p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Chaos Heroes : Zombies War قهرمانان شورش : جنگ زامبی ها 1.0.0 + مود اندروید
دانلود بازی Chaos Heroes : Zombies War قهرمانان شورش : جنگ زامبی ها 1.0.0 + مود اندروید
4.5 /5

4.5 / 5. 4

4 رای
 • سازنده End Games
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 1.0.0
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Chaos Heroes : Zombies War قهرمانان شورش : جنگ زامبی ها 1.0.0 + مود اندروید

آپدیت
بازی Chaos Heroes: Zombies War قهرمانان شورش : جنگ زامبی ها

بازی Chaos Heroes
قهرمانان شورشی + مود اندروید

بازی Chaos Heroes قهرمانان هرج و مرج

امروزه تعداد علاقه مندان به بازی های استراتژیک اندروید جنگی و مبارزه های آنلاین و زنده رو به افزایش می باشد و رقابت بین آن ها بسیار شدید شده است. یکی از این بازی ها، بازی Chaos Heroes می باشد که کاربران زیادی را به خود جذب کرده و علاقه مندان زیادی دارد. ویژگی ها و قابلیت های فراوانی که بازی قهرمانان هرج و مرج دارد، موجب شده است تفاوت آن نسبت به دیگر بازی های جنگی احساس شود و مورد استقبال کاربران قرار گیرد. در توضیحات زیر شما می توانید با این بازی هیجان انگیز و ویژگی و قابلیت های آن به طور کامل آشنا شوید.

بازی Chaos Heroes برای طرفداران بازی های سبک استراتژیک مناسب است!

بازی Chaos Heroes : Zombies War توسط شرکت End Games برای کاربران علاقمند به بازی های اکشن و استراتژی معرفی شده است. این بازی شگفت انگیز به صورت آنلاین و زنده می باشد و شما با آن می توانید با هر بازیکنی در هرجای دنیا که عضو بازی هستند به مبارزه بپردازید. بازی قهرمانان هرج و مرج : جنگ زامبی ها قابل استفاده بر روی سیستم عامل های اندروید، IOS و همچنین رایانه و لپ تاپ می باشد. تاکنون بیش از 10 هزار کاربر این بازی خارق العاده را دانلود کرده و از استفاده از آن با توجه به نظراتشان در گوگل پلی راضی بوده اند. لذا امتیاز داده شده از طرف کاربران به این بازی 4.2 از 5.0 می باشد.

بازی Chaos Heroes: Zombies War قهرمانان شورش : جنگ زامبی ها

با شرکت در جنگ های بازی قهرمانان هرج و مرج سطح لیگ خود را ارتقا دهید.

در بازی Chaos Heroes با ساختن پایگاه به میلیون ها بازیکن موجود در جهان بپیوندید و به صورت آنلاین بازی کنید شما می توانید با پیوستن به قهرمانان این بازی یک لیگ را تشکیل دهید و و با آن ها به جنگ ها و مبارزه های بزرگ بپردازید. همچنین با شرکت در این جنگ های حماسی سطح لیگ خود را بالا ببرید

 

در بازی قهرمانان هرج و مرج کارگران معدن را به در حالت ۲۴ ساعت تنظیم کنید!

با ساختن پایگاه نظامی خود در بازی Chaos Heroes می توانید از هجوم دشمنان در امان بمانید. در صورتی که می خواهید به نحو بهتری از خود دفاع کرده و همه دشمنان را در هنگام هجوم و شورش از بین ببرید، پایگاه خود را به بهترین شکل و قوی ترین حالت بسازید. با کار کردن کارگران معدن پایه شما می توانید ثروت فراوانی را جمع آوری کنید. در صورتی که حفاری کردن کارگران معادن طلا را به طور خودکار در حالت ۲۴ ساعت شبانه روز قرار دهید، می توانید خیلی زود ساختمان هایی را که سطح بالاتری دارند را باز کنید و ستاد های موجود در بازی قهرمانان هرج و مرج را با سرعت بیشتری ارتقا و رشد دهید.

 

در بازی Chaos Heroes دیوار ساختمان های خود را در برابر حملات زامبی ها مقاوم کنید!

یکی از ویژگی های جالب بازی قهرمانان هرج و مرج این است که شما می توانید دیوار ساختمان های خود را تقویت کرده و در برابر هجوم دشمنان مقاوم نمایید. در این بازی مرحله هایی وجود دارد که زامبی ها به قلعه شما حمله می برند و شما موظف هستید که با مقاوم ساختن ساختمان های نظامی خود و محکم کردن دیوار های آن در برابر زامبی ها از خود دفاع کنید. در بازی Chaos Heroes توانایی های نظامی از همه چیز مهمتر است! پس علم مربوط به فناوری های نظامی را پی در پی توسعه دهید. همچنین کارگران و سربازان زامبی را به چالش بکشید تا برای شما امتیاز جمع شود.

 

شما می توانید با تله های هوشمندانه دشمنان خود را در دام بیندازید!

همانطور که شما ساختمان نظامی خود را در برابر جنگ ها و شورش ها تقویت می کنید، دشمنان تان نیز همین اعمال را انجام می دهند. برای این که همیشه یک پله از از آن ها جلوتر باشید، تله های هوشمندانه ای را تنظیم کنید و آن ها را در دام بیندازید. طوری که به ذهنشان خطور نکند و به یکباره غافلگیر شوند! با این کار شما به راحتی می توانید دشمنان خود را شکست دهید و با استفاده از تجهیزات و دام هایی که استفاده می کنید از پاداش های زیادی برخوردار شوید.

شما با هوشمندی زیاد و توسعه پایگاه نظامی خود می توانید قهرمانان موجود در بازی Chaos Heroes را با خود متحد کنید و تیم خود را برای شرکت در نبرد های قدرتمند جمع آوری کنید.

بازی Chaos Heroes: Zombies War قهرمانان شورش : جنگ زامبی ها

در بازی Chaos Heroes هر قهرمان دارای قدرت منحصر به فرد است!

همچنین می توانید مهارت قهرمان خود را در جنگ های پی در پی توسعه دهید. در ضمن می توانید با فعال کردن ویژگی های قدرتی خود دشمنان را راحت تر شکست دهید. شما با جعل کردن و به دست آوردن تجهیزات و قدرت های مصنوعی، می‌توانید حریف‌های نبرد را در اوج از بین ببرید و آن ها را از پا در بیاورید. همچنین با فعال کردن مهارت های منحصر به فرد خود و قهرمانانی که شما را در این جنگ یاری می دهند، از توانایی های شگفت انگیز خود به طور کامل برخوردار شوید. در نتیجه با استفاده از این قدرت ها در بازی Chaos Heroes سرعت بیشتری را به روند پیروزی های خود ببخشید.

 

دوستان خود را جست پیوستن به لیگ قهرمانان هرج و مرج دعوت کنید!

یکی از ویژگی های دیگر بازی نبرد قهرمان هرج و مرج این می باشد که شما می توانید به راحتی دوستان خود را به لیگ خود دعوت کنید و یا به تیم آنان وارد شوید و هر طور که بخواهید بازی کنید. همچنین می توانید تیم دوستانی را که تازه به این بازی وارد شده اند، راه اندازی کنید و راهنمایی های زیادی به آنان ارائه دهید. شما می توانید در یک لیگ شرکت کنید وبا بازیکنان موجود در آن تیم به جنگ با میلیون ها کاربر دیگر در هر جای دنیا که در این بازی شرکت می‌کنند بپردازید. انتخاب اینکه شما در چه لیگی شرکت کرده و با چه کسانی به نبرد بپردازید یکی از قابلیت ها و ویژگی های جالب بازی Chaos Heroes می باشد.

 

در بازی قهرمانان هرج و مرج بهترین استراتژی را برای مقابله با دشمن به کار گیرید!

ویژگی های اصلی بازی Chaos Heroes: Zombies War می‌تواند ترکیب منحصر به فرد عوامل موجود در بازی باشد که شامل مزدوران، قدرت ها و مهارت هایی که می توانید در جنگ آنها را به کار ببرید و نیز تعداد زیادی از قهرمانان می باشد. شما می توانید با مشاهده ساختمان دفاعی دشمن، سربازان و تجهیزات آن، شکل گیری و سازماندهی قدرت های دشمنان، نواقص دفاعی آنان را پیدا کرده و در برابر این نواقص قویترین تیم نبرد را را جمع آوری کنید. سپس با توجه به این نواقص قدرت های نظامی خود را تقویت کرده و مهارت های لازم را برای شکست حریف خود فعال سازید. با به کار بردن هوش و قدرت خود به راحتی می توانید در بازی قهرمانان هرج و مرج بر دشمنان خود غلبه کنید.

 

ویژگی های بازی Chaos Heroes اندروید

 • قابلیت بازی با قهرمانان هرج و مرج به صورت آنلاین و چند نفره
 • امکان ساختن پایگاه و جمع آوری نیرو
 • قابلیت تقویت دیوار های پایگاه خود به منظور دفاع بهتر خود
 • امکان شرکت در جنگ های حماسی و مبارزه با دشمنان
 • قابلیت بالا بردن سطح خود با غلبه بر دشمنان
 • قابلیت بالا بردن ثروت و قدرت با جمع کردن کارگران در معدن طلا
 • توانایی بالا بردن علوم و فناوری نظامی برای توسعه سطح خود در جنگ ها
 • امکان به دام انداختن دشمنان از طریق تله های هوشمندانه در مبارزه ها
 • توانایی دعوت کردن دوستان خود به بازی Chaos Heroes
 • قابلیت فعال کردن مهارت ها و ویژگی های خود در مبارزه ها
 • قابلیت تقویت قدرت های نظامی سربازان و دوستان خود در جنگ ها
 • امکان استفاده از نواقص دشمنان به منظور شکست آنان در بازی
معرفی یک بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

بازی War Alliance یا همان اتحاد جنگجویان یکی از برترین بازی های سبک استراتژیک و آنلاین می باشد که تا به امروز بیش از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان دانلود شده است و توانسته امتیاز عالی ۴٫۴ را از ۵ کسب کند. سازنده این بازی استراتژیک استودیوی MG Magnific Games GmbH می باشد .

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

گرافیک بالا، یکی از جاذبه های این بازی محصوب میشود که کاربران زیادی را به سمت خود کشانده است. یکی دیگر از جاذبه های این بازی ، صداگذاری عالی به همراه مکان های فوق العاده آن می باشد که همه را متحیر خود کرده است.

اجرای بازی Chaos Heroes روی کامپیوتر

برای اجرای قهرمانان هرج و مرج در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به بلواستکسونوکس پلیر(برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید.
 • سپس فایل نصبی بازی Chaos Heroes را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود
  که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید
  و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.

 

هم چنین میتوانید Rebel Inc Premium بازی شورش را دانلود نمایید.

ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Chaos Heroes : Zombies War قهرمانان شورش : جنگ زامبی ها 1.0.0 + مود اندروید
 • شرکت سازنده : End Games
 • حجم فایل : 95 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ سه‌شنبه 5 سپتامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!