p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » Epic Legendary Summoners دانلود بازی احضار گران افسانه ای 1.11.3.437dex + اندروید
Epic Legendary Summoners دانلود بازی احضار گران افسانه ای 1.11.3.437dex + اندروید
3.8 /5

3.8 / 5. 5

5 رای
 • سازنده Free Action Strategy RPG Funny Games
 • اندروید مورد نیاز 2.3 و بالاتر
 • نسخه 1.11.3.437dex
افزودن به علاقه مندی ها

Epic Legendary Summoners دانلود بازی احضار گران افسانه ای 1.11.3.437dex + اندروید

آپدیت
بازی احضار گران افسانه ای Epic Legendary Summoners

بازی Epic Heroes War
احضار گران افسانه ای + مود اندروید

بازی احضار گران افسانه ای Epic Legendary Summoners

رقابت بین بازی های سبک نقش آفرینی و آنلاین هر روزه در حال گسترش است. شرکت های زیادی در زمینه های مختلف با موضوعات مختلف در حال سبقت گیری از یکدیگر هستند. بازی Epic Legendary Summoners ، احضار گران افسانه ای ، برای بار اول در ایران توسط تیم پی سی پلاس در اختیار هموطنان عزیز قرار گرفته است. این بازی دارای قابلیت ها و ویژگی های بسیار جذابی می باشد. بخش مربوط به امکانات بازی احضار گران افسانه ای آنقدر گسترده و هیجان انگیز است که هرگز احساس بی حوصلگی به شما دست نخواهد داد. در زیر به بخشی از ویژگی های این بازی چالش برانگیز اشاره شده است.

تریلر رسمی بازی (From YouTube)

در مراحل مختلف بازی پر پیچ و خم احضار گران افسانه ای خود را گم کنید!

بازی Epic Legendary Summoners – Magic Heroes Action RPG محصولی از شرکت بازی سازی فوق العاده حرفه ای Free Action Strategy RPG Funny Games می باشد. با کلیک بر روی نام شرکت مشاهده خواهید کرد که این شرکت با توجه به بازه زمانی محدودی که در عرصه ساخت بازی های اندروید قرار گرفته است، باز هم توانسته بازی هایی با امتیازات بین 4.2 تا 4.8 را انتشار دهد. بازی احضار گران افسانه ای هم اکنون جهت دانلود در سیستم عامل های اندروید و IOS موجود است.

امتیاز بازی در گوگل پلی 4.6 از 5.0 می باشد که با توجه به رقابت موجود بین سبک بازی های مشابه فوق العاده به حساب می آید. به مصاف شخصیت های مختلف مختلف بازی بروید و با شکست دادن هر یک از آن ها، قدمی در راه به پایان رساندن این ماجراجوئی بی پایان بردارید.

جلوه های صوتی و ویژگی های صداگذاری بازی احضار گران افسانه ای فوق العاده است!

برای هر مرحله از بازی Epic Legendary Summoners موزیک های پس زمینه دلنشین و هیجان آور متفاوتی طراحی شده است. افکت های صوتی پس از استفاده از قدرت های هر شخصیت به همراه بسیاری دیگر از ویژگی های جالب دیگر به جذابیت هر چه بیشتر این بازی افزوده است. موزیک های هر مرحله متناسب با محتویات آن برگزیده شده است. یقینا بازی احضار گران افسانه ای دارای قابلیت هایی است که کاربر را از هر نظر مجبور به ادامه بازی می کند.

Campaign بازی احضار گران افسانه ای ویژگی های بی نظیری دارد!

بخش لشکرکشی یا Campaign جذاب ترین و اصلی ترین بخش بازی Epic Legendary Summoners به شمار می آید. این بخش شامل 6 نقشه هر یک با ویژگی ها و چالش های منحصر به فرد خود می باشد. هر نقشه شامل ۱۰ مرحله و هر مرحله دارای یک یا دو استاد می باشد که می بایست آن ها را شکست دهید. همچنین می توانید چالش های ارائه شده در هر مرحله را پشت سر بگذارید تا مقادیر بیشتری الماس ها، طلا ها و آیتم ها را به خود اختصاص دهید. در صورتی که همه چالش ها را در هر مرحله پشت سر بگذارید، جوایز هنگفتی را در بازی Epic Heroes War دریافت خواهید کرد.

بازی احضار گران افسانه ای Epic Legendary Summoners

با تکمیل چالش های بازی می توانید طلا و آیتم به دست آورید!

به عنوان مثال! در برخی از مراحل از شما درخواست می کند که از نیروهای کمکی استفاده نکنید! یا این که در آخر مرحله مورد نظر، سعی کنید درصد سلامتی شما مثلا از 50 درصد پایین تر نباشد. هر چالش مقادیر مختلفی از سکه و طلا و آیتم ها را برای شما به ارمغان می آورد. بازی احضار گران افسانه ای به صورتی طراحی شده که به هیچ عنوان احساس سیر شدن به شما دست نمی دهد!

اگر نتوانستید یک مرحله را با سه ستاره پشت سر بگذارید، نگران نباشید! آن را نادیده بگیرید و پس از انجام مراحل بعدی و به دست آوردن آیتم های جدید تر و بهتر می توانید دوباره به مرحله مورد نظر باز گردید. سپس امتیاز مربوط به آن بخش را نیز از آن خود کنید!

Suggest به شما در روند بازی احضار گران افسانه ای کمک می کند!

در قسمت بالای صفحه در بخش Campaign ، آیتم Suggest در اختیار کاربر قرار گرفته است. با کلیک بر روی این آیتم صفحه ای از قدرت ها، نیروها، ارتش ها و آیتم هایی که جهت پشت سر گذاشتن مرحله مربوطه احتیاج دارید، به شما پیشنهاد می شود. در صورتی که طبق پیشنهادات بازی Epic Legendary Summoners را جلو ببرید، می توانید هر نبردی را پیروز شوید و جوایز ارزنده ای را از آن خود کنید.

با 3 ستاره کردن مراحل بازی Epic Legendary Summoners می توانید سکه جمع آوری کنید!

در نقشه مربوط به بخش Campaign با کلیک بر روی مرحله مورد نظر می توانید اطلاعات شخصیتی که به جنگ با او می‌پردازید را می توانید مطالعه کنید. از این رو می توانید تصمیم بگیرید که آیا امکانات و قدرت کافی برای شکست او را در اختیار دارید یا نه. همچنین می توانید با پیشرفت در مراحل بعدی به مراحل قبلی برگشته و در کلیه مراحل بازی احضار گران افسانه ای سه ستاره به دست آورید. از آپشن جنگ خودکار استفاده کنید تا دیگر نیازی به ورود به بازی نداشته باشید. از این راه می توانید مقادیر بسیاری سکه و طلا جمع آوری نمایید.

در آکادمی یا Academy آیتم ها را با یکدیگر ترکیب کنید!

در این قسمت می توانید آیتم ها و وسایلی که در طول بازی احضار گران افسانه ای جمع آوری کرده اید، با یکدیگر ترکیب کنید. سپس آیتم های جدیدتر را تولید کنید! آپشن ها و انتخاباتی که در این بخش انجام می شود تاثیر بسزایی در روند گیم پلی شما دارد. بخش آکادمی بازی Epic Heroes War خود به شش قسمت تقسیم می شود! هر بخش مربوط به یک قسمت از نقشه بخش لشکرکشی می باشد.

به این صورت که با رفتن به نقشه دوم در بخش لشکرکشی نیاز به استفاده از بخش دوم در قسمت آکادمی می باشد. آیتم های خود را با یکدیگر ترکیب کرده تا بتوانید از نهایت قدرت شخصیت خود در بازی Epic Legendary Summoners بهره ببرید.

شما در بازی احضار گران افسانه ای تنها نیستید!

شما در بازی Epic Legendary Summoners تنها نیستید! ارتش هایی از جنگجویان کوچک را انتخاب کرده و با خود به لشکرکشی ببرید. می‌توانید هر یک از نیروهای ارتش خود را به صورت جداگانه خریداری کنید یا بفروشید. و یا در صورت لزوم هر یک از آنها را به سطوح بالاتر ارتقا دهید!

بازی احضار گران افسانه ای Epic Legendary Summoners

شخصیت مورد علاقه خود را ارتقا دهید!

با پیشرفت در بازی احضار گران افسانه ای می توانید کاراکتر های جدیدی را بازگشایی کنید. هر شخصیت قدرت های منحصر به فرد و مخصوص به خود را دارد! در صفحه اصلی بازی می توانید با کلیک بر کاراکتر ها از طریق الماس و سکه هر یک از آن ها را ارتقا دهید. همچنین می توانید شخصیت های خود را لول آپ کنید و سطح آن ها را ارتقا دهید. با ورود به بخش قهرمانان در قسمت آکادمی می توانید شخصیت مورد نظر خود را پاور آپ کنید.

پاور آپ کردن شخصیت های بازی Epic Legendary Summoners قدم بزرگی در ارتقای شخصیت شما به حساب می آید. در نظر داشته باشید که ارتقای سطح نیروی شما با پاور کردن آن بسیار متفاوت است و هر یک از آنها دو ویژگی جداگانه و منحصر به فرد می باشد.

آیتم مناسب برای کاراکتر خود در Epic Legendary Summoners را انتخاب کنید!

بخش آیتم ها به حدی گسترده می باشد که در نگاه اول واقعا شما را گیج خواهد کرد. هر یک از آیتم ها دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی می باشد. از هر یک از آن ها در جای خود و موقعیت مناسب استفاده کنید. تعداد آیتم های بازی احضار گران افسانه ای زیاد است! اما تعداد آیتم هایی که می توانید با خود ببرید در ابتدای بازی ۴ است که می‌توانید با ارتقای آن به ۶ فضای موجودی خود را افزایش دهید.

در بازی احضار گران افسانه ای با بازیکنان دیگر در سراسر دنیا به نبرد بپردازید!

شرط مورد نیاز برای ورود به بخش Arena و Grand Arena در بازی احضار گران افسانه ای این است که مراحل بخش لشکر کشی را تا ۱۵ رفته باشید. با ورود به بخش آرنا می توانید مجموعه ای پنج نفری از شخصیت های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به مصاف دشمنان خود بروید. برای بازی کردن در این قسمت احتیاج به اتصال به اینترنت دارید. سایر پلیر های آنلاین را سراسر جهان را در این نبرد های چند منظوره بازی Epic Heroes War شکست دهید. افتخارات به دست آمده از جنگ را جمع آوری کرده و از آن ها در خرید تجهیزات، اسلحه و ملزومات استفاده نمایید.

بخش Grand Arena همانند Arena می باشد. با این تفاوت که به جای یک تیم چند نفره می توانید سه تیم از چندین شخصیت را انتخاب کنید! همانطور که از اسم آن پیداست نبرد های این قسمت از بازی Epic Legendary Summoners سخت تر و جوایز حاصل از آن به مراتب بیشتر می‌ باشد.

بخش های تسخیر و حراجی Auction & Conquer بازی Epic Legendary Summoners

جهت شرکت در قسمت حراجی بازی Epic Legendary Summoners باید سطح لول های قسمت لشکرکشی یا Campaign را تا ۲۵ رفته باشید. همچنین می توانید با کلیک بر روی گزینه های بخش تسخیر، مقادیر بسیاری از طلا، سکه و الماس را ازان خود کنید.

ویژگی های بازی Epic Legendary Summoners اندروید

 • بازی فوق العاده سرگرم کننده در سبک نقش آفرینی آنلاین (MMORPG)
 • دارای موزیک های پس زمینه دلنشین و هیجان آور
 • گرافیک خوب و قابل قبول نسبت به حجم بازی و سازگاری
  با انواع مختلفی از نسخه های اندروید
 • قابلیت جمع آوری طلا، سکه ، الماس، افتخار و غیره
 • 6 نقشه در قسمت Campaign و رویارویی با ماجراجویی های
  بی پایان در راه تکمیل آن ها
 • چالش های شگفت انگیز در بخش Campaign بازی احضار گران افسانه ای
 • قابلیت نبرد و رقابت در جنگ های آنلاین جهت کسب افتخار
 • بخش گسترده مربوط به قسمت آیتم های بازی
 • قابلیت ترکیب و ارتقای هر یک از آیتم ها در قیمت های مختلف
 • دارای بخش مربوط به ارتش و ساپورت جهت کمک در بخش Campaign
 • قابلیت ارتقای سطح و پاور آپ کردن هیرو ها و شخصیت های
  بازی Epic Legendary Summoners
 • قابلیت دریافت راهنمایی های لازم در بخش مربوط به آیتم Suggest

معرفی یک بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

بازیشکار غول ها 2توسط استودیوی بازیسازیGame Hive Corporation طراحی و عرضه شده است. در این بازی استادی وجود دارد که مهارت خاصی در شمشیر زنی دارد و در برابر دشمنانی از جنس غول ایستاده و مبارزه می کند تا از دنیا در برابر نابودی دفاع نماید.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

غول های دشمن دارای قدرت بسیار زیادی می باشند و بار دیگر برگشته اند، اما شما در نقش مرد شمشیر زن وظیفه دارید تا از دنیا در مقابل این تهدید دفاع کنید و با بیش از 100 غول در 10 محیط زیبا و منحصر به فرد رویارویی کنید.

اجرای بازی Epic Legendary Summoners روی کامپیوتر

برای اجرای بازی احضار گران افسانه ای در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به بلواستکسونوکس پلیرو مواردی از این قبیل اشاره کرد.

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی بازی Epic Legendary Summoners را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود
  که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید
  و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD
Epic Legendary Summoners دانلود بازی احضار گران افسانه ای 1.11.3.437dex + اندروید
 • شرکت سازنده : Free Action Strategy RPG Funny Games
 • حجم فایل : 101 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 23 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!