p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » آموزش ترفند بازی و برنامه های اندروید » تنظیمات بازی کالاف دیوتی موبایل
تنظیمات بازی کالاف دیوتی موبایل


4.1 /5

4.1 / 5. 33

33 رای
  • سازنده p30plus.org
افزودن به علاقه مندی ها

تنظیمات بازی کالاف دیوتی موبایل

جدید

سلام به همه ی پی سی پلاسی های عزیز…

امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با یک آموزش جذاب دیگر برای بازی محبوب کلاف دیوتی.. شما با دانلود کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۱ می توانید این بازی را تجربه کنید اما شاید این سوال خیلی از شما باشد که چرا برخی از گیمر ها در این بازی همتا ندارند و به صورت حرفه ای این بازی را دنبال می کنند خوب یکی از دلایل می تواند تنظیماتی باشد که در این بازی انجام داده اند. با انجام دادن این تنظیمات هم تسلط شما بر بازی بیشر می شود هم از امکانات بیشتری می توانید استفاده کنید و در بازی موفق تر باشید. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای این نوشته همراه ما باشید.

کالاف دیوتی چند بخش دارد؟

جالب است بدانید که این بازی دارای دو بخش می باشد که هرکدام دارای تنظیمات جداگانه ای می باشند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود.

  1. بخش مولتی
  2. بتل رویال

بخش مولتی

در این بخش که جذاب ترین و پر طرفدار ترین بازی کالاف دیوتی می باشد شما می توانید به صورت گروهی به بازی کردن بپردازید و با بازیکنان با لول های مختلف تشکیل گروه دهید و با رقیب هایتان به مبارزه بپردازید و شما به شرطی به پبروزی دست پیدا خواهید کرد که بتوانید بیشترین امتیازات را از حریفان خود بگیرید.

در این بخش با مراجعه کردن به قسمت loadouts بازی می توانید اسلحه های خود را ارتقا دهید و در بازی قوی تر ظاهر شوید. در ادامه در بخش مولتی به صورت هفتگی چالش هایی هم برگزار می شود که با توجه به انتخاب خودتان می توانید در آن ها شرکت کنید یا نکنید.


بخش بتل رویال

بازی کردن در این بخش از کالاف دیوتی زمانی اتفاق خواهد افتاد که بازیکن به لول 7 بازی رسیده باشد و با انتخاب کردن خود که در گروه های دو یا چهار و یا شش نفره قرار بگیرد و به همراه 100 بازیکن دیگر وارد نقشه ی بازی شود و با شکست دادن بقیه به پیروزی دست پیدا کند.


انجام تنظیمات بازی به صورت دستی 

در این قسمت برای بازیکن های تازه وارد و حتی حرفه ای یک سری تنظیمات آموزش خواهیم داد که به صورت دستی می توانند آن ها را انجام دهند و روند بازی را برای خود آسان تر و لذت بخش تر کنند. شما نیز اگر تنظیمات ویژه ی دیگری را مد نظر دارید در بخش کامنت ها می توانید آن ها را به ما پیشنهاد دهید.


تنظیمات Rotation mode – Speed acceleration 

اگر بازیکن تازه واردی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این قسمت را فعال نکنید حداقل تا زمانی که تسلط کامل بر بازی داشته باشید این تنظیمات به سرعت حرکت دادن انگشتانتان بر روی صفحه ی نمایش می باشد که با چرخیدن صفحه ممکن از بازی را سخت تر بتوانید کنترل کنید به همین منظور پیشنهاد می شود این قسمت را فعال نکنید.

توجه: بازیکن های حرفه ای مشکلی با فعال کردن این بخش نخواهند داشت.

تنظیمات Rotation mode

تنظیمات Camera sensitivity

یکی از مهم ترین تنظیماتی که در بازی کالاف دیوتی وجود دارد این بخش است چون شما به عنوان یک بازیکن باید بتوانید به خوبی به اطراف و محیط تسلط داشته باشید و به خوبی آن ها را ببینید پس چه به عنوان بازیکن اول شخص چه هم گروهی وقتی می خواهید بازی کنید این تنظیمات را انجام دهید.

تنظیمات Camera sensitivity

تنظیمات Firing sensitivity

شما می توانید نسبت به تنظیمات بخش قبلی این تنظیمات را انجام دهید زیرا این بخش به قسمتی از بازی مربوط می شود که شما به سمت حریف خود شلیک می کنید بنابراین مهم است که با تنظیمات قبلی در هماهنگی باشید.

تنظیمات Firing sensitivity

کلام آخر

در این قسمت سعی کردیم اساسی ترین تنظیماتی که در بازی کالاف دیوتی یک بازیکن معمولی را به بازیکن حرفه ای تبدیل می کند را به شما آموزش دهیم امیدواریم از این تنظیمات استفاده کنید و نظرات و تجربه های خود را درباره ی این آموزش ها با ما در میان بگذارید.

تنظیمات بازی کالاف دیوتی موبایل
  • شرکت سازنده : p30plus.org
  • آخرین بروزرسانی :‌ سه‌شنبه 14 مارس 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!