p30plus SPONSERS
لینک های دانلود

برنامه های قرعه کشی اینستاگرام

جدید

برنامه های قرعه کشی اینستاگرام : امروز قرار است در مورد برنامه های قرعه کشی اینستاگرام و برخی ویژگی های آن ها با هم صحبت کنیم. اینستاگرام یکی از اپلیکیشن های ارتباط جمعی است که به کاربران امکان می دهد تا عکس، ویدیو و متن به اشتراک بگذارند. این اپلیکیشن جذاب به سرعت در ایران و سر تا سر دنیا معروف شد. برخی این را به فضای تعاملی صوتی تصویری که برای نخستین بار با همچنی کیفیت و امکاناتی توسط اینستاگرام ارائه شد؛ نسبت می دهند. یکی از امکانات جذاب اینستاگرام این است که با استفاده از نرم افزارهای قرعه کشی اینستاگرام می توان ترکیبی از تفریح و مسابقه را به مخاطبان هدیه داد. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های قرعه کشی اینستاگرام و کاربرد و انواع مختلف آن ها، تا انتهای این مقاله با گروه پی سی پلاس مرجع دانلود رایگان بازی و اپلیکیشن اندروید همراه باشید.

معرفی وب سایت ها و اپلیکیشن های اندروید مناسب قرعه کشی اینستاگرام

در همین ابتدا و قبل از آنکه درمورد انواع قرعه کشی های اینستاگرامی صحبت کنیم لازم است تا وب سایت ها و انواع اپلیکیشن اندروید مورد نیاز جهت قرعه کشی شما را معرفی نماییم.

سایت Namepiker

اولین برنامه برای قرعه کشی اینستاگرام ، سایت namepicker است که با وارد شدن در این وب سایت در بالای صفحه گزینه ی instagram comment picker را کلیک کرده و سپس گزینه ی Login with facebook را بزنید و نهایتا بعد از اتصال از طریق فیسبوک به صفحه مورد نظرتان به راحتی قرعه کشی قابل انجام است.هم چنین میتوانید این برنامه اندروید را از طریق لینک ” دانلود فیسبوک ” دریافت نمایید.

سایت Appsortes

دومین برنامه برای قرعه کشی های اینستاگرامی سایت Appsortes می باشد که شما میتوانید به راحتی در بین کامنت های صفحه خودتان به صورت تصادفی شخصی را انتخاب نمایید.

اپلیکیشن اندروید socialcrumb

سومین برنامه مخصوص قرعه کشی های اینستاگرامی ، برنامه ی اندروید socialcrumb می باشد که میتوانید از طریق لینک زیر آنرا از فروشگاه گوگلی پلی استور دانلود نمایید.در ادامه ویدئوی کوتاهی از معرفی این برنامه را مشاهده خواهید نمود.

 

اپلیکیشن Lukky

چهارمین برنامه که مخصوص قرعه کشی های اینستاگرامی می باشد ، اپلیکیشن اندروید Lukky بوده که نیاز است بعد از نصب و دانلود ، وارد اکانت اینستاگرامی شوید و سپس پستی که قصد دارید روی ان قرعه کشی انجام شود را انتخاب کنید.این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر دانلود کنید.

p30plus-googleplay

فایده استفاده از برنامه های قرعه کشی اینستاگرام چیست؟

با افزایش چشم گیر مخاطبین و کاربران، اینستاگرام کم کم توانست چیزی بیش تر از یک نرم افزار ارتباطی باشد و تبدیل به بستری برای کسب درآمد به روش های مختلف شود. به عنوان مثال، بلاگرها و اینفلوئنسرها از طریق تبلیغات کسب درآمد کردند. برخی افراد نیز با آنلاین شاپ های خود توانستند از طریق اینستاگرام درآمد آنلاین کسب نمایند.

برای رونق هر یک از این کارها، لازم است صفحه اینستاگرام مربوطه باید پیش از هرچیز بازدید یا همان ویوی بالایی داشته باشد. یکی از راههای جلب توجه مخاطبان و بالا بردن بازدید کننده ها، استفاده از نرم افزارهای قرعه کشی اینستاگرام و برگزار کردن قرعه کشی است.

این کار به نوعی برای مخاطبان و دنبال کننده های شما ایجاد انگیزه می کند که پست های اینستاگرام شما را ببینند و آنها را لایک کرده و با دوستانشان به اشتراک بگذارند یا آنها را زیر پست های شما تگ کنند. پس فایده اصلی استفاده از برنامه های قرعه کشی اینستاگرام افزایش مخاطب ها و جلب توجه کاربران و دنبال کننده های شماست تا بتوانید از طریق صفحه اینستاگرام خود کسب درآمد کنید.راستی یادتون باشه که اینستاگرام دارای نسخه های غیر رسمی و فوق العاده پیشرفته تری به نام اینستا ایکس داره که میتونید این روهم دانلود کنید.اینستا ایکس در واقع یک اپلیکیشن غیر رسمی از اینستاگرامه که تونسته اینروزها جای اینستاگرام رو بگیره. دانلود اینستا ایکس

برنامه های قرعه کشی اینستاگرام

انواع مختلف نرم افزارهای قرعه کشی اینستاگرام

در سال های اخیر نرم افزارهای قرعه کشی اینستاگرام توسعه و گسترش یافته اند و انواع مختلف و متنوعی از این نرم افزارها طراحی شده که هریک ویژگی های خاص خود را دارد و شما باید بر اساس خواست و نیاز خود، برنامه قرعه کشی اینستاگرام مورد نیاز خود را انتخاب نمایید. در ادامه نگاهی کوتاه به برخی از مهم ترین انواع برنامه های قرعه کشی اینستاگرام خواهیم داشت، پس این بخش را با دقت مضاعف مطالعه نمایید.

  • برنامه های لایک محور
  • برنامه های کامنت محور
  • برنامه های استوری محور
  • برنامه های ترکیبی

برنامه های قرعه کشی لایک محور

قدیمی ترین و پرکاربردترین انواع برنامه های قرعه کشی اینستاگرام، برنامه های قرعه کشی لایک محور است. با استفاده از این برنامه ها می توانید بین افرادی که پست اینستاگرام شما را لایک کرده اند؛ قرعه کشی انجام دهید و جوایزی را به قید قرعه به افراد برنده اختصاص دهید.

این برنامه ها مناسب شرایطی است که شما می خواهید ویو و لایک پست ها پیج خود را بالا ببرید. در این صورت، دنبال کنندگان به خاطر شرکت در قرعه کشی پست های شما را لایک خواهند کرد و میزان لایک پست های شما افزایش خواهد یافت.

برنامه های قرعه کشی اینستاگرام

برنامه های قرعه کشی کامنت محور

این نوع برنامه های قرعه کشی اینستاگرام نیز بسیار پر استفاده می باشند. همان طور که از نام آن ها مشخص است؛ برنامه های قرعه کشی کامنت محور این امکان را به شما می دهند تا بین افرادی که برای شما کامنت گذاشته اند قرعه کشی انجام داده و فرد برنده را به صورت رندوم (شانسی) انتخاب نمایید.

در اکثر مواقع در چنین قرعه کشی هایی هر چه تعداد کامنت های افراد بیشتر باشد؛ شانس برد بیشتری دارند. شما می توانید از مخاطبان و دنبال کنندگان خود بخواهید در کامنت ها تعدادی از دوستان خود را تگ کنند. اگر به دنبال این هستید که هم ویو و هم کامنت های پیج خود را افزایش دهید و احتمالا مخاطبان و دنبال کننده های جدیدی نیز پیدا کنید؛ این نوع از برنامه های قرعه کشی اینستاگرام یک انتخاب مناسب برای شماست.

برنامه های قرعه کشی استوری محور

برنامه های قرعه کشی استوری محور اینستاگرام جدیدترین برنامه های قرعه کشی اینستاگرامی هستند که بر اساس استوری های اینستاگرام طراحی شده اند. شما با استفاده از این برنامه ها می توانید بین افرادی که پست اینستاگرامی قرعه کشی شما را در صفحه اینستاگرام خود استوری کرده اند؛ قرعه کشی کرده و فرد برنده را انتخاب کنید.

این برنامه های نوین اینستاگرامی ویوی شما را به راحتی افزایش می دهند چرا که در حقیقت دنبال کننده های هر فردی که در مسابقه شما شرکت کند؛ پست شما را خواهند دید و حتی ممکن است به همین شکل دنبال کننده ها، لایک ها و کامنت ها صفحه اینستاگرامی شما نیز به راحتی افزایش پیدا کند.

برنامه های قرعه کشی ترکیبی

این دسته از برنامه های قرعه کشی اینستاگرام، مسابقه و قرعه کشی را بر مبنای لایک و کامنت، کامنت و استوری، لایک و استوری و یا هر سه با هم انجام می دهند. به عنوان مثال، شما می توانید بین افرادی که پست شما را لایک کرده و برایتان کامنت بگذارند قرعه کشی انجام دهید یا این قرعه کشی را بین افرادی برگزار نمایید که پست شما را لایک کرده، برایتان کامنت گذاشته و پست مربوط به مسابقه را در صفحه خود استوری کنند.

این برنامه های قرعه کشی اینستاگرام که به صورت ترکیبی کار می کنند؛ معمولا مفیدترین انواع نرم افزارهای قرعه کشی محسوب می شوند. این به این دلیل است که با استفاده کردن از این نرم افزارها می توانید هم زمان ویو، لایک و کامنت های صفحه اینستاگرامی خود را افزایش دهید. در نتیجه، کیفیت و سطح صفحه اینستاگرامی شما بالاتر خواهد رفت و شما قادر به کسب درآمد از صفحه اینستاگرام خود خواهید بود.

وب سایت آنلاین برای قرعه کشی اینستاگرام

کدام قرعه کشی های اینستاگرام شرکت کننده بیشتری دارد؟

سرعت و سهولت قرعه کشی با تعداد شرکت کنندگان رابطه مستقیم دارد. ساده ترین قرعه کشی، قرعه کشی بر اساس لایک است که بیشترین مخاطب را دارد. بعد از آن، قرعه کشی بر اساس کامنت در رده دوم تعداد شرکت کننده ها قرار دارد. قرعه کشی هایی که بر اساس استوری انجام می شوند شرکت کننده های کمتری دارند و کمترین شرکت کننده مربوط به قرعه کشی های ترکیبی می باشد.

سخن آخر

ما در این بخش به معرفی برنامه های قرعه کشی اینستاگرام ( 2 وب سایت + 2 برنامه اندروید ) پرداختیم تا اگر قصد دارید بین مخاطبانتان قرعه کشی کرده طوری که حق کسی اجهاف نشود.هم چنین میتوانید روزانه به وب سایت پی سی پلاس مراجعه کرده تا جدید ترین و بروز ترین انواع بازی اندروید و برنامه های اندروید را دانلود نمایید.

ADS DOWNLOAD
برنامه های قرعه کشی اینستاگرام
  • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 5 نوامبر 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!