p30plus SPONSERS
لینک های دانلود
نصب ویندوز از روی فلش به راحتی
4.3 /5

4.3 / 5. 107

107 رای
افزودن به علاقه مندی ها

نصب ویندوز از روی فلش به راحتی

آپدیت

نصب ویندوز از روی فلش به راحتی

نصب ویندوز از روی فلش چگونه است؟ این روزها ممکن است تا بخواهید ویندوز را به روی کامپیوتر خود نصب کنید حال نصب کردن آن ممکن است از طریق دیسک وسندوز باشد و یا از طریق فلشی که در دست دارید.اما کدام یک بهتر است ؟ و اصلا تفاوتی دارند ؟ به طور کلی دو تفاوت بین نصب ویندوز با فلش و نصب ویندوز با دیسک وجود دارد.اول اینکه فلش سرعت بیشتری دارد و دوما نحوه ی اجرا و نصب آنها متفاوت خواهد بود.در ادامه با پی سی پلاس و سری آموزش های آن همراه باشید تا مرحله به مرحله به شما گفته شود.

راه های مختلفی برای نصب ویندوز بر روی کامپیوتر می باشد. که بیشتر کاربران از CD/DVD Bootable برای نصب ویندوز استفاده می کنند. دیگر نیازی نیست که از این روش استفاده کنیم چون این روش خیلی دشوار است که CD/DVD مورد نظر را در جای مناسب بگذاریم. در پایین مراحلی برای نصب ویندوز از روی فلش به شما آموزش می دهیم. همچنین دفعات بسیاری اتفاق افتاده است که شما در حین نصب ویندوز با ارور هایی مواجه شوید که می گوید بعضی از فایلهای ضروری نصب بر روی دیسک موجود نمی باشد و فرآیند نصب ادامه پیدا نمی کند. به این دلیل است که دیسک بسیار قدیمی شده است. جدا از این قضیه تمامی کامپیوتر ها هم که CD Drive یا DVD Drive ندارند که این مشکلی بزرگی برای ریختن ویندوز بر روی این کامپیوتر ها می باشد که شما می توانید از طریق درست کردن ویندوز 8 Bootable USB یا هر ویندوزی با USB ویندوز مورد نظر خود را از طریق فلش بر روی کامپیوتر مورد نظر نصب کنید.

 

مراحل نصب ویندوز از روی فلش

اولین کاری که انجام می دهید باید از دیسک ویندوز خود یک فایل ISO تهیه کنید. سپس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

Windows 7 USB/DVD را دانلود کنید و آنرا نصب کنید.

(این برنامه مختص ویندوز 7 نیست و با تمامی ویندوزها سازگاری کامل را دارد)

بعد از دانلود و نصب این برنامه آنرا اجرا کنید حالا شما باید فایل ISO که از قبل آماده کردید را داخل این برنامه بیاندازید.

نصب ویندوز از روی فلش به راحتی

در اینجا شما باید گزینه Bootable pendrive یا Bootable USB را انتخاب کنید.

نصب ویندوز از روی فلش به راحتی

حالا USB مورد نظر خود را انتخاب کنید که می خواهید آنرا Bootable کنید. مطمئن شوید که USB حداقل 4 گیگابایت فضا خالی داشته باشد. حالا بر روی Begin Copying بزنید. حالا برنامه در حال درست کردن ویندوز 8 Bootable USB یا هر ویندوز مورد نظر شما می باشد. بعد از اینکه برنامه این پیغام Bootable USB Device Created Successfully داد فلش شما آماده است.

نصب ویندوز از روی فلش به راحتی

ADS DOWNLOAD
نصب ویندوز از روی فلش به راحتی
  • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 26 نوامبر 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!