آموزش تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم

آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی به لینک مستقیم

آموزش تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم

حتما شما هم در کانال ها و گروه های تلگرامی به فایل های نصبی روبه رو شده اید.این فایل ها اصولا سرعت پایینی هنگام دانلود دارند و نمیتوانید با دانلود منیجرهای اندرویدی آن را دانلود کنید.ما در این آموزش میخواهیم به شما کاربران عزیز یاد دهیم که چگونه میتوانید فایل های نصبی را به لینک مستقیم تبدیل کنید با پست آموزش تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم همراه باشید.

سیار ساده است این کار با یک ربات امن و قدرتمند انجام میشود.این ربات میتواند فایل های نصبی را در عرض چند ثانیه به لینک مستقیم تبدیل کند.لینک مستقیم را میتوانید به دانلود منیجرهای قدرتمند اندرویدی دهید و با آنها با سرعت بالاتر دانلود نمایید.اگر احساس کردید سرعت دانلود لینک پایین است میتوانید لینک را به سایت های لیچر یا آپلودسنترهایی که از آدرس آپلود میکنند استفاده نمایید که بعدها در این مورد هم آموزشی تهیه خواهیم کرد.

بریم سراغ آموزش :

ابتدا وارد روبات شده و بروی استارت کلیک کرده تا آموزش تبدیل فایل نصبی به لینک مستقیم رو شروع کنیم (طبق تصویر زیر)

 

خب پس از عضو شدن در ربات،از کانال یا گروه های تلگرامی فایل را فوروارد کنید به این ربات.
پس از پردازش فایل نصبی شما در عرض چند ثانیه به لینک مستقیم تبدیل میشود طبق تصویر پایین

طبق تصویری که در زیر مشاهده میکنید لینک مستقیم برای دانلود کردن اماده هست با انتخاب کردن گزینه ی instant download با دانلود منیجر های گوشی اندروید یا موبایل گوشی خود فایل رو به صورت مستقیم و با دریافت لینک دانلود نمایید.

پس برای آموزش های بیتشر با پی سی پلاس همراه باشید همیشه برای دریافت آموزش های کاربردی تلگرام و موبوگرام و برخی دیگر از مسنجر های دیگر با ما همراه شوید.

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
3+