p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » آموزش ترفند بازی و برنامه های اندروید » چگونه از بازی پول در بیاوریم؟
لینک های دانلود

چگونه از بازی پول در بیاوریم؟

جدید

چگونه از بازی پول در بیاوریم؟ بازی ها نقش مهمی در زندگی افراد دارند. آن ها هم به تفریح و هم به یادگیری کمک می کنند. پیش از این ها باور عموم مردم بر این بود که بازی کردن مخصوص کودکان است. اما امروزه و با پیشرفت و توسعه بازی های الکترونیکی و اینترنتی دیگر این طور نیست. بسیاری از نوجوانان، جوانان و حتی افراد میانسال و سالخورده در سر تا سر دنیا هر روزه بخشی از زمان خود را به بازی کردن اختصاص می‌دهند.

با این وصف، سوالی که ذهن خیلی از ما را به خود مشغول کرده این است که آیا می شود از بازی پول درآورد؟ امروز اینجا هستیم تا به این سوال پاسخ دهیم که: چگونه می توانیم از بازی پول در بیاوریم.؟ اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که زمان زیادی در روز را به بازی کردن اختصاص می دهید و کنجکاو هستید که به جواب این سوال برسید تا پایان این مقاله با ما در پی سی پلاس مرجع دانلود رایگان بازی همراه باشید.

چگونه از بازی پول در بیاوریم؟

پول درآوردن از طریق بازی، از رویا تا واقعیت

اکثر ما در کودکی این رویا را داشتیم که کاش می توانستیم از طریق بازی کردن درآمد کسب کنیم و به جای اینکه مجبور باشیم برای پول در آوردن سر کار برویم و کارهایی را که شاید به آنها علاقه نداریم انجام دهیم؛ بتوانیم با بازی کردن پول در بیاوریم.

بله شاید بیست سی سال پیش پول درآوردن از طریق بازی کردند صرفاً یک رویا بود که بچه‌ها در سر می پروراندند اما امروزه دیگر این طور نیست. با پیشرفت سیستم بازی های اندرویدی و آنلاین بازی کردن دیگر صرفاً یک تفریح محسوب نمی شود و می تواند راهی برای کسب درآمد یا حتی یک شغل تلقی شود.

این فقط یک ادعا نیست. امروزه افرادی وجود دارند که هزینه های روزمره زندگی خود را تنها از طریق بازی کردن تامین می نمایند. این افراد با بازی کردن بازی اندروید یا بازی های آنلاین دیگری که پول واقعی به بازیکنان میدهند؛ به راحتی و از طریق بازی و تفریح پول به دست می آورند. در دنیای امروز بازی کردن نه تنها هدر دادن وقت نیست بلکه می تواند یک شغل پردرآمد باشد.

آیا در ایران نیز می توان از بازی کردن پول به دست آورد؟

این ممکن است سوال خیلی از شما باشد. اکثریت قریب به اتفاق مردم فکر می کنند که حتی اگر بتوان از بازی کردن پول بدست آورد؛ این مختص کشورهای پیشرفته مانند کشورهای اروپایی و آمریکایی است و در ایران چنین موردی صحت ندارد.

اما حقیقت این است که در ایران نیز می توان از بازی کردن پول درآورد. تعداد افرادی که در ایران از این کار پول درمی‌آورند کمتر است و این به این خاطر است که اطلاع رسانی کافی در مورد نحوه پول درآوردن از طریق بازی در ایران وجود ندارد. به همین خاطر اکثر کسانی که می خواهند از طریق بازی کردن پول در بیاورند؛ مورد کلاهبرداری واقع شده و حتی ممکن است مبلغ زیادی را نیز از دست بدهند.در صورتی که بلد باشید چگونه از بازی کردن پول دربیاورید؛ این کار شدنی است.

چگونه می توانیم از بازی پول در بیاوریم

امروز راههای مختلف و متعددی وجود دارد که از طریق آنها می توانیم از بازی کردن پول در بیاوریم. اینکه شما کدام یک را انتخاب می کنید به موارد مختلفی مانند علایق و توانایی های شما وابسته است حقیقت این است هرکسی می‌تواند راه ابتکاری خود را برای پول درآوردن از بازی ها داشته باشد و برای همین می توان اینطور گفت که به تعداد انسان های روی زمین راه های مختلف برای پول درآوردن از بازی ها موجود است.

بیشتر بخوانید : درآمد گیمر ها از کجاست

چگونه از بازی پول در بیاوریم؟

راه اول: تست کردن بازی های ویدیویی

یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین راه هایی که برای کسب درامد از بازی ها وجود دارد این است که تبدیل به یک تستر بازی‌های ویدیویی شوید شما از این طریق می توانید به راحتی درامد زایی کنید. شرکت های سازنده بازی ها همواره به دنبال افرادی هستند که بازی های آنها را تست کرده و در صورتی که اشکال یا نقصی در بازی‌ها وجود دارد آنها را از این موارد مطلع سازند تا بتوانند ایرادات بازی‌های خود را برطرف نموده و بازی‌های بهتری بسازند.

این کار مناسب چه کسانی است؟

البته این کار فقط برای افرادی مناسب است که اطلاعات خوبی در حوزه بازی‌های ویدیویی داشته باشند و بتوانند بازی را تا آنجا طی کنند که به مراحل بالاتر رسیده و اشکالات احتمالی آن را ببینند. در چنین شرایطی شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با شرکت سازنده بازی در میان بگذارید و آنها از نظرات شما برای ارتقا دادن سطح بازی های خود استفاده می کنند و در ازای این به شما پول می دهند. جالب است بدانید این کار درآمد خیلی بالایی دارد. شما می توانید بازی های مورد علاقه خود را انجام دهید و بدون اینکه نیاز به انجام کارهای سخت و طاقت فرسایی که علاقه‌ای به آنها ندارید داشته باشید درآمد بالایی کسب کنید.

آیا تست کردن بازی ها کار راحتی است؟

البته این کار آنقدرها که به نظر می رسد ساده نیست شما باید زمان زیادی را برای بازی کردن صرف کنید و انرژی زیادی بگذارید. بازی کردن به عنوان یک شغل با بازی کردن برای تفریح تفاوت‌هایی دارد به عنوان مثال شما باید با تمام شخصیت های مختلف داخل یک بازی بازی کنید تا مشکلات احتمالی آنها را دریافت و اطلاع دهید. به علاوه این کار فقط به مهارت بازی کردن ندارد بلکه شما باید یک تحلیل‌گر عالی باشید تا بتوانید مشکلات را تحلیل کنید و در صورت نیاز راهکارهای مناسب ارائه دهید.

راه دوم: در پلتفرم توییچ استریم کنید

توی فصل چهارم ویژه برای استریم کردن است که بازدید کنندگان در این کشور هستند روش بازی کردن بازی مورد علاقه خود را توسط بازیکنان دیگر ببیند در صورتی که در مورد اینکه آیا بتوانید در این پلتفرم درآمدزایی می‌کنید یا خیر مردد هستید می توانید نگاهی به درآمد مشهورترین کاربران این فرم داشته باشید چه درآمدی بالغ بر چندین میلیون پوند دارند‌. درآمد بالایی که می توان از این روش کسب کرد باعث شده که افراد زیادی به کار با این فرم ترغیب شود البته نمی‌توان گفت که این کار راحت است و در حقیقت کار با اینترنت فرم شرایط مخصوصی دارد.

شرایط مخصوص پول درآوردن در پلتفرم توییچ چیست؟

از مهم ترین شرایطی که برای پول درآوردن در اپلیکیشن توییچ توسط کاربران آن ذکر شده،می‌توان به حداقل ۵۰۰ دقیقه استفاده از این ‏پلتفرم در ماه اشاره کرد. علاوه بر آن شما باید در ما حداقل پخش منحصر به فرد و به صورت میانگین ۳ بازدیدکننده در هر ماه داشته باشید و علاوه بر آن حداقل ۵۰ دنبال کننده داشته باشید تا بتوانید از طریق توییچ درامد کسب کنید‌.

در صورتی که این شرایط را داشته باشید پلتفرم توییچ شما را یکی از کاربران توییتر می شناسد. در این صورت شما می توانید از طریق قبول کردن تبلیغات نیز درآمد کسب کنید. شما می توانید از طریق اسپانسر های این پلتفرم نیز اقدام کنید.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی اندروید

چگونه از بازی پول در بیاوریم؟

راه سوم: از طریق شرکت کردن در مسابقات پول در بیاورید.

این راه شاید یکی از جذاب ترین و متنوع ترین راه های پول درآوردن از طریق بازی‌های ویدیویی باشد چرا که شما می توانید تفریح کنید و در بازی‌های متنوع شرکت کنید تا درآمد کسب کنید. اما یک مشکل وجود دارد و آن این که درآمد شما به هیچ عنوان ثابت نخواهد بود و نمی توانید به عنوان یک شغل به آن تکیه کنید. علاوه بر آن در این گونه مسابقات رقبای شما افراد خبره و حرفه ای هستند بنابراین شکست دادن آنها برای رسیدن به پیروزی برای برنده شدن جایزه کار سختی می باشد.

بخش معروف ترین بازی هایی که کاربران برای کسب درآمد به مسابقه دادن در آنها مراجعه می‌کنند عبارتند از کالاف دیوتی و فورتنایت و دیگر بازی های مشابه. با اینکه بردن در مسابقات این بازی ها کار راحتی نیست اما درآمد از این کار کسب خواهید کرد بسیار عالی است. بخشی از شرکت‌کنندگان حرفه‌ای در این مسابقات سالیان چند صد هزار دلار درآمد دارند که می تواند زندگی هر کس را از این رو به آن رو کند.ممکن است بازی های ساده تر نیز همچنین مسابقاتی داشته باشند که بتواند راحت تر شما را به جایزه برساند اما نکته اینجاست که بازی کردن در این مسابقات درآمد چندان بالایی به شما نخواهند داد‌.

راه چهارم: محصولاتی بسازید که در آن ها از بازی‌های ویدیویی الهام گرفته اید

بازیکنان و گیمر ها معمولا دوست دارند وسایلی را که در آنها از بازی مورد علاقه شان ایجاد می شوند بخرند. برای همین با ساخت وسایل و محصولاتی که در آنها از بازی‌های ویدیویی الهام گرفته اید می توانید علاقمندان به این بازی‌ها را به عنوان مشتریان ثابت خود داشته باشید و از این راه کسب درآمد کنید.

چه محصولاتی می‌تواند برای شما درآمد ایجاد کند؟

جواب این سوال ساده است هیچ محدودیتی در انتخاب محصولات وجود ندارد شما میتوانید همه چیز به استفاده از عکس ساری گرفته تا ماه ها تیشرت ها کیف ها کفش ها و هر چیز دیگری که در آنها از هم بازی‌های ویدیویی الهام گرفته اید. باید این نکته را هم مد نظر قرار دهید که در این کار نیاز به مهارت بالای بازاریابی دارید و باید تبلیغات حرفه ای انجام دهید نیاز به یک ذهن خلاق دارید و نوآوری را نیز به کار خود اضافه کنید.

راه پنجم: یک کانال یوتیوب با محوریت بازی های ویدیویی بسازید

فعالیت در کانال یوتیوب می‌تواند یکی از راه‌های پول سازی از طریق بازی‌های ویدیویی باشد البته در کشورهایی مانند ایران که یوتیوب فیلتر شده است شما میتوانید از پلتفرم های مشابه ایرانی مانند اپارات استفاده کنید. البته همچنان فعالیت در یوتیوب گزینه بهتری است چرا که مخاطبان خیلی بیشتری دارد و علاوه بر آن حمایت بیشتری از شما صورت می گیرد.

چگونه یک کانال موفق در یوتیوب داشته باشیم؟

راه اندازی کانال با محوریت بازی های ویدیویی در یوتیوب می تواند به سادگی شما را به درآمدهای میلیون دلاری برساند. برای اینکه در این کار موفق باشید می توانید از بلاگرها و گیمر های دیگری که در یوتیوب فعالیت می‌کنند باید بگید از خلاقیت و نوآوری خود حتما استفاده کنید در غیر این صورت کار شما یک کپی بوده و ارزش نخواهد داشت بنابراین درآمد نخواهید کرد.

بازی کردن را در کانال خود آموزش دهید هیجان را به فیلم های خود اضافه کنید در کنار دوستان و همراهانتان بازی کنید رقابت ایجاد کنید به صورت آنلاین بازی کنید و بازی های جدید را آزمایش کنید هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا مخاطبین بیشتری را به خود جذب کنید.

تبلیغات در یوتیوب

شما می توانید در کانال یوتیوب خود تبلیغات بگیرید اما نیازمند شرایط خاصی است به عنوان مثال شما باید طی ۱۲ ماه گذشته ۴ هزار ساعت بازدید داشته یا حداقل هزار نفر دنبال کننده داشته باشید در صورتی که این شرایط را داشته باشید می توانید در کانال یوتیوب خود تبلیغات بگیرید علاوه بر آن می توانید به یوتیوب درخواست دهید و در مدت سعی کنید راهکارهای درآمدزایی دیگری نیز وجود دارد به عنوان مثال می توانید برای خود اسپانسر بگیرید

راه ششم: مربی بازی های اندروید و بازی های ویدیویی شوید

یکی از راهکارهای جالب و جذاب دیگری که می‌تواند به شما کمک کند تا از طریق بازی ها پول در بیاورید این است که تبدیل به یک مربی بازی های ویدیویی بازی های اندروید شوید. می‌توان درآمد خاصی برای این کار در نظر گرفت زیرا درآمد شما در این کار بسته به موارد مختلفی است. به عنوان مثال سطح تخصص شما بازیکن آموزش می دهید ما در زمانی که کار می کنید و تعداد افرادی که به آنها آموزش می دهید. گفته می‌شود که درآمد افرادی که به عنوان مربی این بازی ها فعالیت می کنند از ۲۰ تا ۲۰۰ دلار متغیر است.

موفقیت در مربیگری بازی ها

برای این که در کار مربیگری موفق باشید و بتوانید شاگردهای کافی برای کسب درآمد مناسب کنید باید بتوانید مخاطب جذب کنید‌‌. برای جذب مخاطب نیاز دارید فعالیت‌های خود و نمونه کارهایتان را برای شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب یا اینستاگرام به نمایش بگذارید. در کشور عزیزمان ایران که یوتیوب فیلتر است می‌توانید از آپارات استفاده کنید. البته مخاطب های این پلتفرم نسبتا کمتر هستند.در صورتیکه روش های بازاریابی و و جذب مخاطب را به خوبی بلد هستید و به حد کافی در بازی‌ها حرفه‌ای هستید که بتوانید آنها را آموزش دهید مربیگری بازیها یک روش ایده آل برای شماست تا بتواند از طریق بازی‌ها کسب درآمد کنید.هم چنین شما عزیزان میتوانید بهترین و جدید ترین انواع بازی و برنامه اندروید را از وب سایت پی سی پلاس با ترافیک نیم بها دانلود نمایید.

چگونه از بازی پول در بیاوریم؟

راه هفتم: شرکت در بازی های پولساز

بازی های اندروید بسیار زیادی وجود دارند که صرفا برای کسب درآمد ساخته و طراحی شده اند.از این بازی ها میتوانید به صورت دلاری و یا ارز دیجیتال درآمد داشته باشید مثلا میتوانید با دانلود بازی اکسی اینفینیت به راحتی به درآمدهای فوق العاده برسید که میتوانید از طریق لینک ” دانلود بازی اکسی اینفینیتی ” به دانلود و آموزش کامل و مرحله به مرحله کسب درآمد از بازی اکسی اینفینیتی را یاد بگیرید.

سخن آخر

ما در این بخش به 7 روش کسب درآمد از بازی را به شما گفته ایم و به پرسش چگونه از بازی پول در بیاوریم؟ پاسخ داده ایم اگر شما روش های دیگری را می شناسید میتواند از طریق انتهای این صفحه برای ما کامنت کنید.

ADS DOWNLOAD
چگونه از بازی پول در بیاوریم؟
  • آخرین بروزرسانی :‌ جمعه 16 دسامبر 2022
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!