برای اجرای بازی سفر ژوئن در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید که می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید.نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به  بلواستکس  و  نوکس پلیر  (برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

  1. ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
  2. سپس فایل نصبی بازی Junes Journey را از پایین صفحه دانلود کنید.
  3. نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
  4. سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
  5. در برخی از برنامه های شبیه ساز بازی به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق
    گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.

جمع بندی

ما در این بخش از معرفی و دانلود بازی اندروید از سایت پی سی پلاس به سراغ یک بازی جذاب و هیجان انگیز با نام Junes Journey “جونز جورنی” پرداختیم که لینک دانلود مستقیم نسخه ی اصلی و مود شده را برای شما قرار داده ایم. شما با نصب کردن این بازی می توانید پا در دنیای پر رمز و راز بگذارید و به محیط های گوناگون سفر کنید و معما های سخت و خاص هر کدام از مراحل را حل کنید.

این سفر شما را از قلب آمریکا آن هم در سال های قدیم مثلاً 1920 شروع می شود و تا خیابان ها و کوچه های زیبای پاریس و حتی فراتر از آن ادامه پیدا خواهد کرد. هر گوشه و کناری اتفاق های خواص و غافلگیر کننده در انتظار شما می باشد و با شروع کردن هر فصل جدید از بازی در ماجرای هیجان انگیز در نقطه های گوناگون دنیا ادامه پیدا می‌کند. داستان بازی اندروید Junes Journey “جونز جورنی” با گم شدن خواهر شخصیت اصلی بازی یعنی (جون) شروع می شود، جون باید خواهرزاده خود را زیر پر و بالش بگیرد و هر دو قدم در ماجرایی پر رمز و راز می گذرد که از هر اتفاق دیگری در زندگی شان رمزآلود تر است.پیشنهاد میکنم همین الان نسخه ی اصلی و مود را دانلود کنید.