p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Idle roller coaster” آیدل رولر کاستر” ترن هوایی بیکار 2.7.7 + مود اندروید
دانلود بازی Idle roller coaster” آیدل رولر کاستر” ترن هوایی بیکار 2.7.7 + مود اندروید
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده green panda games
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 2.7.7
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Idle roller coaster” آیدل رولر کاستر” ترن هوایی بیکار 2.7.7 + مود اندروید

آپدیت
بازی idle roller coaster ترن هوایی بیکار

بازی Idle roller coaster
ترن هوایی بیکار (تنبل) + مود اندروید

بازی idle roller coaster تِرِن هوایی بیکار

شاید خیلی از شماها در آرزوی این باشید که یک مکان تفریحی را برای خود داشته باشید و آن را مدیریت کنید، اما رسیدن به این آرزو تا حدی مشکل است، چون سرمایه و هزینه های کلانی را باید متحمل شوید تا یک مکان تفریحی کوچک راه بندازید. اما اگر این مکان شهربازی باشد چه؟ در این صورت، احتمال رسیدن به این آرزو بسیار کم است. طوری که باید فقط در خواب هایتان به آنها برسید! امروز ما شما را با یک بازی هیجان انگیز آشنا خواهیم کرد که تا حد زیادی می تواند خواسته های شما را برآورده سازد. بازی idle roller coaster که توسط شرکت green panda games طراحی شده، شما را به آرزویتان خواهد رساند. این بازی توانسته توسط کاربران گوگل پلی، امتیاز 4.6 را از 5 دریافت کند.

تریلر بازی (from you tube)

با ارتقا پارک تفریحی، درآمد خود را از بازیidle roller coaster بیشتر کنید.

در این بازی شما کنترل و مدیریت یک پارک تفریحی را در دست دارید. پس به بهترین شیوه مردم را سرگرم کرده و لذت یک زندگی رویایی را به آنها بچشانید! در بازی idle roller coaster “ترن هوایی بیکار” سیستم ارتقا به بهترین نحو طراحی شده و می توانید پارکتان را وسعت ببخشید. وسایل شهربازی و ماشین آلات تفریحی جدید قرار دهید تا مشتریان بیشتری جذب شوند. مسلما در این صورت درآمد شما بیشتر شده و هر بار می توانید با سرعت بیشتری پارکتان را ارتقا دهید. در اول بازی یک مکان تفریحی کوچک دارید، با پشتکار خود باید کم کم آن را بزرگ کرده و به یک شهربازی تبدیل کنید.

با باز کردن بستنی فروشی و فست فود، شهربازی خود را پیشرفته تر کنید.

اگر می خواهید سریعتر پیشرفت کنید و اگر به درآمد فعلی راضی نیستید نگران نباشید، مغازه های بستنی و فست فود و رستوران باز کنید. در کنار درآمد ترن هوایی شهربازی، درآمد فرعی نیز برای خود داشته باشید. ریل های ترن هوایی را بزرگ تر و پیشرفته تر کنید تا مشتریان بیشتری جذب شوند. یعنی تعداد مشتری ها، با وسعت امکانات شهربازی ارتباط مستقیم دارد. پس بکوشید تا به بهترین مرکز توریستی تبدیل شوید.

تورهای مسافرتی را قبول کنید. در این صورت از سراسر جهان به شهربازی شما می آیند و لذت ترن هوایی پیشرفته ‌شما را تجربه خواهند کرد. شهربازی خود را در اختیار عموم بگذارید تا همه مردم بهره ببرند. در بازی idle roller coaster ، سطح (level) شما هر بار بالاتر می رود. با افزایش هر یک لول، سکه های زیادی می گیرید.

بازی idle roller coaster ترن هوایی بیکار

خرید واگن جدید» افزایش قیمت بلیت» کسب سود بیشتر!

با شروع بازی idle roller coaster، شوکه خواهید شد! چون بدون منوی اصلی، وارد پارک می شوید! در اول بازی “ترن هوایی بیکار” ظرفیت ترن شما یک نفر است! سکه پیدا کنید و آن را ارتقا دهید. اگر سرعت بازی کم است و می خواهید سریع تر به پیش بروید، یک دکمه در پایین تعبیه شده که با زدن آن، کمی از سکه های شما خرج می شود.

در عوض سرعت ترن هوایی بیشتر شده و کار مشتریان، سریعتر راه انداخته می شود. در کنار دکمه زمان، دو دکمه دیگر نیز قرار دارند. دکمه سمت راست آن، تعداد واگنها را زیاد می کند.در این صورت ظرفیت ترن بیشتر شده و هر بار مشتریان زیادی را می توانید سوار کنید. در نتیجه درآمد بیشتر می شود. دکمه سمت چپ، قیمت بلیت ها را زیاد کرده، در وهله اول دو برابر می کند.

با افزایش سطح و نصب بادکنک ها و airship، جذابیت پارکتان را دوچندان کنید!

در بازی “ترن هوایی بیکار” اگر می خواهید مشتری بیشتر جذب کنید، کارهای زیادی می توانید انجام دهید. مثلا یکی از آنها نصب بادکنک روی ایستگاه مشتریان است. با اینکار پارک تفریحی شما زیباتر می شود. برای باز کردن بستنی فروشی، باید به لول 10 برسید. زیاد سخت نیست. ولی برای باز کردن فست فود، لول 15 نیاز است، برای باز کردن airship نیز باید به لول 20 رسید. با باز کردن بستنی فروشی، دو ماشین بستنی فروشی، هرکدام در یک گوشه خیابان شروع به بستنی فروشی خواهند کرد.

با باز کردن فست فود، یک رستوران در کنار خیابان ساخته شده که در اوایل تاسیس، مشتری کمی دارد. به تدریج بیشتر شناخته شده و فروش بیشتری خواهد داشت. در بازی idle roller coaster طراحی آدم ها بسیار عالی کار شده است. بعضی از آنها سگ دارند و رفتار های قابل قبولی از خود نشان می دهند.

بازی idle roller coaster ترن هوایی بیکار

در بازی ترن هوایی بیکار با تاسیس پارک جدید و متنوع به یک میلیاردر تبدیل شوید!!

در بازی idle roller coaster، برای جلوگیری از یکنواختی بازی، محیط ها و فصل های متنوعی تعریف شده که هر کدام از آنها، حس و حال خاصی را به بازیکنان القا می کند. چندین مکان تفریحی مختلف در اختیار شما است که باید با تلاش زیاد بتوانید آنها را باز کنید. جالب اینجاست که می توان همه آنها را به طور همزمان اداره کرد بدون اینکه یکی از آنها متوقف شود. مثلا شما دارید مکان دوم را مدیریت می کنید، در حالی که پارک اول به طور خودکار به مشتری ها می رسد و درآمد جداگانه دارد!

در بازی “ترن هوایی بیکار” اصلا نیازی به تمرکز زیاد یا هوش نیست. صرفا یک بازی سرگرم کننده در سبک مدیریت بوده که دیتا و حجم زیادی ندارد. البته در این بازی تا حدی فکر اقتصادی بازیکن پیشرفت کرده و می تواند در زندگی روزمره نیز از آن بهره ببرد.

از آب و هوای زمین تا آب و هوای فضایی در بازی idle roller coaster !

محیط اول بازی idle roller coaster در یک شهر با آب و هوای معتدل است. محیط دوم آن، ساحل بوده که تقریبا گرمتر است. رنگ ریلها، تنوع پارک بسیار جالب هستند. طوری که اصلا خسته نخواهید شد. دنیای سوم، مثل یک بیابان است که نصف ریلها از زیرزمین می گذرند. یعنی مشتری ها هیجان بیشتری احساس می کنند. هربار که یک مکان جدید برایتان باز می شود، باید آن را از اول شروع کرده و توسعه دهید. مکان چهارم یک ایستگاه فضایی است. در آنجا همه چیز از نظر تکنولوژی بسیار پیشرفته است. تجربه کنترل چندین شهربازی به طور همزمان، برای شما بسیار جذاب خواهد بود. محیط های دیگری نیز در بازی وجود دارند که توصیه می شود خودتان آن را کشف کنید!

ویژگی های بازی idle roller coaster اندروید

 • مدیریت عالی شهربازی
 • پیشرفت تدریجی از نظر درآمد و پارک تفریحی
 • تنوع رنگها و طراحی آدمها در بازی idle roller coaster
 • تنوع محیط و کنترل همزمان
 • چندین شهربازی
 • امکان قرار دادن بستنی فروشی و
 • فست فود و airship
 • نصب بادکنک ها برای جذب
 • مشتری و زیباییبیشتر شهربازی
 • گرافیک هنری عالی
 • وجود امکانات زیاد برای ارتقا شهربازی
 • بدون نیاز به اینترنت
 • بدون نمایش تبلیغات

معرفی بازی دیگر در حاشیه این مطلب ( idle roller coaster )

بازی idle prison tycoon، ترکیبی فوق العاده از دو سبک کلیکی و شبیه سازی می باشد که در آن شما نقش رئیس زندان را دارید و با کنترل صحیح معدن ، ساخت معدن و مدیریت معادن زندان باید کسب و کاری برای خود راه اندازی کنید.

برای دانلود بازی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

یکی دیگر از جاذبه های این بازی صداگذاری عالی به همراه مکان های فوق العاده آن میباشدکه همه را متحیر خود کرده است.

اجرای بازی idle roller coaster روی کامپیوتر

برای اجرای بازی idle roller coaster “ترن هوایی بیکار” در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید که می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید.

نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان بهبلواستکس ونوکس پلیر(برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

 1. ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 2. سپس فایل نصبی بازی idle roller coaster را از پایین صفحه دانلود کنید.
 3. نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب
  برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 4. سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 5. در برخی از برنامه های شبیه ساز بازی به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی Idle roller coaster” آیدل رولر کاستر” ترن هوایی بیکار 2.7.7 + مود اندروید
 • شرکت سازنده : green panda games
 • حجم فایل : 55 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ سه‌شنبه 18 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!