p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Landlord Tycoon – Money Investing Idle with GPS “لندلورد” ملاک بزرگ سرمایه دار 4.6.9 + مود اندروید
دانلود بازی Landlord Tycoon – Money Investing Idle with GPS “لندلورد” ملاک بزرگ سرمایه دار 4.6.9 + مود اندروید
4 /5

4 / 5. 8

8 رای
 • سازنده Reality Games LTD
 • اندروید مورد نیاز 4.2 و بالاتر
 • نسخه 4.6.9
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Landlord Tycoon – Money Investing Idle with GPS “لندلورد” ملاک بزرگ سرمایه دار 4.6.9 + مود اندروید

آپدیت
بازی Landlord Tycoon مالک سرمایه دار

بازی Landlord Tycoon
مالک سرمایه دار + مود بازی
جامع ترین راهنمای گیم پلی بازی (اختصاصی P30Plus)

بازی Landlord Tycoon مالک سرمایه دار

بازی Landlord Tycoon شما را به یک استاد املاک و مستغلات تبدیل می کند! برای ساخت امپراطوری خود در دارایی های زندگی واقعی سرمایه گذاری کنید. در Landlord Tycoon ، اولین بازی شبیه سازی شده سرمایه داری بر اساس رویداد های زندگی اقتصادی واقعی، می توانید از طریق مشاغل، انجام فعالیت های معاملاتی و کمی واقعیت افزوده به صورت آنلاین بازی کنید و نهایت تجربه را کسب کرده و حتی از آن در زندگی واقعی خود استفاده کنید. این بازی اندروید در سبک بازی های تخته ای و Board Game می باشد.

جریان اتفاقات بازی مالک سرمایه دار شگفت انگیز بر اساس پول می باشد که از طریق آن می توانید وسایل دیجیتالی را بخرید، بفروشید و تجارت کنید و با GPS و موقعیت جغرافیایی، بازی را در مکان های واقعی آنها انجام می دهید! این بازی توسط شرکت Reality Games LTD عرضه شده است.

بازی Landlord Tycoon مالک سرمایه دار

در بازی Landlord Tycoon کسب هر دلار به عنوان پیشرفت شماست!

مالک املاک و امپراطوری شهر خود شوید!. راه های کسب سود را فراگرفته تا ثروتمندترین سرمایه دار شوید. به خاطر داشته باشید! شما یک مالک بازرگان هستید. بنابراین عاقلانه سرمایه گذاری کنید، سهام بخرید، با سایر بازیکنان تجارت نمایید و با دوستان خود رقابت کنید. در بازی Landlord Tycoon مبتنی بر پول، هر دلاری که به دست می آورید به عنوان پیشرفت شماست. چرا که فقط از این طریق می توانید امپراطوری واقعی زندگی خود را تشکیل دهید.

در لیدر بورد بازی مالک سرمایه دار به صدر جدول صعود کنید!

در بازی مدیریتی Landlord Tycoon ، با سایر مالکان به رقابت بپردازید، دوستان خود را دعوت کرده و با به چالش کشیدن آن ها به همه ثابت کنید که بهترین مالک کیست! چگونگی استفاده از درآمد کسب شده و پول خود را یاد گرفته و آن را به مؤثرترین روش مدیریت کنید. آیا می توانید بازار املاک و مستغلات را فتح کنید و به بزرگترین و مشهورترین بازرگان در بازی تایکون سرمایه دار تبدیل شوید؟

بازی Landlord Tycoon دارای ویژگی ها و قابلیت های جالبی می باشد!

 • ماجراجویی املاک و مستغلات خود را با 50،000 دلار شروع کنید (بودجه محدود)
 • امپراطوری شهر خود را در بازی مالک سرمایه دار بر اساس مکان هایی که می شناسید مستقر کنید
 • ثروتمند شوید و هر بار که شخص دیگری از طریق اپلیکیشن های چهار ضلعی و فیس بوک اموال شما را چک می کند، درآمد کسب کنید.
 • املاک خود را ارتقا دهید تا کم کم درآمد بیشتر کسب کنید یا آنها را بفروشید تا سود سریع به دست آورید
 • مهارت های واقعی مالی و اقتصادی را به لطف این حراجی واقع بینانه در بازی Landlord Tycoon بیاموزید

بهترین آموزش گیم پلی بازی که در هیچ کجا نمی یابید!

بیشترین نکاتی که در زیر بیان می شوند توسط بازیکنانی نوشته شده است که آرزو می کردند در هنگام شروع بازی مالک سرمایه دار این نکات را می دانستند.

دستیابی سریع به ارزش خالص

سکه های خود را روی قابلیت های اولیه بازی خرج نکنید. نقطه ای در بازی Landlord Tycoon وجود دارد که وقتی به آن برسید، آنقدر سریع پیشرفت می کنید که خیلی زود ویژگی های اولیه کاملاً بی ارزش می شوند. هرچقدر که وسوسه انگیز باشد، تمام سعی خود را به کار ببرید که مقاومت کنید.

بازی Landlord Tycoon مالک سرمایه دار

اوایل بازی Landlord Tycoon

برای کسب درآمد بهتر املاک با سهام بیشتر را پیدا کنید. هنوز قلق مشخصی برای دارایی های مشخص در این رابطه پیدا نشده است، اما انواع معینی از دارایی ها سود بهتری نسبت به سایرین دارند. آن ها را شناسایی کرده و بیشتر از دیگران روی آن سرمایه گذاری کنید. دارایی ها را با ارزش سرمایه گذاری مشابه (10k $ ، سپس 100k $، سپس 1 میلیون و بیشتر) مقایسه کرده و سود تخمین زده شده را بسنجید و در موارد بالاتر در بازی مالک سرمایه دار سرمایه گذاری نمایید.

مهارت های امتیازی یا Skill Points

به شدت توصیه می شود که سکه های زیادی را جهت سرمایه گذاری در این مهارت ها صرف نکنید. فرض کنید لول شما در بازی مالک سرمایه دار ۳۰ می باشد و در مجموع تعداد دارایی های شما به عنوان مثال 30 می باشد. در این حالت شما سکه های زیادی را صرف این دارایی ها کرده اید؛ با در نظر گرفتن این احتمال که بعداً به آنها نیاز خواهید داشت. اما در واقعیت تعداد ۲۰ دارایی می تواند برای سطحی که شما در آن قرار دارید (مثلاً ۳۰) مناسب و در عین حال پر بازده باشد.

سعی کنید تعداد مشاوران حقوقی خود را به ۲ برسانید. چرا که مدت زمان تعیین شده جهت تعطیلی املاک به جای چند ساعت به چند روز افزایش یافته است. در اوایل بازی Landlord Tycoon می توانید تمامی کارهای خود را فقط با یک وکیل انجام دهید اما با مرور زمان و پیشرفت بازی به عنوان مثال در سطح ۳۰ که شما در آن قرار دارید، دو وکیل کاملا مناسب است. چرا که احتمال دارد شما فرد زیاد صبوری نباشید و بخواهید هر روز و همیشه کاری برای انجام دادن داشته باشید.

تخصیص درست سکه ها در بازی Landlord Tycoon

سعی کنید تعداد سکه های خود را در تقویت و افزایش سطح چهار مهارت دیگر به کار ببرید!. زیرا افزایش ۱ درصدی درآمد از نظر ریاضی بسیار کارآمدتر از کاهش ۱ درصدی هزینه می باشد. چرا که میزان درآمد ها بیشتر از هزینه ها است و به این ترتیب پول و سکه بیشتری می توانید جمع آوری کنید.

اما در واقع اگر بیشتر تمرکز خود را بر رشد سریع و پشت سر گذاشتن مراحل اولیه خود بگذارید، هیچکدام از این ها زیاد مهم نیستند. چرا که با پیشرفت بازی و ارتقای سطح خود به تدریج درآمد شما در بازی مالک سرمایه دار به سطحی می رسد که به راحتی می توانید این کارها را انجام دهید.

بازی Landlord Tycoon مالک سرمایه دار

مارکت (Market)

مارکت بخشی از امکانات بازی بازی مالک سرمایه دار است که ممکن است خیلی دیر متوجه کاربردهای آن شوید. چرا که پی بردن به کارایی مارکت ممکن است تقریباً شما را وادار به این می کند تمام کارهایی را که قبلا انجام می دادید با این تصور که در مسیر صحیح و درست بازی قرار دارید، تغییر دهد. و موجب شود نحوه انجام دادن این کارها را به طور کلی معکوس نمایید.

شما دائماً مشاهده می کنید که دارایی های شما کم کم رو به تولید درآمد بیشتر نهاده و ارزش آن ها تا ۱۰ برابر، صد برابر و هزار برابر یا حتی بیشتر افزایش می یابد. شاید در تعجب باشید که چرا باید شخصی چنین هزینه‌ ای را صرف خرید دارایی کند که با اندک درآمد اکتسابی خود نمی‌ تواند آن هزینه را تحت پوشش قرار دهد.

خوب، جواب این است که بعضی از نقاط و مکان های جهان فقط دارای ارزش کمی (15 میلیون دلار یا کمتر) یا مقدار محدودی از دارایی های موجود هستند. همچنین ، برخی افراد صرفاً خوب هستند و فقط برای کمک به دیگران در بازی Landlord Tycoon ، جهت خرید دارایی های فوق العاده کم ارزش آنها هزینه می کنند.

و اما بهترین راه برای سرعت بخشیدن به ارزش خالص در بازی Landlord Tycoon چیست؟

راه واقعی برای سرعت بخشیدن به ارزش خالص بر اساس تجربیات در بازی مالک سرمایه دار این است که پس از رسیدن به یک سطح مشخص، می توانید به طور انحصاری روی خرید و فروش دارایی های مشخص متمرکز شوید تا ارزش خالص خود را بسیار سریع تر از حد انتظار جهت بیشتر شدن پول نقد روزانه خود افزایش دهید. به خصوص هنگامی که مالک دارایی هایی به ارزش ۵۰ میلیون دلار هستید.

همانطور که ذکر شد دارایی های کم ارزش تقریباً حدود ۱۵ میلیون دلار هستند!. این نکته کلید موفقیت شما می باشد. آن را به خاطر بسپارید. زیرا بعد از خریداری کردن کلیه دارایی‌ های محلی در بازی Landlord Tycoon ، تنها راه واقعی برای افزایش سطح و لول این است که:

 • در اطراف بچرخید و نیروی کار بدون ضمانت جهت خرید
  و دارایی های بیشتر پیدا کنید،
 • در مزایده های مارکت شرکت کرده و جهت پیشرفت سریع
  پول بیشتری را پرداخت کرده و آنها را گران تر خریداری نمایید.

بنابراین برای پیشرفت بیشتر در بازی مالک سرمایه دار باید ملک هایی که دارای ارزش کم هستند را پیدا کنید. اگر برایتان مقدور است، این کار را در موقعی از روز انجام دهید که بازیکنان کمتری در بازی هستند.! زیرا می توانید همان ملک های کم ارزش را با قیمت بسیار بالا در مواقعی از روز که بازیکنان بیشتری در حال فعالیت و بازی هستند، به فروش برسانید. به نظر واضح است، اما حد و مرزی برای تکرار این ترفند موجود می باشد که موجب ایجاد تعادل در بازی تایکون سرمایه دار می گردد.

دانلود بازی Landlord Tycoon - Money Investing Idle with GPS "لندلورد" ملاک بزرگ سرمایه دار 4.6.9 + مود اندروید

چگونه می توانید سطح خود را بالا ببرید و به سرعت سکه های بیشتری به دست آورید!؟

نهایتا به این نکته به عنوان یک مالک سرمایه دار پی خواهید برد که اگر دارایی 50 میلیونی خود را به دست آورید و آن را در اوقات شلوغ به لیست فروش اضافه کنید، احتمالا 80 تا 100 میلیون دلار سود کنید. حال، ممکن است یک ملک محلی دیگر(یا شهر، همانطور که در زیر می خوانید) وجود داشته باشد که می توانید آن را به دست آورید. مجددا خرید خود را انجام داده و 80 میلیون دلار ملک خود را با قیمت 250 تا 300 میلیون دلار بفروشید. می بینید چقدر سریع و آسان رشد می کنید؟

تاکنون همه چیز عالی به نظر می رسد!. اما نکته ی دیگری وجود دارد که که باعث می شود این روش حتی کارآمدتر عمل کند. شهرها و فرودگاه هایی را در بازی Landlord Tycoon در نظر بگیرید که برای خرید هر یک از آنها سکه های بسیار زیادی احتیاج دارید. این دارایی ها به طور معمول از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند و به طور کامل و یکجا فروخته نمی شوند!. برخی از شما به وضوح نیاز دارید بیشتر رانندگی کنید.

اما اگر بتوانید درصد کمی از دارایی ها را با سکه های ذخیره شده خود به دست آورید و سپس برای بیشتر شدن ارزش آنها مجدداً به فروش برسانی، نه تنها سطح خود را بالا می برید و به سرعت سکه های بیشتری به دست می آورید، بلکه درصد بیشتری از این شهرها یا فرودگاه ها را برای فروش مجدد می توانید خریداری می کنید. اصولاً شما سکه های خود را در ازای ارزش خالص تجارت می کنید و احتیاجی به فشار دادن علامت به اضافه (+) در نوار مربوط به پول‌ های خود ندارید.

ویژگی های نسخه جدید

 • قابلیت تماشای ویدیوهای تبلیغاتی با مراجعه به Dashboard
 • برطرف شدن باگ های موجود در بازی Landlord Tycoon
معرفی یک بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

شما در بازی مدیریت معدن میتوانید معدن خود را توسعه دهید. همچنین قادر خواهید بود مدیر های جدیدی استخدام کنید تا کار ها به طور خودکار انجام شوند و با سرعت بیشتری پیشرفت کنید. شما می توانید طلا یا الماس ها را بردارید،
زمین را حفاری کنید و دیوار ها را منفجر کنید.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

در این بازی شما دارای یک معدن کوچک هستید که باید با تلاش و کوشش خود، معدن خود را توسعه دهید و سود زیادی کسب کنید تا به یک معدنچی و سرمایه گذار قدرتمند تبدیل شوید. آیا می توانید یک میلیاردر عظیم باشید؟ مراقب باشید بازی Idle Miner Tycoon به شدت اعتیاد آور است.

اجرای بازی Landlord Tycoon روی کامپیوتر

برای اجرای بازی مالک سرمایه دار در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به بلواستکسونوکس پلیر(برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی بازی Landlord Tycoon را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی Landlord Tycoon – Money Investing Idle with GPS “لندلورد” ملاک بزرگ سرمایه دار 4.6.9 + مود اندروید
 • شرکت سازنده : Reality Games LTD
 • حجم فایل : 134 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ پنج‌شنبه 20 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • شاهین پنج‌شنبه 2 جولای 2020

  کی نسخه ی هکش رو میارید پس

  پاسخ دهيد جالب بود 4
  • M.TAHER پنج‌شنبه 2 جولای 2020

   با سلام و احترام
   هنوز نسخه مود آن منتشر نشده درصورت انتشار در اسرع وقت قرار میدیم

   جالب بود 11