دانلود برنامه ویدیو چت دوستیابی

دانلود برنامه ویدیو چت دوستیابی Cerca Video Chat Dating اندروید

نسخه اخر برنامه چت ویدویی دوستیابی

دانلود برنامه ویدیو چت دوستیابی Cerca Video Chat Dating 1.11.23 اندروید

آیا می خواهید دوستان خود را از شهر خود بدانید؟ با Cerca شما می توانید با افراد نزدیک موقعیت خود چت کنید و دوستان جدید و یا پیدا کردن عشق. این یک نوع جدید از برنامه دوستیابی، ساده و به نقطه است. و همچنین می توانید پیام های صوتی و چت ویدئویی را ارسال کنید!این رایگان است و بسیار آسان برای استفاده، ورود به سیستم و دیدار با مردم! با یکنواختی در شهر یا منطقه خود ملاقات کنید و با آنها غرق شوید.با دانلود برنامه ویدیو چت دوستیابی بروز باشید.

ویژیگی های برنامه ویدیو چت دوستیابی :

امکان پیدا کردن افراد در مکان یا محل زندگی

قابلیت امکان برقراری تماس ویدویی رایگان

و…

قابلیت های نرم افزار :

سوکت شبکه باز
لیست حساب ها در سرویس حساب ها.
جلوگیری از خواب رفتن پردازنده یا جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایش.

دسترسی به لرزاننده
خواندن از ذخیره سازی خارجی.
به ذخیره سازی خارجی بنویسید
دسترسی به موقعیت مکانی تقریبی
دسترسی به اطلاعات در مورد شبکه ها.
دسترسی به اطلاعات در مورد شبکه های Wi-Fi.
دسترسی به دستگاه دوربین
ضبط صدا.
تنظیمات صوتی جهانی را تغییر دهید

Cerca Video Chat Dating آیا می خواهید دوستان خود را از شهر خود پیدا کنید؟ با Cerca شما به سادگی می توانید با افراد نزدیک موقعیت مکانی خود چت کنید و با آنها دوست شوید. این مسنجر نوع جدید از برنامه دوستیابی است. همچنین می توانید پیام های صوتی به دوستان خود ارسال کنید و یا اینکه به صورت تصویری ارتباط برقرار کنید.این برنامه رایگان و بسیار آسان برای استفاده استفاده است که با نصب آن در کمترین زمان میتوانید دوستان جدید پیدا کنید.

این افتخار بسیار زیادی است که جدیدرین اپلیکیشن ها را برای اولین بار در سطح وب ایران توسط پی سی پلاس برای شما کاربران عزیز معرفی و منتشر میکنیم.پیشنهاد میکنیم این مسنجر تصویری را به هیچ وجه از دست ندهید و همیشه با مراجعه به این صفحه یا با عضو شدن در کانال رسمی سایت جدیدترین نسخه را دانلود نمایید.

منبع؛ farsiapk.ir

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
3+