p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » 4.27 Dayamooz دانلود اپلیکیشن دایاموز نظارت بر دانش آموز ویژه والدین و معلمین + مود اندروید
4.27 Dayamooz دانلود اپلیکیشن دایاموز نظارت بر دانش آموز ویژه والدین و معلمین + مود اندروید
بریم به لینک دانلود

4.1 /5

4.1 / 5. 38

38 رای
 • سازنده دایاموز
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 4.27
افزودن به علاقه مندی ها

4.27 Dayamooz دانلود اپلیکیشن دایاموز نظارت بر دانش آموز ویژه والدین و معلمین + مود اندروید

آپدیت
Dayamooz دانلود اپلیکیشن دوقلوی نظارت بر فرزند دایاموز

اپلیکیشن Dayamooz “دایاموز”
نسخه ویژه معلمین + نسخه ویژه والدین

اپلیکیشن Dayamooz دایاموز

امروزه کنترل فرزندان از راه دور کار بسیار منطقی به نظر می رسد. خصوصا نظارت بر وضعیت و روند فعالیت فرزند در مدرسه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. برای این کار دیگر مجبور نیستید مسیر طولانی را تا مدرسه بپیمایید و وقت خود را بیهوده هدر دهید.

اکنون می توانید از وقت خود برای انجام کار های مهم تر استفاده کنید و تنها از طریق امکاناتی که در اپلیکیشن دایاموز برای شما فراهم شده است، اقدام به نظارت لازم بر فرزند خود نمایید. این برنامه اندروید ساده قابلیت ها و امکاناتی را در اختیار کاربر قرار می دهد که از لحاظ بی نظیر بوده و واقعا قابل ستایش است. در زیر به برخی از ویژگی های نرم افزار Dayamooz اشاره شده است.

Dayamooz دانلود اپلیکیشن دوقلوی نظارت بر فرزند دایاموز

برنامه Dayamooz یک اپلیکیشن دو قلو است!

اپلیکیشن دایاموز توسط شرکتی با همین نام طراحی شده و به بازار عرضه گشته است. این برنامه با هدف بهبود رابطه بین والدین و معلمان مدرسه تهیه شده است و قدم کوچکی در راه کمک به فرزندان برای داشتن آینده ای بهتر می باشد. اپلیکیشن Dayamooz هم اکنون جهت استفاده و دانلود در سیستم عامل های اندروید و IOS در دسترس است.

این برنامه توانسته با بیش از بیست هزار دانلود و آرای بیش از چهار هزار نفر صرفا در کافه بازار امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. نرم افزار دایاموز دو قلو می باشد! به این معنا که این اپلیکیشن خارق العاده برای کارایی احتیاج به دو طرف دارد که به هر یک از آن ها دسترسی های متفاوت از هم داده می شود. نسخه اول مخصوص والدین و نسخه دوم مخصوص معلم ها می باشد.

غیبت و تاخیر فرزند خود را در نرم افزار دایاموز ببینید!

کارایی های متفاوت دو نسخه اپلیکیشن Dayamooz این برنامه را منحصر به فرد کرده است. کنترل فرزندان بدون نظارت مستقیم می تواند بسیار موثر واقع شود. کاربری که به عنوان والدین به برنامه متصل می شود، به نقاط مختلفی از آن دسترسی خواهد داشت. یکی از این موارد گزارش عملکرد دانش آموز نسبت به دانش آموزان دیگر است.

بودن حس رقابت موجب سخت کوشی و تلاش بیشتر در آن ها می شود و والدین به راحتی می توانند به عنوان یک ناظر نتایج گزارش را مطالعه کنند و گوشزد های لازم را به فرزندان خود منتقل نمایند. در صورتی که فرزند شما در رفتن به مدرسه تاخیر داشته باشد و یا غیبت کند، می توانید به راحتی از این موضوع مطلع گردید. این آمار به صورت همزمان از سوی معلم ها در مدرسه درج می شود و همین ویژگی اهمیت نیاز به اپلیکیشن دایاموز را بیان می نماید.

Dayamooz دانلود اپلیکیشن دوقلوی نظارت بر فرزند دایاموز

بخش امتحانات، اخبار و تکالیف در این برنامه موجود است!

شما در نرم افزار Dayamooz می توانید تشویق ها و تذکر های انضباطی را ببینید و در صورت نیاز وارد عمل شوید. همچنین برنامه کلیه امتحانات میان ترم، زمان برگزاری و ماده درسی مورد نظر را می توانید مشاهده کرده و نیاز به مطالعه دروس را به فرزندان خود متذکر شوید. تکالیفی که در مدرسه توسط معلمین به شاگرد ها داده می شود، می تواند در اپلیکیشن دایاموز درج شود.

همچنین اخبار و گالری تصاویر نیز برای مواقع لازم می تواند یاری رسان واقع شود. به عنوان مثال در صورت وجود احتمال بارش شدید برف و باران و نیاز به تعطیلی مدارس می تواند به عنوان خبر ذکر شود و به سرعت اطلاع رسانی گردد. این اپلیکیشن می تواند به عنوان یک پیام رسان بین معلمین و مسئولین با والدین مورد استفاده قرار گیرد و در صورت نیاز به ارتباط بیشتر از آن استفاده شود.

Dayamooz دانلود اپلیکیشن دوقلوی نظارت بر فرزند دایاموز

اپلیکیشن دایاموز امکانات گسترده دیگری نیز دارد!

والدین می توانند از طریق اپلیکیشن Dayamooz امور مربوط به برنامه ریزی تحصیلی را با مشاورین مدرسه در میان بگذارند. در صورت برگزاری مسابقات در مدرسه بین دانش آموزان می توانید نتایج رقابت را به آسانی مشاهده کنید. والدین از طریق اپلیکیشن دایاموز می توانند به بخش کتابخانه و محتوای آموزشی نیز دسترسی داشته باشند. در این برنامه پیشرفته ترین بستر برای آزمون های آنلاین موجود است که والدین را بیش از پیش وارد جریان اتفاقات مربوط به مدرسه فرزند می کند.

والدین در صورت نیاز می توانند مقالات آموزشی و تربیتی خود را بر روی نرم افزار دایاموز آپلود کنند و پیشنهادات موثری را بیان نمایند. برنامه کلاسی دانش آموزان می تواند در برنامه دایاموز توسط معلمین درج شود و والدین نیز به آن دسترسی سریع داشته باشند. این اپلیکیشن بی نظیر را به خانواده و آشنایان خود نیز معرفی کنید و موجب آسایش و رفاه آنها شوید.

ویژگی های اپلیکیشن دایاموز اندروید

 • برنامه ای بی نظیر با هدف بهبود رابطه بین والدین و معلمان مدرسه
  و کمک به داشتن آینده ای بهتر برای فرزندان
 • دسترسی به اطلاعات مربوط به تاخیر و غیبت، تشویق و تذکر های
  انضباطی، برنامه درسی و کلیه امتحانات شاگرد ها
 • قابلیت درج و گزارش ریز نمرات و نمودارهای پیشرفت تحصیلی در اپلیکیشن Dayamooz
 • امکان گزارش عملکرد دانش آموز نسبت به دیگر دانش آموزان
 • بخش مربوط به اخبار و گالری تصاویر برای اطلاع رسانی و اطلاع یابی از اخبار مدرسه و …
 • قابلیت گفتگوی معلمین با والدین و رد و بدل کردن اطلاعات مورد نیاز
 • برنامه ریزی تحصیلی و ارتباط با مشاورین، دریافت تکالیف روزانه، بخش مخصوص
  به رقابت های در جریان، دسترسی به کتابخانه محتواهای آموزشی، پیشرفته ترین بستر
  آزمون آنلاین، حساب مالی، ارائه خدمات آموزش از راه دور برای دانش آموزان و
  مقالات تربیتی و آموزشی والدین همه در برنامه Dayamooz

معرفی یک اپلیکیشن دیگر در حاشیه این مطلب:

نرم افزار اموزشی Learn English آموزش زبان برنامه ای جهت آموزش زبان به صورت حرفه ای میباشد. که برای شما مانند یک کلاس آموزشی است…

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

این برنامه با نمایش فیلم های اموزشی و کلمات مهم و لغات شما را با زبان انگلیسی آشنا تر میکند. و مانند یک معلم، زبان خارجه را با جزئیات و فعل های مخصوص به زبان برای شما توضیع می دهد …

اجرای اپلیکیشن دایاموز روی کامپیوتر

برای اجرای اپلیکیشن Dayamooz در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به بلواستکسونوکس پلیر(برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی اپلیکیشن دایاموز را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.

تغییرات نسخه ۳.۵۹ (معلمین)

 • رفع ایرادات جزئی

تغییرات نسخه ۳.۲۶ (والدین)

 • بهبود عملکرد
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

4.27 Dayamooz دانلود اپلیکیشن دایاموز نظارت بر دانش آموز ویژه والدین و معلمین + مود اندروید
 • شرکت سازنده : دایاموز
 • حجم فایل : 41 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 3 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!