p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » بازی آرکید اندروید » دانلود بازی 1.9.4 Freeze Rider فریز رایدر – بازی یخ + مود
دانلود بازی 1.9.4 Freeze Rider فریز رایدر – بازی یخ + مود
4.7 /5

4.7 / 5. 123

123 رای
 • سازنده Google Commerce Ltd
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 1.9.4
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 1.9.4 Freeze Rider فریز رایدر – بازی یخ + مود

آپدیت
تصویر معرفی بازی Freeze Rider فریز رایدر

بازی Freeze Rider فریز رایدر (یخ سوار) نوعی بازی در سبک تفننی و همچنین آرکید می باشد. همه ما در زندگی روزمره سعی در موفقیت داریم. رقابت و داشتن برتری نسبت به هر چیزی از نیاز افراد می باشد. امروز می خواهیم با ارائه نوعی جدید از بازی های رکوردی لذت و رقابت را برای شما به ارمغان آوریم. به دست آوردن رکوردهای جدید موجب دریافت جوایز بیشتر برای بازیکن می شود. شما می توانید با دیدن تریلر و عکس هایی که از فضای این بازی برایتان قرار داده ایم در صورت رضایت این بازی را دانلود و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

بازی هیجان انگیز Freeze Rider با داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود سرگرمی جدیدی از چالش های هیجان انگیز را برای کاربران فراهم نموده است. چالش و به دست آوردن رکورد در طول مراحل از مهمترین و اصلی ترین مهارت هایی می باشد که باید برای به دست آوردن آن تلاش کنید. پیچیده بودن سرگرمی ها موجب می شود بازیکنان بیشتر درگیر چالش ها شوند و توانایی های خود را آزمایش کنند .

دانلود Freeze Rider

در بازی Freeze Rider به مناطق یخی و مناظر زیبا سفر کنید

بازی Freeze Rider (یخ سوار) توسط شرکت HOMA GAMES طراحی شده و به بازار بازی های اندروید عرضه گشته است. این بازی فوق العاده تاکنون توسط بیش از پانصد هزار نفر دانلود شده است. نظرات و آرای ارائه شده توسط کاربران و رضایت آنان موجب شده است این بازی جالب در گوگل پلی امتیاز 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. انجام بازی به صورت تک نفره و بدون اتصال به اینترنت امکان پذیر است.

اسکی روی یخ های آتشین بازی Freeze Rider فریز رایدر

بازی فریز رایدر از گرافیک فوق العاده ای برخوردار است. طراحی مناظر، کاراکترها و تمامی عوامل موجود در آن با هماهنگی کامل و بسیار زیبا انجام شده است. صداگذاری عالی و همچنین تاثیرگذار بر روی کاراکتر و سایر عملکردها آن در قسمت های مختلف بازی موجب داشتن جذابیت و تاثیر بیشتر بر روی بازیکنان شده است. انجام این بازی جالب برای کودکان نیز مناسب بوده و محدودیتی ندارد.

 

لذت انجام اسکی روی یخ را در بازی فریز رایدر تجربه کنید

بازی Freeze Rider قابلیت استفاده از مراحل مختلف را بر روی تمامی سیستم عامل های اندروید و ios را برای کاربران فراهم می نماید. نحوه انجام بازی به اینگونه می باشد که شما در ابتدا از کاراکتری یخی برای اسکی بر روی یخ استفاده می کنید. ممکن است در ابتدا مهارت کافی جهت انجام مرحله نداشته باشید و برنده چالش نشوید.

تصویر منظره های اسکی بازی Freeze Rider فریز رایدر

در بازی فریز رایدر در همان اوایل شما می توانید از نشانه گذاری های مشخص شده بر روی نقاط مختلف برای حرکت و انجام چالش راهنمایی لازم را دریافت نمایید. آموزش های اولیه شما را به سمت برنده شدن و یاد گرفتن تمامی قابلیت ها هدایت می کند. از دیگر ویژگی های بازی امکان لمس ساده و بسیار کم صفحه نمایش برای شروع چالش ها و همچنین حرکت دادن کاراکتر به قسمت های مختلف بازی می باشد.

 

در بازی Freeze Rider ارتفاع خود را تغییر دهید و به سکوهای بلندتر بروید

بازی یخ سوار Freeze Rider ویژگی های مختلف یک سرگرمی پرهیجان و در عین حال پر آرامش را برای بازیکنان به ارمغان آورده است. زمانی که شما با لمس انگشت خود بر روی صفحه نمایش بازی را شروع می کنید، کاراکتر به حرکت در می آید. هدایت کردن آن به مناطق مختلف و ارتفاعات بیشتر از قابلیت های شما می باشد. سکوهای بلند و کوتاه موجود در بازی برای تغییر مکان فراهم شده است.

تصویر جمع آوری مکعب ها بازی Freeze Rider فریز رایدر

در بازی فریز رایدر شما باید با اضافه نمودن زمین یخی راه درست تر را به کاراکتر خود نشان دهید. زمانی که زمین و سکوی حدید توسط شما کشیده می شود، آن کاراکتر نیز بر روی زمین مورد نظر به راه خود ادامه می دهد. دویدن، پرش، افتادن از بلندی و سایر موارد از جمله کارهایی می باشد که شما در طول چالش ها به منظور برنده شدن انجام خواهید داد.

 

در بازی فریز رایدر آیتم های مکعبی را جمع آوری کنید

بازی Freeze Rider به شما این امکان را می دهد تا در طول چالش ها به دریافت و جمع آوری امتیاز برای برنده شدن بپردازید. این امتیازات از طریق جذب و برخورد با تکه یخ های معلق در بالای سرتان جمع آوری خواهد شد. یخ های موجود در چالش در طبقات مختلف قرار گرفته شده اند. شما می توانید در هر طبقه از سکوها به جمع آوری یخ ها بپردازید.

اسکرین شات یخ سواری بازی Freeze Rider فریز رایدر

در بازی فریز رایدر یخ های مربع شکل در ابعاد بزرگ و کوچک طراحی شده اند. ابعاد بزرگ تر از تعداد بیشتری ساخته شده اند. گرفتن بیشتر آن ها موجب رسیدن به ارتفاعات بلند تر و در آخر دریافت جوایز بیشتر می شود. در صورتی که بتوانید تعداد زیادی از تکه یخ ها را حمل کنید، سرعت و پرش شما برای رسیدن به خط پایان افزایش خواهد یافت.

 

بازی Freeze Rider در هنگام یخ سواری موانع زیادی را بر سر راه شما قرار می دهد

بازی Freeze Rider قابلیت کسب مهارت بیشتر را برای رد شدن از چالش های دشوارتر را در هنگام یخ سواری فراهم می سازد. ابتدای مراحل ساده تر بوده و موانعی سد راه شما نمی شود. در ادامه چالش ها موانع زیادی به منظور درگیر کردن تمرکز و سرعت شما در مناطق مختلف قرار گرفته می شود. شما می توانید با هوشیاری کامل و پیدا نمودن راه درست از آن ها عبور کنید.

اسکرین شات شکست موانع بازی Freeze Rider فریز رایدر

این موانع در بازی فریز رایدر شامل توپ های سنگین معلق در هوا، توپ های آویزان شده، میخ ها، دره، دریاها و سایر مواردی می باشد که در ادامه مراحل با آن ها مواجه می شوید.کشیدن زمین جدید بر روی سکوها و بالا و پایین بردن کاراکتر موجب گذر کردن از این مناطق می شود. در صورتی که با این موانع برخورد داشته باشید، سرعت کاراکتر شما در برخی مواقع کاهش یافته و سقوط خواهید کرد.

 

از مناطق و فصل های مختلف بازی یخ سوار Freeze Rider دیدن کنید

بازی Freeze Rider مناطق و آب و هوا های مختلفی را به منظور افزایش تنوع برای بازیکنان فراهم می سازد. شما می توانید در هر فصل و منطقه متفاوت به انجام چالش بپردازید. رنگ سکوها و موانع موجود در راه با تغییر فصل عوض شده و تاثیر بیشتری را بر روی بازیکن قرار می دهد. به طور مثال در آب و هوای زمین بازی و سایر عوامل به رنگ یخی و‌سفید هستند.

اسکرین شات عبور از موانع بازی Freeze Rider فریز رایدر

4 مرحله از بازی فریز رایدر در منطقه ای با فصلی مشخص شده انجام می شود. پس از عبور از این چهار مرحله بازیکن به مکان های جدیدتری وارد شده و مناطق دیگری را مشاهده می کند. تکه یخ های موجود در برخی از فصول سرد نیز در آب و هوای گرم به رنگ قرمز و نارنجی در می آید.

 

بازی Freeze Rider جوایز و سکه های بی شماری را به شما می دهد

بازی یخ سوار Freeze Rider قابلیت دریافت جوایز و سکه های بی شمار را برای بازیکنان فراهم می سازد. شما می توانید با توجه به مهارت و میزان تلاش خود به گرفتن سکه بپردازید. پس از رسیدن به خط پایان، میزان سرعت شما و همچنین تعیین کردن آخرین مقدار پرش خود به صورت ناگهانی، رسیدن به مقدار جعبه سکه ها را مشخص می کند. در صورتی که دست خود را بر روی مقدار متوسط فشار دهید، با پرش بر روی اعداد 80 یا 90 کاراکتر خود را در این خط فرود می آورید.

اسکرین شات بازی Freeze Rider فریز رایدر

در بازی فریز رایدر در صورتی که بخواهید به سکه های بیشتری دست یابید، باید سرعت و تمرکز خود را برای زدن دکمه بر روی گزینه سبز رنگ بالا ببرید. این قابلیت موجب می شود پرش بلند تری داشته باشید و سکه های بیشتری را از جعبه بیرون بیاورید. مقدار سکه ها از عدد 20 شروع شده و تا 300 سکه ادامه دارد.

 

در بازی Freeze Rider از جوایز دریافت شده برای خریداری امکانات استفاده کنید

بازی Freeze Rider امکان خریداری کاراکترهای دیگر را می دهد. بیش از 20 نوع کاراکتر در شکل، استایل و رنگ های متفاوت برای بازگشایی توسط بازیکنان ارائه شده است. شما می توانید با استفاده از سکه ها و جوایز دریافت شده کاراکترهای جدیدتری را خریداری نمایید و از آن ها برای ادامه چالش استفاده کنید. در برخی مواقع ویدیوهای کوتاه را برای دریافت امکانات بیشتر به صورت آنلاین مشاهده نمایید. شما می توانید این بازی اندروید را از سایت پی سی پلاس به صورت رایگان و با لینک مستقیم نسخه ی اصلی و نسخه ی مود دانلود و نصب کنید.

در بازی فریز رایدر از سکه های خود برای خرید امکانات بیشتر استفاده کنید. یکی دیگر از مواردی که می توانید در طول چالش ها تغییر دهید، رنگ زمین های یخی می باشد که شما برای هدایت کاراکتر استفاده می کنید. رنگ های متفاوت و زمین های طرح دار را برای ادامه مراحل بخرید. از دیگر ویژگی های بازی امکان دریافت جوایز روزانه می باشد. سکه و امکانات مختلف دیگر نیز هر روز به عنوان هدیه ارائه می شود.

پیشنهادی:در سبک بازی های آرکید ، بازی Fall Dudes و بازی Shy Bunnies را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

 

ویژگی های بازی Freeze Rider اندروید

 • قابلیت استفاده از کاراکتر ورزشکار برای انجام چالش ها
 • وجود مناطق یخی برای اسکی بر روی یخ
 • امکان جمع آوری امتیاز و حمل پلتفرم ها برای استفاده در ادامه راه
 • مناطق مختلف با فصل های متفاوت در بازی Freeze Rider
 • امکان دریافت جوایز و سکه های بی شمار در هر مرحله
 • قابلیت هدایت کردن کاراکتر به سمت مسیر درست
 • وجود جوایز و قرعه های روزانه برای بازیکنان
 • امکان خریداری امکانات و وسایل جدید با استفاده از سکه ها
 • قابلیت تغییر استایل و نوع کاراکتر در مراحل بالاتر
 • وجود موانع و اشیا خطرناک در چالش ها
 • وجود صداگذاری هماهنگ با چالش در مکان های مختلف

 

تغییرات آخرین نسخه بازی

تغییراتی در دسترس نیست

ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی 1.9.4 Freeze Rider فریز رایدر – بازی یخ + مود
 • شرکت سازنده : Google Commerce Ltd
 • حجم فایل : 95 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 9 سپتامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!