gyrosphere_trials

اینبار هم با بازی دیگری از بازیهای اندرویدی! در خدمت شما کاربران عزیز وبسایت پی سی پلاس میباشیم!. بار دیگری با بازی هیجانی دیگری آمده ایم تا شما دوستان رو متحیر کنیم!. بازی زیبای کنترل گوی (GyroSphere Trials) بازی میباشد که در سبک بازی rolling sky میباشد فقط با این فرق که این گوی خودش حرکت نمیکند باید خودتان اون رو به حرکت انداخته و تعادلش را حفظ کنید تا از روی سکو ها با صورتهای مختلف رد شده و به مراحل جدید برسید. برای دانلود بازی با ما باشید تا پایان توضیحات.

GyroSphere Trials بازی کنترل گوی با سبک آرکید توسط استودیوی بازی ساز Pronetis Games به صورت رایگان در پلی استور منتشر شده است! که تا به حال بیش از پنج میلیون دانلود را از آن خود کرده است!. همین حالا زمان آن فرا رسیده است که توانایی های خود را مورد آزمایش قرار دهید!.

ماجرای بازی GyroSphere Trials کنترل بر روی یک توپ پر جنب و جوش است که قرار است کنترل آن را در دست بگیرید. توپ به مکان های مختلف پرتاب می شود که شما باید مراقب آن باشید که به سطوح مختلف برخورد نکند اگر توپ با موانع برخورد کند شما با امتیاز منفی برخورد میکنید.

سازنده بازی برای جذابیت هر چه بیشتر از ترفند مناسب رکورد زنی استفاده کرده است بله کاملاً درست این امکان فراهم شده است که با دوستانتان به رقابت بپردازید از طریق شبکه های اجتماعی امتیازات خود را به رخ دوستان و تمام دنیا بکشید.

کنترل بازی ساده و در عین حال کاربردی طراحی شده است فقط با استفاده از یک انگشت میتوانید مدیریت کاملی بر روی بازی داشته باشید.

برخی از ویژگی های GyroSphere Trials :

– محیط و گیم پلی منحصر به فرد

– کنترل ساده فقط یک انگشت

– وجود مناطق مختلف

– وجود آهنگ های فوق‌العاده

– امکان به اشتراک گذاری امتیازاتدریافت شده

– و …

telegram-p30plus

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
3+