p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » بازی شبیه سازی اندروید » Dragon City دانلود بازی “دراگون سیتی” شبیه سازی شهر اژدها 23.11.0 + مود اندروید
Dragon City دانلود بازی “دراگون سیتی” شبیه سازی شهر اژدها 23.11.0 + مود اندروید
4.1 /5

4.1 / 5. 167

167 رای
 • سازنده Social Point
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 23.11.0
افزودن به علاقه مندی ها

Dragon City دانلود بازی “دراگون سیتی” شبیه سازی شهر اژدها 23.11.0 + مود اندروید

آپدیت
Dragon City بازی "دراگون سیتی" شهر اژدها

بازی Dragon City
دراگون سیتی + مود اندروید

بازی Dragon City شبیه سازی شهر اژدها

اخیرا بازی های زیادی در سبک های مختلف به بازار عرضه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته شده است. آنچه قابل توجه می باشد این است که افراد در سایت های مختلف به دنبال چه نوع بازی می گردند و کدام سبک از بازی ها از استقبال بیشتری برخوردار می باشند. همانطور که می دانید بازی های استراتژیک و موضوعات مربوط به کشورگشایی ها و ساخت شهر ها امروزه در بین کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است.

به همین منظور طراحان و سازنده های این نوع بازی ها تلاش می کنند که هربار با ساخت و عرضه بازی های جدیدتر در این سبک ها، خصوصیات و کاربرد های پیشرفته تر و جالب تری را به کاربر ارائه دهند. این ویژگی های جدید در بازی ها سبب می شود که رقابت بین آن ها بیشتر شده و هر روز کارهای جدید تری را مشاهده کنیم. در زیر به برخی از ویژگی ها قبل از دانلود بازی اندروید Dragon City اشاره شده است. با مقایسه آن با دیگر بازی های سبک مشابه تصمیم نهایی را خودتان بگیرید.

تریلر رسمی بازی (From YouTube)

شرکت سازنده بازی شهر اژدها از سابقه درخشانی برخوردار است!

بازی Dragon City توسط شرکت اسپانیایی Social Point به بازار طراحی و عرضه گشته است. از دیگر محصولات این شرکت می توان به Monster Legends, World Chef و Dragon Land اشاره کرد. بازی شهر اژدها نوعی دیگر از بازی های اندروید استراتژیک و بازی اندروید شبیه سازی شده می باشد که به محض انتشار معروفیت خاصی پیدا کرد. این بازی تاکنون توسط کاربران گوگل پلی بیش صد میلیون دانلود داشته است. امتیازات ارائه شده توسط کاربران به آن 4.6 را از 5.0 می باشد که نشان از علاقه زیاد آن ها به بازی شهر اژدها و محبوبیت آن می باشد.

استفاده از این بازی سرگرم کننده برای تمامی سنین به دلیل بهره برداری از طرح و رنگ های مناسب در بازی و همچنین کاراکتر های بامزه، مناسب می باشد. بازی هیجان انگیز Dragon City قابل استفاده برای تمامی سیستم عامل های اندروید و ios می باشد و نصب و راه اندازی آن کاملا راحت و سریع انجام می شود.

دانلود بازی شهر اژدها

در بازی Dragon City جمعی از اژدهایان را به دست آورید و وارد قلمرو کنید!

در ابتدای بازی شهر اژدها شما باید خود را برای نبرد های مختلف آماده کنید. برای آماده شدن در جنگ می بایست اقداماتی را انجام دهید! یکی از این اقدامات جمع آوری اژدهایان قوی با خصوصیات و قابلیت های جالب می باشد. در ابتدا شما باید جمعی از اژدهایان را به دست آورید و وارد قلمرو کنید. زمانی که آن ها را جمع آوری می کنید، اژدهایان کودکی بیش نیستند. شما باید با آن ها به نرمی رفتار کنید و به خوبی تربیت نمایید. تغذیه و رسیدگی به اژدهایان در این دوران بسیار مهم می باشد. زیرا زمانی که شما آن ها را به نحو احسن پرورش دادید، تیمی قوی تر و خارق العاده تر از دیگر بازیکنان در آینده خواهید داشت.

در بازی Dragon City با تبدیل کردن بچه اژدها به یک اژدهای واقعی و نیرومند قدرت خود را اثبات کنید. با سعی در رشد و ارتقا دادن مجموعه ای قدرتمند از اژدهایان خود، به بازیکنی تبدیل خواهید شد که با شرکت در جنگ های پی در پی به پیروزی های بزرگی خواهد رسید.

Dragon City بازی "دراگون سیتی" شهر اژدها

با تربیت اژدهایان خود، آن ها را به هیولاهای خیره کننده تبدیل کنید!

برای توسعه قلمرو خود و همچنین پرورش اژدهایان در بازی Dragon City ، ابتدا باید یک شهر مخصوص برای اژدهایان خود در جزایر شناور بسازید. شما برای پرکردن این شهر باید از ساختمان ها، مزارع، اژدها ها و همچنین زیستگاه های مخصوص اژدهایان خود بهره بگیرید. پس از ساخت شهر خصوصی خود در بازی شهر اژدها شما بیشتر وقت خود را باید صرف اژدها های کوچک و ناز خود کنید.

رفتار خوب و آرام داشتن با آن ها، در پرورش و تربیت شان بسیار مهم است. پس از انجام این کارها شما می توانید نظاره گر باشید به چه هیولاهای خیره کننده ای تبدیل خواهند شد! با تبدیل این جانوران به نیرومند ترین حیوانات موجود در بازی و گسترش حکومت خود، آن ها را با خود به نبرد های بزرگ ببرید و به استاد برتر شهر اژدها تبدیل گردید.

 

بازی Dragon City یک نبرد هیجان انگیز در قالب PvP را ارائه می دهد!

یکی از ویژگی جالب بازی شهر اژدها این می باشد که شما می توانید به صورت آنلاین و زنده به جنگ با دیگر بازیکنان در سراسر جهان بپردازید. با شکست دیگر اژدها ها در مبارزات مختلف به یک ابر اژدها تبدیل گشته و روز به روز بر قدرت و قلمرو خود بیفزایید. همچنین پاداش های بزرگ و هدایای خوبی را دریافت کنید و از آنها در جهت پیشرفت خود استفاده کنید.

 

اتحاد قدرتمند خود را در بازی شهر اژدها سازماندهی کنید!

یکی دیگر از عملکرد هایی که در بازی Dragon City به قدرت شما کمک بیشتری می کند، تشکیل یک اتحاد با پلیر های دیگر است. با پیوستن به سایر اساتید اژدها در بازی به جنگ با دیگر بازیکنان بروید. شما می توانید دوستان خود را وارد بازی شهر اژدها کنید و با آنان نیز به مبارزه و نبرد بروید تا دشمنان خود را نابود کنید. یکی دیگر از جاهایی که شما می توانید به آن مراجعه کنید بخش گپ و تعامل با بازیکنان می باشد. با مراجعه به این قسمت شما می توانید از آن ها کمک بگیرید و یا با آن ها متحد شوید.

همچنین می توانید در قسمت Trading Hub به تجارت Orb پرداخته و به یک اژدهای ثروتمند تبدیل شوید. با پیروزی ها و متحد شدن با دوستان خود در هر جای دنیا پاداش های ویژه را به دست آورید و پس از جمع آوری آن ها به گسترش و ارتقای سطح خود اقدام کنید. با پیشرفت در بازی به یک اژدهای واقعی تبدیل گردید!

Dragon City بازی "دراگون سیتی" شهر اژدها

مجموعه خود را با اژدهایان منحصر به فرد تکمیل کنید!

در بازی شهر اژدها با ترکیب اژدهایان خود با آتش، طبیعت، افسانه، آیتم های خالص و دیگر عناصر پر کاربرد و موثر در پرورش آن ها، از اژدهایان خود به عنوان دو رگه های شگفت انگیز و خارق العاده ای در تیم خود استفاده کنید. با تبدیل این حیوانات به اژدهایان منحصر به فرد به تدریج مجموعه خود را گسترش دهید. با شرکت در وقایع و حوادث بازی Dragon City ، قادر خواهید بود اژدها های دیگری را به دست آورید و تعداد آنان را افزایش دهید.

 

ویژگی های بازی Dragon City اندروید

 • دارای کتاب اژدهایان و قابلیت کامل کردن آن در بازی Dragon City
 • دارای بیش از هزار اژدهای خارق العاده برای جمع آوری و پرورش در جهت رشد شهر اژدها
 • پیوستن اژدهای جدید هر هفته پس از رویدادهای پرورشی و گسترش جزیره خود
 • قابلیت تزئین اژدهایان خود با پوست اژدهای خاص موجود در بازی
 • توانایی شرکت در نبردهای پی در پی و مقابله با دشمنان در قالب جنگ های چند نفره
 • قابلیت شرکت در سایر حالت های Master Masters و به صورت PvP Arenas یا گروهی
 • توانایی احضار دیگر اژدهایان از دنیای جادویی در درخت زندگی و امتحان مهارت های آنان
 • دارای بیش از هشتاد میلیون استاد اژدها در بازی شهر اژدها
 • قابلیت گسترش شهر خود و نیرومند ساختن اژدهایان خود به جانوران ابر قدرت
 • قابلیت به دست آوردن بسیاری از پاداش ها و جوایز ارزشمند در جنگ های مختلف

 

معرفی یک بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

در دنیای بازیمزرعه حیوانات حیوانات مختلف را کشف کنید ؛ به عنوان یک کشاورز میوه و سبزیجات مختلف را در مزرعه های خود بکارید و از آنها مراقبت کنید تا در نهایت میوه ها را برداشت کنید و بفروشید. این بازی توسط استودیوی سرشناس و کاربلد VNG GAME STUDIOS ساخته و طراحی شده است.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

وجود بیش از 100 حیوان مختلف و منحصر به فرد ، یکی از جاذبه های این بازی محصوب میشود که کاربران زیادی را به سمت این بازی کشانده است. یکی دیگر از جاذبه های این بازی ، صداگذاری عالی و طراحی جذاب مکان ها به صورت سه بعدی می باشد که همه را متحیر خود کرده است.

 

اجرای بازی Dragon City روی کامپیوتر

برای اجرای بازی شهر اژدها در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به بلواستکس و نوکس پلیر (برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی بازی Dragon City را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD
Dragon City دانلود بازی “دراگون سیتی” شبیه سازی شهر اژدها 23.11.0 + مود اندروید
 • شرکت سازنده : Social Point
 • حجم فایل : 297 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 18 اکتبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
نرم افزار های مورد نیاز
 • Android 6.0
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • رادیین چهارشنبه 20 می 2020

  مدل گوشي : تبلت ورژن اندرويد : ۹

  چند روز دیگه واقهی

  پاسخ دهيد جالب بود 17
  • محمد سه‌شنبه 24 نوامبر 2020

   مدل گوشي : A50 ورژن اندرويد : 10

   نیومده مودش؟

   جالب بود 20
 • وو دوشنبه 18 می 2020

  سلام نسخه مود شده کی قرار میگیره؟؟؟

  پاسخ دهيد جالب بود 32
  • M.TAHER دوشنبه 18 می 2020

   با سلام و احترام
   درصورت عرضه شده نسخه مود شده در اسرع وقت قرار می گیرد

   جالب بود 37
  • علی پنج‌شنبه 23 دسامبر 2021

   مدل گوشي : تبلت ورژن اندرويد : 10

   نسخه مود را کی میزارید

   جالب بود 10
  • فخرالدین شادآور پنج‌شنبه 23 دسامبر 2021

   با سلام خدمت شما. سعی میکنیم از امشب تا فردا نسخه ی مود شده رو قرار بدیم .

   جالب بود 39