matnaks-p30plus

 

مسئله ی عمده ی دارندگان کانال و گروه های تلگرامی گذاشتن متن های طولانی همراه با تصاویر است . همان طور که میدانیم اکثر کانال های تلگرامی مطالبی که برای کاربرانشان به اشتراک میگذارند به نحوی است که منبع این مطلب مشخص نیست یعنی نقل قول یا عنوان را از اون پیام یا پست حذف می کنند حالا بعضی ها به خاطر اینکه کاربرانشان را از دست ندهند این کار را می کنند .

به علت اینکه کاربران تلگرامی در مدت یک سال اخیر به چند ده ها میلیون نفر رسیده است ، تلگرام روز به روز امکانات جدیدی را به منوی کاربری اضافه می کند.

 

 

برای افزایش اعضای کانال و تلگرام خود کلیک کنید

 

 

 

همان طور که میدانید نسخه ی پیشرفته ی تلگرام به اسم موبوگرام وارد بازار شده است که طرافداران فوق العاده ای دارد و توانسته رضایت کاربران را بسیار راحت بدست آورد .

موبوگرام دارای امکانت بسیار حرفه ای است و از انواع نسخه ی اندروید پشتیبانی می کند و اخیراً نسخه ی جدیدی از موبوگرام به نام موبوپلاس به صورت رایگان وارد بازار شده است . برنامه ی موبوپلاس به صفحه ی موبوگرام شما استایل های فوق العاده زیبا با سلیقه و دلخواه شما می دهد درحالی که یک اپلیکیشن اندرویدی جدا از موبوگرام است اما یکی امکانات موبوگرام تلقی می شود.

محدودیت در تلگرام بسیار بیشتر از موبوگرام است یعنی اگر شما دارای کانال تلگرامی هستید حتماً از موبوگرام استفاده کنید و ما هر بار که موبوگرام آپدیت می شود جدیدترین نسخه ی آن را در کانال تلگرامی خود به صورت رایگان در اختیار اعضای کانال قرار میدهیم.

  • ارسال عکس همراه با متن طولانی در یک پست تلگرامی

اگر شما از تلگرام استفاده کرده باشید متوجه این موضوع شده اید که پستی که ارسال می کنید اگر ازجایی فوروارد کرده باشید حتما آدرس آنجا در بالای پست می نویسد و کاربران شما با کلیک برروی آن به راحتی میتوانند از کانال شما به کانال دیگری نقل مکان کنند.

پس برای اینکه پستی ارسال کنید که دارای یک عکس و یک متن زیاد باشد باید چکار کرد؟

در تلگرام محدودیت نوشتن وجود دارد و در موبوگرام نیز این محدودیت وجود دارد پس شما اگر بخواهید مطلب زبادی را از کانال دیگری کپی کنید و همراه با عکس هم باشد در قسمت فوروارد پیشرفته این امکان رو از شما میگیرد چون نمی توانید از کلمات و واژه های زیادی استفاده کنید.

  • بهترین راه حل این است که باید شما ابتدا از سایتی که تصاویر را آپلود می کند عکس مورد نظر خود را آپلود کنید. بعد از آپلود شدن به شما یک لینک میدهد که آدرس عکسی است که آن را آپلود کردید . چون لینک تصویر معمولاً زیاد یا طولانی است باید آن را در سایت کوتاه کننده ی لینک کوتاه کنید. آدرس کوتاه شده را در بالای پست تلگرامی که قرار است ارسال کنید وارد کنید و در پایین آن نیز مطلب طولانی خود را وارد کنید وقتی پست را ارسال کردید به صورت اتوماتیک عکس در زیر یا بالای متن شما قرار می گیرد.

matn-p30plus

مهم : پی سی پلاس هیچ ضمانتی دربرابر ماندگاری عکس شما در سایت های زیر قبول نمی کند فقط به عنوان نمونه آن را در اختیار شما قرار داده است.

سایت آپلود تصاویر                         سایت کوتاه کننده ی لینک


 روش جدید برای کسانی که از آخرین نسخه ی موبوگرام استفاده میکنند یا کسانی که در کار با اینترنت مشکل دارند:

ابتدا برروی ربات اتچ  attachbot@ کلیک کنید و در برنامه ی موبوگرام خود آن را باز کنید سپس برروی start کلیک کنید .

متنی حاوی راهنمای استفاده از آن برای شما ارسال خواهد کرد اما شما به آن توجه نکنید ، فقط عکسی که موردنظرتان است به آن ارسال کنید .

اگر عکس کامل ارسال شده باشد پیامی حاوی ثبت فایل دریافت خواهید کرد . سپس متن طولانی موردنظر خود را به آن ارسال کنید . می بینید در مدت چند صدم ثانیه متن و عکس شما باهم پیوست میگردد.

حالا برروی فایل نهایی خود کلیک کنید و آن را کپی یا فوروارد کنید .

این آموزش درخواستی بوده برای رفع مشکل کاربر عزیز پی سی پلاس آقای رضا و سایر کاربران عزیز گذاشته شد.

telegram

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
15+