p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » بازی اندروید پازل و معمایی » دانلود بازی پازلی ” انفجار مکعب ها ” Toon Blast 11112 اندروید + مود
دانلود بازی پازلی ” انفجار مکعب ها ” Toon Blast 11112 اندروید + مود
4.2 /5

4.2 / 5. 123

123 رای
 • سازنده Peak Games
 • اندروید مورد نیاز 5.1 وبالاتر
 • نسخه 11112
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی پازلی ” انفجار مکعب ها ” Toon Blast 11112 اندروید + مود

آپدیت
Toon Blast - انفجار مکعب ها

Toon Blast – انفجار مکعب ها
دارای دو نسخه ( معمولی + مود ) به صورت جدا
دارای امتیاز عالی 4.7 از 5 و بیش از 10.000.000 دانلود

Toon Blast – انفجار مکعب ها بازی اندروید فوق العاده جذاب انفجار مکعب ها که به تازگی عرضه شده است و توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند ؛ به طوری که از ابتدای انتشار آن تا به امروز بیش از 10.000.000 بار توسط کاربران سراسر جهان دانلود شده است و توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5 را در مارکت بزرگ google play کسب کند .

معرفی کامل بازی انفجار مکعب ها Toon Blast

پس از نصب اپ تون بلاست (انفجار مکعب ها) و وارد شدن به محیط مهیج و جذاب بازی ، با تکمیل مجموعه سطح های چالشی موجود یعنی منفجر کردن مکعب ها و ایجاد کومبوهای قدرتمند، اپیسودهای جدید باز شده و امکان رفتن به سطح بالاتر فراهم می شود. البته در این بین با اهداف و موانع جذاب زیادی مواجه می شوید که می توانید با باز کردن (بوسترها) یا تقویت کننده های شگفت انگیز درون بازی به سطح بعدی راه پیدا کرده و با جمع آوری ستاره های مربوط به تکمیل بازی نیز جوایز عالی دریافت کنید. یکی دیگر از قابلیت های جالب توجه این اپ این است که می توانید تیم خود را تشکیل داده و با دیگران به رقابت بپردازید.

اینگونه هم می توانید بر دنیای پازل حکمفرمایی بیشتری داشته باشید و هم در صورت نیاز برای امکان ادامه دادن بازی از هم تیمی هایتان جان بگیرید. یعنی به عبارتی هم تفریح می کنید و هم به چالش ها می پردازید. بدین صورت پا به عرصه مهیج ترین سفر زندگی تان گذاشته و فقط منفجر می کنید! انفجاری که برای تمام سنین قابل اجراست. این بازی قابل نصب بر iphone و ipad است.

سازنده این بازی فوق العاده استودیوی مطرح بازی سازی Peak Games است که قطعا بازی را ساخته است که می تواند شما را به وجد بیاورد .

اینفوگرافیک بازی Toon Blast

بازی انفجار مکعب ها به این سادگی نیست؟

در این بازی باید اسباب بازیهایی را که گرفتار شده اند را جمع آوری نمایید ، اما بازی به ابن سادگی هم نیست زیرا حرکات شما محدود می باشد و با چالش های سخت و گوناگونی روبرو هستید که باید همگی آنها را پشت سر بگذارید .

شما می توانید این بازی را هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین نیز بازی کنید :در بخش آنلاین شما می توانید گروه تشکیل دهید و با دوستان خود در ارتباط باشید ،با آنها چت کنید و از آنها درخواست کمک کنید .

 

برای رد شدن از مراحل بازی انفجار مکعب ها باید چکار کرد؟

برای رد شدن از هر مرحله باید به اهداف تعیین شده در آن مرحله جامه عمل بپوشانید، اما چطور؟

روی دو یا چندین مکعب همرنگ کلیک کرده و با منفجر کردن آنها مرحله را به پایان برسانید.در این بین جهت در هم شکستن موانع و رسیدن به هدف خاص مرحله با ترکیب کردن تعدادی از مکعبها می توانید به مواردی از قبیل Rocket, Bomb و Disco Ball دست پیدا کنید.

در ضمن برای دستیابی به کومبوهای بزرگتر و رسیدن به موفقیت می توانید
این آیتم های خاص را با هم ترکیب کنید، اما با توجه به محدود بودن تعداد
حرکات و قلبها در هر مرحله مراقب باشید که هوشمندانه عمل کنید.

 

برخی از ویژگی های بازیToon Blast :

 • گرافیک عالی و HD همراه با صداگذاری مهیج
 • قابلیت اجرای بازی به دو صورت آفلاین و آنلاین
 • امکان تشکیل گروه و چت با دوستان و درخواست کمک
 • قابلیت اتصال به فیسبوک و سیو بازی روی آن
 • گیم پلی اعتیاد آور همراه با سبکی متفاوت
 • ….

 

آموزش کسب سکه در بازی انفجار مکعب ها Toon Blast

از طریق پاسخگویی به تقاضای درخواست قلب از طرف هم تیمی هایتان، وصل شدن به حساب کاربری فیسبوک تان، جوین شدن به تیمی برای اولین بار، باز کردن Star Chests، Toon Chest و یا Daily Bonus میتوانید سکه های رایگان کسب کنید. در غیر این صورت می توانید با کلیک کردن روی دکمه Shop وارد قسمت خرید شده و از آنجا سکه و بسته های بوستر خریداری کنید.

 

آموزش کسب ستاره در بازی انفجار مکعب ها Toon Blast

با پشت سر گذاشتن هر 10 مرحله، Toon Chest و جمع آوری 20 ستاره Star Chest کسب کنید. این بوسترها به شما سکه رایگان، آیتمها یا 5 قلب می دهند. توجه داشته باشید که با جمع آوری هر 20 ستاره می توانید Star Chest را باز کنید، اما در صورت خودداری از باز کردن آن دیگر نمی توانید ستاره جمع کنید.

 

چگونه در بازی انفجار مکعب ها قلب یا جان تازه کسب کنیم؟

تعداد قلبهایی که در هر مرحله می توانید مورد استفاده قرار دهید 5 عدد است، که هر بار با پایان یافتن تعداد حرکتها و به پایان نرساندن مرحله یکی از آنها را از دست می دهید. اما هیچ جای نگرانی نیست چرا که در بازی هر 30 دقیقه یکبار، یک قلب به شما داده میشود. اینگونه در مدت زمان دوساعت و نیمه تمام قلبهایتان برگردانده خواهد شد. این بازی با استفاده از ساعت روی دستگاه موبایتان زمان ارائه قلب بعدی را تخمین می زند. چنانچه تنظیمات زمانی تان را تغییر دهید، سیستم بطور خودکار قلبها، سکه ها و پیشروی تان را ریست می کند.

این در صورتی است که هم تیمی نداشته باشید، اما اگر هم تیمی دارید می توانید با کلیک کردن روی دکمه “Ask Lives” از آنها تقاضای قلب کنید. بدین نحو هم می توانید برای همدیگر به صورت رایگان قلب بفرستید و هم سکه بگیرید.

در کنار تمامی اینها می توانید با جمع آوری ستاره ها به Star Chest و در نهایت به هدایایی ویژه همچون بوسترها، سکه یا قلب دست پیدا کنید. حتی می توانید با سکه های خود پکیج قلب بخرید.

 

آیتم ها و پوستر های بازی انفجار مکعب ها TOON BLAST

این بازی دو نوع آیتم دارد: بوسترها و بوسترهای آیتم ویژه. بوسترها عبارتند از: Hammer, Boxing Glove, Anvil, Dice (چکش، دستکش بوکس، میخ چوبی یا سندان و تاس). آیتم های ویژه هم که در منوی کشویی زیر متن “Select Boosters” نشان داده می شوند، عبارتند از: Rocket, Bomb, Disco Ball (موشک، بمب، توپ دیسکو)

 

آیتم های ویژه موجود در بازی انفجار مکعب ها

در طول بازی می توانید آیتم های ویژه ای همچون Rocket, Bomb, and Disco Ball Boosters بسازید که از طریق یکی کردن مکعبها یا از طریق خریدن آن ها به وسیله سکه ها قبل از ورود به مرحله جدید و یا از طریق کسب Toon Chest, Star Chest, and Daily Bonus ممکن می شود. با رسیدن تعداد مکعبها به حد مجاز برای کسب یک آیتم، نوع آیتم در وسط آنها نشان داده می شود که می توانید با منفجر کردنشان به آن برسید. مثلاً برای آیتم Rocket به تعداد 5 تا 6 مکعب همرنگ، برای آیتم Bomb به تعداد 7 تا 8 مکعب همرنگ و برای آیتم Disco Ball نیز به تعداد 9 یا بیشتر مکعب همرنگ نیاز دارید. در ضمن می توانید با یکی کردن دو آیتم مثلاً Rocket + Bomb تعداد مکعبهای بیشتری را نیز منفجر کنید.

 

بوستر های بازی انفجار مکعب ها

با کمک آنها به راحتی می توانید سطوح بازی را تکمیل کنید. این بوسترها که در قسمت پایینی بازی نشان داده شده و شامل چکش، دستکش بوکس، میخ چوبی یا سندان و تاس می شوند را یا می توانید با سکه بخرید یا از طریق Toon Chest, Star Chest, and Daily Bonus بدستشان بیاورید. هر کدام از آنها کارآیی خاص خودش را دارد، مثلاً با بوستر چکش می توانید یک مکعب یا مانع را از بین ببرید(البته در صورتی که مانع دارای چندین بخش باشد، بوستر چکش تنها می تواند یکی از آنها را از بین ببرد.) بوستر دستکش بوکس ردیفی از مکعبهای منتخب و بوستر میخ چوبی یا سندان، ستونی از مکعبها را از بین می برد. با بوستر تاس نیز جای تمام مکعبها را عوض می کنید.

برای از بین بردن پیناتها نیز می توانید از Rockets or Bombs استفاده کنید.حتی می توانید با ترکیبهای مختلف مثل rocket + bomb, or a rocket + disco ball براحتی موانع را از بین بردارید.

 

آموزش تشکیل تیم در بازی انفجار مکعب ها TOON BLAST

در مورد اینکه چگونه تیم تشکیل دهید باید گفت که حتماً باید 20 مرحله را رد کنید تا بتوانید به تیمی ملحق شده یا خود تشکیل تیم دهید. پس از رسیدن به مرحله 20 به راحتی می توانید با استفاده از تب “Team” به تیم ملحق شوید. از آنجا می توانید تیمهایی را بیابید که به آنها ملحق شوید یا دنبال تیم خاصی بگردید. در صورت یافتن تیم با استفاده از دکمه Join می توانید به آن ملحق شوید، اما در صورت بسته بودن باید منتظر بمانید تا از سوی لیدر تیم اجازه دسترسی پیدا کنید.

از طرفی دیگر چنانچه بخواهید تیم خودتان را ایجاد کنید ابتدا باید از تیم بیرون بیایید، بدین صورت که به قسمت “Team” بروید، با کلیک روی “My Team” و سپس “Info” دکمه “Leave” را مشاهده خواهید کرد.

بعد از طی کردن این مراحل می توانید تیم خود را تشکیل دهید، بدین صورت که به قسمت Team رفته، با کلیک روی دکمه “Create” تنظیمات تیمتان را ارائه دهید (مثل اسم، نشان و توصیف و …) در نهایت روی دکمه Create در پایین صفحه کلیک کنید.

ایجاد تیم خودتان 100 سکه را دربرمی گیرد. پس از ساختن تیم می توانید نام آن را به دوستانتان بگویید و آنها هم با جستجوی نام تیم تان، آن را یافته و به آن ملحق شوند. در صورتی که دوست فیسبوکی هستید، دوستانتان می توانند در قسمت Friend Leaderboard روی اسمتان کلیک کرده و به تیم تان ملحق شوند. امکان دعوت کردن مستقیم شان مقدور نیست. پس از اینکه نام و نشان تیم را تعیین کردید، دیگر امکان تغییر آن را ندارید.

 

آموزش حذف افراد هم تیمی در بازی انفجار مکعب ها TOON BLAST

به قسمت “Team” رفته، روی “My Team” و سپس نام هم تیمی مورد نظر
و در نهایت دکمه “Kick!” کلیک کنید.

اما مراقب باشید چون با حذف شدن هم تیمی، او دیگر امکان بازگشت به تیم را نخواهد داشت. البته به خاطر داشته باشید که بلافاصله پس از ایجاد تیم و معرفی به دوستان امکان دارد عضو نگیرید، اما نگران نباشید از آنجایی که بازیکنان همیشه به دنبال تیمهای اکتیو می گردند، بنابراین مدتی زمان خواهد برد. چنانچه تیمتان را که هنوز عضو نگرفته، ترک کنید، تیم حذف خواهد شد.

 

آموزش ترک تیم در بازی تون بلاست انفجار مکعب ها

خیلی راحت به قسمت “Team” رفته، با کلیک روی “My Team” و سپس “Info” دکمه “Leave” نمایان خواهد شد. چنانچه رهبر تیم باشید با ترک کردن تیم موقعیت خود را از دست داده و لیدری به شخص دیگری واگذار می شود.

حتی با ملحق شدن مجدد به تیم هم دیگر نمی توانید این موقعیت را به دست آورید. البته بعضی مواقع که بطور تصادفی از تیم خارج می شوید می توانید به منوی Team رفته و دنبال نام تیم بگردید، آنگاه در صورت وجود گزینه ای برای آن دوباره می توانید به همان تیم ملحق شوید.

 

آموزش ارسال قلب به افراد هم تیمی در بازی انفجار مکعب ها

بر دکمه “Help” که از طرف هم تیمی ارسال شده ، کلیک کرده و با این کار یک سکه دریافت کنید. در صورت پر شدن هر 5 قلب، بخش درخواست قلب از چت حذف خواهد شد. در قسمت “My Team” می توانید تعداد دفعات تقاضای یک نفر را برای جان گرفتن مشاهده کنید. در کشوی Team Info نیز می توانید کمکهای هفتگی به یک شخص را مشاهده کنید، قسمت Help هر شب یکشنبه ریست می شود.امتیاز تیم به مراحلی که اعضای تیم پشت سر گذاشته اند بستگی دارد، تنها 100 تیم برتر در لیدربرد بازی نشان داده خواهند شد. چنانچه تیم شما به تیم دیگری وابسته باشد، آن تیمی که اول امتیاز را کسب کند در رتبه بالاتر قرار می گیرد.

 

آموزش اپدیت بازی انفجار مکعب ها TOON BLAST

بازی هر دو هفته یکبار آپدیت می شود، برای انجام این کار میتوانید به اپلیکیشن Google Play یا App Store روی دستگاهتان بروید، با یافتن بازی Toon Blast روی دکمه Update کلیک کرده تا پایان بروزرسانی منتر بمانید. سپس اپلیکیشن بازی را باز کرده و یا در صورت استفاده از فیسبوک با حساب کاربریتان وارد شوید.

 

نقد و بررسی بازی انفجار مکعب ها Toon Blast مزایا و معایب بازی از نظر کاربران

از جمله معایبی که می توان به آنها اشاره کرد، عبارتند از:

کند بودن تغییر مرحله، نداشتن زبان فارسی جهت چت کردن، مشکل آپدیت شدن، کم بودن تعداد حرکات و قلبها، بالا نیامدن کیف پول در برخی موارد جهت خریدن سکه، تکراری بودن برخی از مراحل در آپدیت جدید، توزیع ناعادلانه جوایز تیمی و نبودن گزینه ای جهت از سر گذراندن مجدد مراحل طی شده.

با توجه به وجود صدها مرحله چالشی در این بازی و اضافه شدن مداوم مراحل جدید، چنانچه جز آن دسته افرادی هستید که تمام سطح ها را از سر گرانده اید، تا بروز شدن بازی و اضافه شدن مراحل جدید می توانید وارد Champions League شده و اینبار در سطح جهانی به رقابت بپردازید.

تعیین مسیر موشکها نیز کاملاً به صورت تصادفی صورت می گیرد: یا عمودی یا افقی. متأسفانه در این بازی امکان مشاهده امتیاز مرحله تکمیل شده وجود ندارد.

 

مزایا از نظر کاربران :

پشت سر گذاشتن مراحل به ظاهر دشوار بدون خریدن قلب، سکه و یا بوستر، استفاده از چندین حساب کاربری فیسبوک البته باید هر بار لاگ آوت و لاگ این شوید، مناسب بودن آن برای تمام رده های سنی. با فعال کردن اکانت فیسبوک، در صورت تغییر دستگاه و یا حذف بازی دیگر مشکلی برای ادامه مجدد بازی نخواهید داشت.

نسخه مود شده بازی انفجار مکعب ها Toon Blast

کاربران عزیز تیم پی سی پلاس هیچ بازی یا اپلیکیشنی را هک نمی کند فقط اگر هکر ها سایت دیگر نسخه هک شده را معرفی کنند ما آن نسخه را در سایت پی سی پلاس قرار میدهیم. در صورتی که ورژن نسخه مود شده
برابر با ورژن مورد نظر شما نیست پوزش میطلبیم . باید منتظر منتظر ورژن جدید هک شده بازی انفجار مکعب ها باشیم.

معرفی یک بازی دیگر در حاشیه این مطلب :

دارت های خشمDarts of Fury دارای افکت های بسیار زیبا است، که جذابیت و هیجان این بازی را بر عهده دارند. یکی دیگر از جذابیت های این بازی ، وجود بیش از80 طرح دارت های مختلف است ، همگام با اینکه شما پیشرفت میکنید می توانید دارت های خود را زیبا تر کنید. ورود به لیگ های حرفه ای این بازی به صورت خود کار اعلان زمان اجرای بازی را به شما اعلام میکند، شما با شرکت در این بازی میتوانید بر رقیبان خود پیروز شوید . برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

 

ویژگی های نسخه ی مود

 • Lives نامحدود
 • Coins نامحدود
 • Boosters نامحدود
 • Extra Move Sat 5 To 50
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی پازلی ” انفجار مکعب ها ” Toon Blast 11112 اندروید + مود
 • شرکت سازنده : Peak Games
 • حجم فایل : 158 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 25 سپتامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • امی دوشنبه 2 آگوست 2021

  مدل گوشي : +989116182694

  سلام. یه سوال داشتم: جایزه های تیمی چطوری به ما تعلق نیگیره؟ من تو تیمی هستم که اول شد با ۲۵ هزار سکه. ولی به من چیزی تعلق نگرفت. چرا؟

  پاسخ دهيد جالب بود 4
 • Kaveh شنبه 17 جولای 2021

  من که هر کاری می کنم نمی تونم اسم رو ثبت کنم

  پاسخ دهيد جالب بود 1
  • فرامرز پنج‌شنبه 9 ژوئن 2022

   باید دوبار اسمت رو تایپ کنی

   جالب بود 1
 • شقایق چهارشنبه 9 دسامبر 2020

  مدل گوشي : 09393810047

  من تامرحله۴۷۰۰بازی کردم دیگه ارتباطم باسرور قطع شده.پیام دادن با یک اکانت دوتا بازی شده.من اطلاعی نداشتم بادوتا گوشی یک ایمیل دادم. الان با جفت گوشیام دیگه نمیشه بازی کنم.حتی بازی راپاک کردم رفتم ازاول،چندمرحله بازی کردم امادوباره ارتباطم باسرور قطع شد.تورنمنتهای گروهی وانفرادی رانمیتونم بازی کنم.لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دهيد جالب بود 6
  • مهی یکشنبه 31 اکتبر 2021

   ورژن اندرويد : اندروید

   ایا نیشه مود شده نصب کنم و ادامه بازی خودم باشه یا باید از صفر شروع کنم

   جالب بود 3
  • فخرالدین شادآور یکشنبه 31 اکتبر 2021

   متوجه منظورتون نشدم اما برای نصب نسخه ی مود شده بایستی از ابتدا آغاز کنید.

   جالب بود 0
 • صبا زمانی سه‌شنبه 24 مارس 2020

  سلام من در بازی toon blast یک گروه ساخته بودم b 46 نفر عضو بودن یه مدت نتونستم بازی کنم و وقتی بعد از مدتی به بازی برگشتم دیدم که کس دیگری در گروه من لیدر شده این اتفاق چه جوری افتاده و من چه جوری میتونم لیدری رو پس بگیرم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ دهيد جالب بود 12
  • Ali.z دوشنبه 20 آوریل 2020

   مدل گوشي : A70 ورژن اندرويد : 9

   سلام برای منم همین مشکل پیش اومد
   هیچ کاریش نمیشه کرد
   بعد از شما اولین نفری که اومده تو گروهت لیدر شده
   بهتره یه گروه دیگه واسه خودت بسازی

   جالب بود 7