p30plus SPONSERS
خانه » بازی اندروید » دانلود بازی Dark Sword 2 “دارک اسورد” شمشیر تاریکی 2 (1.1.4) + مود اندروید
بازی Dark Sword 2 "دارک سورد" شمشیر تاریکی 2
5 /5

5 / 5. 5

5 رای
 • سازنده NANOO COMPANY Inc.
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 1.1.4
بریم به لینک دانلود

افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Dark Sword 2 “دارک اسورد” شمشیر تاریکی 2 (1.1.4) + مود اندروید

آپدیت
بازی Dark Sword 2 "دارک سورد" شمشیر تاریکی 2

بازی Dark Sword 2
شمشیر تاریکی 2 + مود اندروید

بازی Dark Sword 2 شمشیر تاریکی 2

در جهانی که توسط دستگاه های هک شده به وسیله Azi Dahaka اداره می شود، با سایبورگ های زن به نام فاطیما، به شورش بپیوندید و نژاد بشر را نجات دهید. بازی Dark Sword 2 در سبک نقش آفرینی یا RPG می باشد که توسط شرکت  NANOO COMPANY Inc ساخته شده است. امتیاز بازی در گوگل پلی 4.1 از 5.0 می باشد. این بازی در هر دو سیستم عامل Android و iOS موجود است. این بازی نبرد نهایی ضرب و شتم و جنگ و خونریزی با هیولا هایی که هر یک دارای توانایی های مختلف و منحصر به فرد می باشند، را فراهم می کند. افکت دنباله دار روشنایی پس از هر ضربه شمشیر با گرافیک پیشرفته، بازی را واقعا لذت بخش می کند. شما باید آیتم های مختلفی را جعل، بازگشایی و تجهیز کنید تا فاطیما های خود را قوی تر کرده و قدرت آنها را افزایش دهید.

تریلر رسمی بازی (From YouTube)

با ارتقای سطح فاطیمای خود در بازی شمشیر تاریکی 2 ماموریت ها را تمام کنید!

در بازی Dark Sword 2 ، هدف اصلی شکست دادن ربات های دشمنان، انجام ماموریت ها و تشکیل دادن یک تیم غیرقابل توقف است. بخش اصلی کاراکتر شما قدرت آن است! برای افزایش قدرت فاطیمای خود، نیاز به تجهیزات مختلفی دارید که در زیر ذکر شده است. تجهیزات درجه بالاتر قدرت بیشتری را برای فاطیما های شما فراهم می‌ آورد تا بتوانند آسیب های گسترده ای را وارد کنند و بتوانید به راحتی با شکست رئیس اصلی هر مرحله، به مرحله بعدی بروید. اگر قادر به پشت سر گذاشتن یک مرحله نباشید، به این معنی است که به اندازه کافی قوی نیستید. شما باید مراحل قبلی را دوباره بازی کرده تا تجهیزات و هسته های بهتری پیدا کنید و سپس فاطیمای خود را ارتقا دهید.

 افزایش سطح کردن فاطیما همچنین مهارت های جدیدی را باز خواهد کرد! در بازی Dark Sword 2 ، هر فاطیما بیش از 5 توانایی منحصر به فرد و خاص دارد که هر یک از آن ها را باید بازگشایی کنید. برای ارتقاء مهارت یا سطح اسلحه خود به طلا احتیاج دارید. سلاح های اولیه هیچ فاطیمایی را بیش از حد ارتقا دهید! با جمع آوری 10 هسته می توانید به راحتی اسلحه MK2 را باز کنید. در بازی شمشیر تاریکی 2  شما می توانید هسته ها را در قسمت ماموریت گروه ضربت (Squad Mission) جمع کنید.

موجودی (Inventory) این بازی شامل بخش های مختلفی می باشد!

تجهیزات مختلفی در بازی شمشیر تاریکی 2 وجود دارد که یک بازیکن جدید می تواند به راحتی در آن گیج شود. در زیر جزئیات مختصری در مورد این تجهیزات آورده شده است و در پایین صفحه می توانید نکات مفیدی برای استفاده از این تجهیزات پیدا کنید.

 • هسته ها (Cores)

برای ارتقاء سطح فاطیما ها و اسلحه های شما در بازی شمشیر تاریکی 2 به این قطعات نیاز دارید.

 • قطعات (Parts)

از قطعات در بازی Dark Sword 2 برای به روزرسانی قدرت سلاح شما استفاده می شود. قبل از استفاده از یک قطعه کمیاب روی اسلحه خود، مطمئن شوید که قصد دارید مدت طولانی از آن سلاح استفاده کنید و یا در صورت داشتن کیت ابزار کافی برای استخراج مجدد آن قسمت را داشته باشید.

بازی Dark Sword 2 "دارک سورد" شمشیر تاریکی 2

 • پلاگین ها / نشان های افتخار (Plugins/ Insignia)

هر دو برای افزایش کارایی و دفاع از فاطیما استفاده می شود. هنگامی که این تجهیزات را بر روی یک فاطیما استفاده می کنید، در هر قسمتی از بازی Dark Sword 2 که آیکون بهترین را مشاهده کردید، برای به حداکثر رساندن قدرت فاطیما باید از آن قسمت استفاده کنید. در هنگام تجهیز پلاگین، باید از حداقل فضا استفاده کنید تا بتوانید از تعداد بیشتری پلاگین استفاده نموده و قدرت را افزایش دهید. فضای افزونه ها پس از ارتقاء اطلاعات هوش مصنوعی فاطیمای خود افزایش می یابد!

 • چرخ دنده ها (Gears)

این چرخ دنده ها به عنوان یک دوست برای فاطیمای شما محسوب می‌شوند که به سوی دشمنان لیزر و موشک پرتاب خواهند کرد. ستاره موجود در این چرخ دنده ها سطح و قدرت آن ها را نشان می دهد! بسیاری از این قطعات، پلاگین ها و نشان های افتخار را در طول بازی Dark Sword 2 دریافت خواهید کرد. پس قبل از استفاده از هر کدام، عاقلانه انتخاب کنید!

 • آیتم ها (Items)

آیتم های بازی شمشیر تاریکی مواد مصرفی برای افزایش Exp فاطیما، افزایش استقامت و کیت ابزار هستند.

در بازی Dark Sword 2 می توانید به ارتقای اسلحه های مختلف اقدام کنید!

با جمع آوری مقدار کافی از هسته های مربوط به یک هیروی خاص در بازی Dark Sword 2 می‌توان یک سلاح را بازگشایی کرد. اگر در باز کردن قفل سلاح از تمام هسته ها استفاده می کنید، در صورتی که بخواهید فاطیمای خود را ارتقا دهید، باید مجدداً این هسته ها را جمع کنید. مطمئن شوید که در هنگام باز کردن سلاح های جدید، قطعات کافی برای تجهیز آن را به همراه داشته باشید.

 به عنوان مثال اگر از قسمت های کمیاب خود در سلاح 1 استفاده کرده اید و اسلحه 2 آن کاراکتر را باز نموده اید، می توانید از همان  قسمت استفاده کنید. شما باید آن قسمت ها را با یک کیت ابزار که بسیار گران و کمیاب است، تهیه نمایید. بنابراین نیاز دارید که از قبل برای نحوه استفاده از این قسمت ها در بازی شمشیر تاریکی برنامه ریزی کنید.

بازی Dark Sword 2 "دارک سورد" شمشیر تاریکی 2

تمام پاداش های هر ماموریت را در Dark Sword 2 جمع آوری کنید!

در سمت چپ صفحه اصلی بازی Dark Sword 2 ، می توانید نماد لیست بنفش را پیدا ببینید. در آنجا چالش‌های مختلفی را در رابطه با ماموریت های خود و فاطیما مشاهده خواهید کرد. این چالش ها را برای به دست آوردن مقادیر بسیار زیادی از جوایزی مانند طلا، استقامت، آیتم ها و جان ها انجام دهید.از استقامت، برای شرکت در حالت ماموریت گروه ضربت که در آن می توانید جهت به دست آوردن هسته تلاش کنید، استفاده می شود.

جعل آیتم های بهتر به شما در پیشرفت بازی شمشیر تاریکی 2 کمک می کند!

پس از رسیدن به سطح 10، در بازی Dark Sword 2 می توانید تجهیزات شخصی خود را جعل کنید. جعل تجهیزات به مقداری طلا احتیاج دارد. اما برای تجهیزات 5 ستاره ردیف بالا باید مقدار زیادی طلا خرج کنید. بنابراین توصیه می کنیم در صورت لزوم، طلا را ذخیره کنید و فقط مهارت و سلاح را ارتقا دهید.

به دست آوردن هسته ها

هسته یکی از مهمترین موارد موجود در بازی Dark Sword 2 است و از آن ها برای باز کردن سلاح های جدید و ارتقا درجه فاطیمای شما استفاده می شود. ارتقا رتبه، مهارت های جدید هر فاطمه را باز می کند. بنابراین توصیه می شود برای هر فاطیما ابتدا اسلحه را باز کنید و سپس روی باز کردن مهارت های آن فاطیما تمرکز کنید. زیرا اگر از 4 تا 5 قسمت ستاره رده بالا در یک اسلحه استفاده می کنید، برای استخراج و استفاده مجدد دوباره به کیت ابزار زیادی احتیاج دارید. بنابراین از یک اسلحه به اندازه کافی استفاده کنید تا این کار کاملاً لازم باشد.

در بازی شمشیر تاریکی 2 می توانید پاداش روزانه دریافت کنید!

اگر بازی Dark Sword 2 را دوست دارید، باید برای دریافت این پاداش های نادر که در 7 روز متوالی ارائه می شود، هر روز بازی خود را چک کنید. همچنین می توانید هسته، جان، کیت ابزار و بسیاری از طلاها را برای فاطیما خود بدست آورید. حتی اگر کل روز مشغول کار هستید، فراموش نکنید که یکبار از سیستم استفاده کنید و این جوایز ویژه را جمع کنید.

بازی Dark Sword 2 "دارک سورد" شمشیر تاریکی 2

تجهیز بهترین تجهیزات قدرت بیشتری برای فاطیمای شما به ارمغان می آورد!

در هنگام تجهیز می توانید برخی از این تجهیزات را از طریق بهترین آیکون مشاهده کنید. این آیتم ها بهتر از آیتم هایی است که شما مجهز کرده اید و از طریق آیتم ذکر شده نشان می دهد که باید آنها را تغییر دهید. بنابراین بهترین تجهیزات قدرت بیشتری را به شما اعطا می کند که در کشتن ربات ها در بازی Dark Sword 2 به شما کمک می کند.

در بازی شمشیر تاریکی 2 با تنظیم مجدد یا ریست، آمار خود را به حداکثر برسانید!

وقتی یک مرحله را در بازی Dark Sword 2 تمام می کنید، فاطیمای شما مقداری تجربه کسب می کند. هنگامی که نوار تجربه را کاملاً پر کنید، سطح آن ها بالا می رود. وقتی سطح آن ها بالا می رود، آمار اصلی آن ها افزایش می یابد! بعضی اوقات میزان افزایش آمار کمتر می شود و می توانید رنگ زرد مشاهده کنید. اما وقتی حداکثر آمار افزایش یابد، به رنگ صورتی به شما نمایش داده می شود. بنابراین اگر رنگ زرد را مشاهده می کنید و از 6 مورد، آمار آن فقط 1 عدد افزایش یافته است، می توانید با تماشای یک فیلم کوچک پس از اتمام مرحله، این آمار را دوباره تنظیم کرده و به حداکثر برسانید.

ویژگی های بازی Dark Sword 2 اندروید

 • گرافیک پیشرفته و عالی درخور بازی Dark Sword 2
 • گیم پلی فوق العاده شگفت انگیز و سرگرم کننده
 • قابلیت تشکیل تیم و رفتن به نبرد به عنوان یک تیم سه نفره 
 • کاراکتر های متعدد و مختلف و امکان ارتقای سطح هر یک از
  آن ها از طریق کسب تجربه
 • قابلیت ارتقای اسلحه ها و مهارت های هر یک از کاراکتر ها 
 • محتوای گسترده شامل بیش از صد ماموریت منحصر به فرد 
 • قابلیت بازی کردن در حالت آفلاین
 • قابلیت اجرا بر روی گوشی های با مشخصات پایین

ویژگی های نسخه جدید

 • سیستم تیم ضربت: یک تیم 3 نفره بسازید و مطمئن شوید که سازگاری بین آنها بهینه باقی می ماند.
 • افزونه ها: با ترکیب اشکال مختلف افزونه در صفحه مربوط به افزونه ها، عملکرد فاطیما را افزایش دهید. 
 • سیستم فاطیما: با به روزرسانی AI ، سلاح ، مهارت ، پلاگین ، Insignia و Battle Gears قدرتمند شوید
 • ماموریت های غیرممکن: به همراه دوستان خود ماموریت های مشترک بازی Dark Sword 2 را به اتمام
  برسانید و جوایز قدرتمندی کسب کنید.
 • سیستم تجهیزات: با انتخاب مقدار مواد ورودی سطح تنظیم شده تجهیزات مورد نظر را برای تنظیم احتمال
  بدست آورید.
معرفی بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

در این بازی شما در نقش کارکتر اصلی بازی یعنی بتمن هستید و باید با
استفاده از مهارت ها و ویژگی های بازی نظیر پرش از سقف ها ، تکنیک های
فوق العاده برای نبرد ، وسائل و سلاح های پیشرفته و غیره از شهر گاتهام
سیتی در برابر دشمنان قوی و خطرات احتمالی محافظت کنید.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

گیم پلی این بازی به صورت خارق العاده و منحصر به فرد طراحی شده است،
به طوری که گیم پلی در فصل های مختلف سال تقسیم بندی شده است و
شما باید در هر فصل ماموریت های مختلفی را که شامل آزاد کردن گروگانها،
نابودی دشمنان، خلع سلاح بمب گذار ها و … هستند ، پشت سر بزارید.

اجرای بازی Dark Sword 2 روی کامپیوتر

برای اجرای بازی شمشیر تاریکی 2 در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی
ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی
وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به
بلواستکس و نوکس پلیر (برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی بازی Dark Sword 2 را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود
  که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید
  و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.

لینک دانلود به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای حذف گردید.

دانلود بازی Dark Sword 2 “دارک اسورد” شمشیر تاریکی 2 (1.1.4) + مود اندروید
 • شرکت سازنده : NANOO COMPANY Inc.
 • تاریخ انتشار رسمی بازی : ‎۲۳ تیر 98
 • حجم فایل : 85 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 15 ژانویه 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • مریم سه‌شنبه 8 ژوئن 2021

  سلام نسخه هک شده دارک سورد 2 رو کی میزارید

  پاسخ دهید جالب بود 1
  • فخرالدین شادآور چهارشنبه 9 ژوئن 2021

   با سلام خدمت شما. قطعا بعد از انتشار بلافاصله در سایت قرار میگیره.

   جالب بود 1