p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم
لینک های دانلود

آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم

آپدیت
تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم

آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی به لینک مستقیم

آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم : حتما شما هم در کانال ها و گروه های تلگرامی با فایل های نصبی روبه رو شده اید. این فایل ها اصولا سرعت بسیار کمی هنگام دانلود دارند و نمیتوانید با دانلود منیجرهای اندرویدی آن را دانلود کنید. ما در این آموزش میخواهیم به شما کاربران عزیز یاد دهیم که چگونه میتوانید فایل های نصبی تلگرام را به لینک مستقیم تبدیل کنید با پست آموزش تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم همراه باشید.بسیار ساده است این کار با یک ربات امن و قدرتمند انجام میشود. این ربات میتواند فایل های نصبی را در عرض چند ثانیه به لینک مستقیم تبدیل کند.

لینک مستقیم را میتوانید به دانلود منیجرهای قدرتمند اندرویدی دهید و آنها را با سرعت بالاتر دانلود نمایید. اگر احساس کردید سرعت دانلود لینک پایین است میتوانید لینک را به سایت های لیچر یا آپلودسنترهایی که از آدرس آپلود میکنند استفاده نمایید که بعدها در این مورد هم آموزشی عرضه خواهیم کرد.توجه کنید که تلگرتم به علت محبوبیتش افراد زیادی را به خود جذب کرده است و این افزایش محبوبیت باعث شده است که در بسیاری موارد کاربران به دنبال لینک دانلود آن باشند که ما در این بخش میخواهیم فایل نصبی تلگرام را به لینک مستقیم تبدیل کرده تا برای دوستان و آشنایان خود بفرستید که در ادامه مرحله به مرحله به صورت تصویری برای شما گفته ایم.در ابتدا برنامه اندروید تلگرام را نصب کرده و مراحل زیر را انجام دهید.

 

بریم سراغ آموزش تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم

ابتدا وارد روبات شده ( KL_GetPublicUrlBot@ ) و بروی استارت کلیک کنید تا آموزش تبدیل فایل نصبی به لینک مستقیم رو شروع کنیم (طبق تصویر زیر)

آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم

پس از عضو شدن در ربات، از کانال یا گروه های تلگرامی فایل را فوروارد کنید به این ربات. پس از پردازش فایل نصبی شما در عرض چند ثانیه به لینک مستقیم تبدیل میشود طبق تصویر پایین

آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیمآموزش تصویری تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم

طبق تصویری که در زیر مشاهده میکنید لینک مستقیم برای دانلود کردن اماده هست با انتخاب کردن گزینه ی instant download با دانلود منیجر های گوشی اندروید یا موبایل خود فایل رو به صورت مستقیم و با دریافت لینک دانلود نمایید.

آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم

از این صفحه دیدن فرمائید :

دانلود power clean antivirus اندروید

ADS DOWNLOAD
آموزش تصویری تبدیل فایل نصبی تلگرام به لینک مستقیم
  • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 26 نوامبر 2023
  • منبع : پی سی پلاس
سیستم مورد نیاز
  • Android
نرم افزار های مورد نیاز
  • Android 4.0
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!