاعده اصلی وجود دارد. اگر اصول هر یک از این سه قاعده را زیر پا بگذارید، با توجه به تعداد قواعد شکسته شده، ستاره کمتری خواهید گرفت. به عنوان مثال اگر فقط یکی از قواعد را زیر پا بگذارید دو ستاره خواهید گرفت.

قاعده اول: نبرد را به عنوان حمله کننده ببرید.

قاعده دوم: حداقل یکی از هیرو های شما نجات پیدا کند (کشته نشود)

قاعده سوم: نبرد را با HP کلی حدود ۵۰ درصد ببرید.

 • جم های خود را برای آخر بازی تسخیر شجاعانه نگه دارید و آن را در اوایل خرج نکنید

بیشتر بازیکنان جدید شروع به صرف جم در ساخت ساختمان ها و منابع دیگر می کنند که بی فایده و بی ارزش هستند. بنابراین اگر یکی از این پلیرها هستید، این اشتباه را انجام ندهید؛ زیرا جم ها برای باز کردن کارگر دوم در قسمت های بعدی بسیار مفید هستند. در اوایل شما فقط یک کارگر دارید که از آن می توانید برای ساختن خانه کارگر دوم در ازای 200 جم استفاده کنید.

ویژگی های بازی Brave Conquest اندروید

 • مدیریت و توسعه امپراطوری دست ساز خود
 • قابلیت ارتقای تک به تک دارایی ها، مزارع و کارخانه های خود
 • دارای طیف گسترده ای از انواع واحدها، یونیت ها، نیروها و هیروها
 • قابلیت به تسخیر درآوردن امپراطوری های دیگر و توسعه دادن قلمرو خود
 • قابلیت بهره برداری از نیروهایی با مهارت های مختلف
 • امکان حمله به سایر بازیکنان و تسخیر امپراطوری های آنها
 • دارای لیدر برد جهانی اختصاصی بازی تسخیر شجاعانه
 • گیم پلی شگفت آور، جذاب، اعتیاد آور و ماجراجویانه
آموزش نصب و اجرای دیتای بازی
 • فایل نصبی را دانلود و سپس اجرا کنید!
 • دیتای بازی را دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج سازید.
  سپس پوشه ی com.igg.android.braveconquest را در
  Android/Obb حافظه داخلی گوشی خود کپی نمایید.
 • از بازی لذت ببرید!

 

اجرای بازی Brave Conquest روی کامپیوتر

برای اجرای بازی تسخیر شجاعانه در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به بلواستکسونوکس پلیر(برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی بازی Brave Conquest را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود
  که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید
  و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.
معرفی بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

یک ویروس بسیار خطرناک در جهان پخش شده است که همه شهر ها و مناطق را در برگرفته و تقریبا هیچ کس زنده نمانده است! این ویروس مرگبار، همه را به زامبی تبدیل کرده است.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

زامبی ها به مردم زنده و سالم حمله می کنند تا شاید بتوانند کمی شکمشان را ارضا کنند. فقط شما و چند گروه دیگر توانسته اید تا الان زنده بمانید. بسیار مواظب باشید….هم چنین میتوانید بازی استراتژیک اندروید ارباب حلقه ها برای اندروید را هم نیز دانلود نمایید.

ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Brave Conquest تسخیر شجاعانه 1.4.2 + راهنما + دیتا + مود اندروید
 • شرکت سازنده : IGG.COM
 • حجم فایل : 67 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ سه‌شنبه 5 سپتامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!