p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » Honor of Kings دانلود بازی “آنر اف کینگز” افتخار پادشاهان 2.6.4 + مود اندروید
Honor of Kings دانلود بازی “آنر اف کینگز” افتخار پادشاهان 2.6.4 + مود اندروید
4.2 /5

4.2 / 5. 50

50 رای
 • سازنده SkyDragon Games
 • اندروید مورد نیاز 5.1 و بالاتر
 • نسخه 2.6.4
افزودن به علاقه مندی ها

Honor of Kings دانلود بازی “آنر اف کینگز” افتخار پادشاهان 2.6.4 + مود اندروید

آپدیت
Honor of Kings دانلود بازی "آنر اف کینگز" افتخار پادشاهان

بازی Honor of Kings “آنر اف کینگز”
گیم استراتژیک افتخار پادشاهان + مود اندروید

بازی Honor of Kings افتخار پادشاهان

در دنیای امروز پیشرفت سطح بازی ها و اضافه شدن قابلیت ها و سبک های جدید باعث شده است که همه بازیکنان در سراسر دنیا متناسب با علایق خود از بازی ها استفاده کنند. طراحان این بازی ها کوشیده اند با بهره گیری از سلایق مختلف بازیکنان بازی های متفاوتی را برای آنان فراهم کنند. یکی از سبک های پرطرفدار در بین بازی ها سبک استراتژیک و حکومتی می باشد. بازی افتخار پادشاهان در این دسته طبقه بندی می شود.بسیاری از افراد در دنیای واقعی علاقه زیادی به چنین مسائلی داشته و دوست دارند که حداقل در دنیای بازی آن را تجربه کنند و لحظات خود را با چنین سرگرمی هایی لذت بخش تر کنند.

ساختن یک امپراطوری بزرگ، داشتن قدرت، استفاده از تجهیزات خود در نبردها و بسیاری دیگر از این اقدامات قابلیت هایی می باشد که در این سبک بازی ها قرار داده می شود تا بازیکن توانایی های لازم را در اداره امور داشته باشد. بازی Honor of Kings یکی دیگر از این بازی ها می باشد که قابلیت های متفاوت و ویژگی های مختلف آن لحظات بازیکن را دلچسب تر می کند. برای آشنایی بیشتر با این بازی هیجان انگیز می توانید با ویژگی های مختلف آن در زیر آشنا گردید.

Honor of Kings دانلود بازی "آنر اف کینگز" افتخار پادشاهان 2.6.4 + مود اندروید

بازی افتخار پادشاهان دارای جزئیات متنوع است!

بازی Honor of Kings توسط استودیوی SkyDragon Games طراحی شده و به بازار عرضه گشته است. بازی افتخار پادشاهان نوعی بازی اندروید شبیه سازی می باشد که در ساخت آن از زندگی پادشاهان گذشته و امپراطوری ها الهام گرفته شده است. همچنین یکی دیگر از ویژگی های آن این است که با سبک بازی اندروید استراتژیک و بازی اندروید اکشن ترکیب شده و تفاوتی نسبی با دیگر بازی های شبیه سازی شده دارد. این بازی جذاب هم اکنون جهت استفاده و دانلود در سیستم عامل های اندروید و IOS برای شما در دسترس می باشد. بازی افتخار پادشاهان تاکنون توانسته است با بیش از پنجاه هزار دانلود در گوگل پلی امتیاز 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

رده سنی پیشنهاد شده برای بازی افتخار پادشاهان 16 سال به بالا می باشد. در این بازی شما می توانید زندگی یک پادشاه و اداره قلمرو شخصی خود را تجربه کنید. جزئیات فراوان و گسترده سبب شده است تا کارهای لازم در انجام بازی برای شما یکنواخت نباشد و تمام وقت خود را صرف یک عملیات تکراری نکنید. این ویژگی باعث می شود که همواره بازی Honor of Kings برای شما تازگی داشته باشد.

در نقش پادشاه بازی Honor of Kings امور را اداره کنید!

همانطور که گفته شد بازی افتخار پادشاهان جزئیات زیادی را شامل می شود. این جزئیات موجب این است بازیکنان بتوانند در مدیریت امپراتوری، فتنه سیاسی، جنگ وحشیانه، استراتژی نظامی و روابط عاشقانه غوطه ور شوند. برای تبدیل کردن قلمرو و حکومت خود به یک امپراطوری عظیم و شکست ناپذیر باید سیاست ها و قابلیت های لازم را در مراحل مختلف بازی به کار گیرید.

در بازی Honor of Kings می توانید پادشاهی کنید و حریم خود را آنگونه که می خواهید سازماندهی نمایید. همچنین به راحتی می توانید کشورهای دشمن را اشغال کرده و لرد های رقیب را به زندان اندازید. در صورتی که صلح طلب هستید، زندانیان جنگ را پس از تصرف حکومت ها می توانید آزاد کنید.

Honor of Kings دانلود بازی "آنر اف کینگز" افتخار پادشاهان 2.6.4 + مود اندروید

شاهزاده های زیبا را به حرم سرا های قصر خود بیاورید!

در دنیای واقعی پادشاهان دارای روابط عاشقانه و زندگی پر زرق و برق هستند. از این رو به عنوان پادشاه یکی از قابلیت های بازی Honor of Kings داشتن شاهزاده خانم های زیبا و دست نیافتنی در قصر خود است. ایجاد روابط عاشقانه بین شما و هفت شاهزاده خانم زیبای موجود در بازی باعث می شود که اقتدار و محبوبیت شما افزایش یابد. شاهزاده خانم های پر زرق و برق موجود در بازی افتخار پادشاهان از کشورهای مختلف از جمله انگلستان، ژاپن، چین و مصر آمده اند. همانطور که در داستان زیبارویان پادشاهی های گذشته نیز گفته شده است، در این بازی نیز زمانی که شاهزاده ها شروع به رقصیدن می کنند، هیچ کس نمی تواند چشمان خود را از آن ها بردارد.

قهرمانان مورد علاقه خود را در بازی Honor of Kings انتخاب کنید!

از دیگر قابلیت های بازی جالب افتخار پادشاهان استخدام مجموعه ای از پرقدرت ترین قهرمانان افسانه ای می باشد. شما می توانید قهرمانان را بنا به سلیقه خود و با توجه به توانایی های متفاوت آن ها جمع آوری کنید. هر قهرمان یک مدل سه بعدی و منحصر به فرد دارد و به نحو احسن فرمان های شما را اجرا می کند. پس از انتخاب هر کدام از سربازان می توانید آن ها را به ماموریت های مختلفی بفرستید. شما می توانید میزان رضایت خود از نحوه انجام دستورات تان توسط آن ها را زیر نظر بگیرید. در صورتی که از عملکرد هر یک از سربازان راضی بودید، می توانید او را وارد لیست قهرمانان محبوب خود نمایید. در بازی Honor of Kings کلیه رویداد ها به بهترین نحو شبیه سازی شده است.

Honor of Kings دانلود بازی "آنر اف کینگز" افتخار پادشاهان 2.6.4 + مود اندروید

سربازان خود را در بازی افتخار پادشاهان به ماموریت بفرستید!

شما می توانید از طریق ماموریت ها و اقدامات مختلفی که در طول بازی Honor of Kings انجام می دهید، مقادیر مختلفی از جوایز و سکه های با ارزش را ازان خود کنید. با این کار لذت بازی را برای خود چندین برابر خواهید کرد. قهرمانان مختلفی را در این بازی مشاهده خواهید کرد که تعداد آن ها به بیش از 50 مورد می رسد. در صورتی که سربازان و قهرمانان ویژه شما بیکار بودند، می توانید آن ها را برای ماموریت بفرستید و به طور خودکار به جنگ بپردازند.

ماموریت های پی در پی آن ها به شما کمک می کند تا جوایز بیشتری را در مدت زمان کمتری جمع آوری نمایید. در صورتی که دست به هیچ اقدامی هم نزنید، هیچ کس نمی تواند پادشاهی شما را به کلی نابود کند. پس به راحتی از بازی افتخار پادشاهان تا آنجا که می توانید لذت ببرید.

در بازی Honor of Kings می توانید خانواده تشکیل دهید!

در بازی افتخار پادشاهان برای داشتن خانواده ای اصیل به فکر انجام اقدامات لازم و تربیت آنان باشید. ازدواج با یک شاهزاده خانم اصیل و داشتن یک خانواده چند نفره با انتخاب خود و چگونگی رفتار با آن ها، تجربه اداره خانواده را برای شما فراهم می سازد. شما می توانید با محبت، فرزندان خود را در بین افراد درخشان و لایقی که برای اداره قلمرو خود انتخاب کرده اید، بزرگ کنید و از آن ها در پرورش و یادگیری فنون مختلف به کودکان خود استفاده کنید.

به منظور افزایش محبوبیت خود با همسایگان اتحاد داشته باشید. دشمنان خود را به دوست تبدیل کنید تا به میزان اقتدار شما افزوده شود. برای عرش خود تا آنجا که می توانید و قابلیت لازم را دارید بجنگید. همچنین با استفاده از قابلیت PvP با سایر بازیکنان در سراسر جهان بازی کنید و دوستان جدیدی در بازی Honor of Kings پیدا نمایید.

ویژگی های بازی Honor of Kings اندروید

 • قابلیت کشورگشایی و تصرف اموال دشمنان در بازی افتخار پادشاهان
 • امکان برقراری روابط عاطفی با شاهزاده خانم های زیبا و پر زرق و برق
 • دارای 7 شاهزاده خانم اصیل شامل نژادهای ژاپنی، انگلیسی، چینی و مصری در قصر خود
 • امکان انتخاب و جمع آوری بیش از 50 قهرمان با توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد
 • قابلیت ارسال سربازان و قهرمانان خود به نبرد ها و ماموریت های مختلف
 • توانایی جمع آوری جوایز و پاداش های فراوان با انجام ماموریت های مختلف در بازی Honor of Kings
 • قابلیت تشکیل و تجربه اداره خانواده و همچنین ازدواج با شاهزاده خانم مورد علاقه خود
 • امکان تربیت و پرورش فرزندان خود به کمک خدمتگزاران کاربلد خود

معرفی یک بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

این بازی نیز همانند دیگر بازی های استراتژیکی به شما خود این امکان را می دهد تا با استفاده از ابزار های مختلف یک سرزمین قدرتمند برای خود بسازید و به آن رونق ببخشید…

برای دانلود بازی روی لینک زیر کلیک کنید:

همچنین در این بازی این امکان را دارید تا در جنگ بین قبایل به پیروزی برسید و دهکده خود را به اختیار بنا کنید، البته ساخت دهکده نیاز به منابع دارد و …

تغییرات آخرین نسخه ی بازی

 • سیستم معشوق: معشوق اکنون می تواند برقصد! شما می توانید با معشوق خود بازی کنید
 • سیستم دوستیابی، با استفاده از امتیازات دوستی قابلیت سربازگیری را باز کنید
 • سیستم رده بندی جدید
 • اضافه شدن فعالیت های جدید با مضامین سال جدید
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

Honor of Kings دانلود بازی “آنر اف کینگز” افتخار پادشاهان 2.6.4 + مود اندروید
 • شرکت سازنده : SkyDragon Games
 • حجم فایل : 250 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 13 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • arash جمعه 21 اکتبر 2022

  در این بازی باید پول بدی خرید کنی که در کشور ما حتی خرید زدن راحت نیست به دلیل تحریم جلوشو بستن ولی خارجیا خیلی راحت با یک دهم پول ما خرید میزنن برای خودشون غول میشن و شما میتونی بدون خرید زدن دو سال بازی کنی تا بتونی قلعه طلایی داشته باشی واقعا دوسال زمان میبره من سه سال نیمه بازی میکنم از روی تجربه نظر دادم

  پاسخ دهيد جالب بود 13
  • فخرالدین شادآور شنبه 22 اکتبر 2022

   سلام خیلی ممنون از تجربه ای که در اختیار ما گذاشتید.

   جالب بود 5