p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Math Riddles and Puzzles “مث ریدلز” معماهای ریاضی 1.23 + مود اندروید
دانلود بازی Math Riddles and Puzzles “مث ریدلز” معماهای ریاضی 1.23 + مود اندروید
4.5 /5

4.5 / 5. 4

4 رای
 • سازنده Black Games
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 1.23
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Math Riddles and Puzzles “مث ریدلز” معماهای ریاضی 1.23 + مود اندروید

آپدیت
بازی Math Riddles "مث ریدلز" معما های ریاضی

بازی Math Riddles
معما های ریاضی + مود اندروید

بازی Math Riddles معما های ریاضی

در زندگی روزمره، بسیاری از ما درگیر کار و فعالیت های شغلی هستیم و فرصت برای حل جداول و معماها و فعالیت هایی که ذهن را درگیر می کنند، نداریم. در نتیجه رفته رفته ذهن کم کار شده و توانایی های خود را به مرور زمان از دست می دهد. طوری که بر حافظه ما نیز تاثیر منفی می گذارد! این حالت مخصوصاً در افراد بزرگسال مشهود بوده و دائماً در معرض آلزایمر هستند. اما نگران نباشید چون برای شما بازی Math Riddles را آماده کرده ایم.

تریلر رسمی بازی (From YouTube)

این بازی یک ذهن پیشرفته با آی کیوی زیاد را می طلبد!

بازی اندروید Math Riddles and Puzzles Math Games توسط شرکت Black Games طراحی شده و با عرضه در گوگل پلی، توانسته توسط کاربران امتیاز 4.4 از 5.0 را کسب کند و در سراسر جهان مشهور شود. ‌این بازی دارای مراحل بسیار چالش برانگیز و سخت بوده که به راستی یک ذهن پیشرفته با آی کیوی زیاد را می طلبد. گویی می خواهد به نحوی ما را در عمق ریاضیات و معماهای ریاضی غرق کند تا ببیند که هوش ما چند مرده حلاج است!

پازل های ریاضی مطرح شده در بازی معماهای ریاضی عین سوالات امتحانات ورودی برخی از دانشگاه های خارج از کشور است. شما باید در هر مرحله، رابطه بین اعداد داده شده را پیدا کرده و متناسب با آن، جای علامت سوال را پر کنید.

 

در بازی معما های ریاضی طیف عظیمی از رابطه ها را باید کشف کنید!

مراحل بازی Math Riddles زیاد بوده و سعی کرده است که هر بار یک معمای جدید طرح کند تا به شیوه ای دیگر به مغزتان فشار آورد. نحوه ی انجام بازی معما های ریاضی به این صورت
است که مثلا دو به دو عدد ها را کنار هم نوشته، ولی عدد آخری با یک علامت سوال، نشان داده شده است. شما باید رابطه های بین جفت عدد های بالایی را پیدا کرده و با اعمال روی
عدد تنها، اعداد کناری را کشف کنید. طیف عظیمی از رابطه ها را باید کشف کنید که هر کدام از آنها ممکن است از اعمال ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب، تقسیم و توان استفاده کرده باشد.
مثلا گاهی باید یکی از اعداد را نصف کرده و به دیگری بیفزاییم تا عددی جدید درست شود!

بازی Math Riddles "مث ریدلز" معما های ریاضی

حل معما ها و معادلات ریاضی کارایی مغز شما را بالا می برد!

با پیشرفت در بازی معما های ریاضی تا حدودی یاد خواهید گرفت که چگونه رابطه ها را پیدا کنید و به جواب مسئله برسید. با انجام این بازی، محدوده کارکرد ذهن شما به مرور زیاد شده و پله های جدید تری از هوش را می پیمایید. تحقیقات علمی نشان داده است که برای حل یک معما، سلول های مغزی چنان درگیر می شوند که باعث اتصال تمام نقاط مغز به یکدیگر خواهد شد! با تکرار حل معما، سلول های مغز عادت گرفته و با سرعت بیشتر از قبل با سلول های دیگر ارتباط برقرار می کند و همین، موجب پیشرفت مغز خواهد شد!

 

سوالات بازی معماهای ریاضی شبیه آزمون ورودی دانشگاه های ترکیه است!!

در بخش معرفی بازی Math Riddles ، صحبت از سوالات کنکور برای ورودی دانشگاه ها شد. منظور از این جمله، دقیقاً کنکور دانشگاه هایی مانند دانشکده های ترکیه است. آزمون ورودی دانشگاه های ترکیه، از سه بحث هوش، ریاضی و هندسه تشکیل شده که سوالات بخش هوش آن، تا حد بسیار زیادی به سوالات مطرح شده در بازی Math Riddles است! لذا این بازی می تواند بسیار عالی و کارآمد باشد. پس اگر می خواهید که در کنکور ترکیه شرکت کنید، حتماً این بازی را برای تقویت مبحث هوشتان از پی سی پلاس دانلود کنید.

 

بازی Math Riddles برای همه یک چالش محسوب می شود!

احساس بعد از حل معما، بسیار قشنگ و انگیزشی است که شما را به پیشرفت در مراحل بعدی بازی معما های ریاضی سوق می دهد. تصویر پس زمینه بازی، سیاه خالص است که با نگاه کردن به آن، یک حس مرموز به شما دست داده و باعث می شود که در معما ها غرق شوید. در پایین صفحه اعدادی وجود دارند که شما باید از بین آنها جواب درست را انتخاب کنید.

هوش ریاضی خود را امتحان نمایید. اگر ضعیف است آن را تقویت کنید و اگر قوی است، آن را قوی تر نمایید! جالب اینجاست که بازی Math Riddles برای هر کسی یک چالش محسوب می شود. طوری که هم افراد تیزهوش و هم افراد متوسط را درگیر خود ساخته و آنها را از جنبه هوش ریاضی تست می کند!

بازی Math Riddles "مث ریدلز" معما های ریاضی

گیم پلی بازی معما های ریاضی راحت و مراحل آن چالش برانگیز است!

در بازی Math Riddles سعی شده که با تغییر دادن الگوها و رابطه بین اعداد، تا حد زیادی از یکنواختی خود بکاهد. با این حال هر بار احساس می کنید که چیز جدیدی را کشف کرده و یک پله پیشرفت کرده اید. درجه سختی هر معما در بازی معماهای ریاضی، مناسب بوده و هر مرحله نیز معمولا کم و منطقی است. ولی گاهی احساس می شود که در یک روز خاص، مغز شما به طور شایسته کار خود را انجام نمی دهد.

در این مواقع باید توجه دا‌شته باشید که این یک حالت طبیعی است و نگران نباشید چون که در حال بازسازی و سازماندهی اطلاعات جدید است و موقتی می باشد. یا مثلا گاهی ممکن است یکی از معما ها را در عرض دو دقیقه حل کرده ولی در معمای دیگر دچار سردرگمی شوید! اشکال ندارد. آن را رها کنید، کمی استراحت کرده و چند ساعت دیگر برگردید. بازی معما های ریاضی به نحوی طراحی شده که به احتمال زیاد با تلاش کافی می توانید به اسرار تمام مراحل آن پی ببرید.

خیلی خوب است که چنین بازی ای وجود دارد که می تواند ذهن را این چنین درگیر خود ساخته و جذابیت زیادی نیز داشته باشد. شاید فکر کنید که چون از ریاضی بدتان می آید، از این بازی نیز باید بدتان بیاید. باید به شما بگوییم که لزوماً این طور نیست! ممکن است کسی که از ریاضی متنفر است، در این بازی خوب عمل کند و یا حتی به آن معتاد شود. پس شک نکنید که در بازی Math Riddles با یک تجربه فوق العاده زیبا و جذاب ریاضی طرف هستید.

 

ویژگی های بازی Math Riddles اندروید:

 • معما های بسیار منطقی و در عین حال چالش برانگیز
 • مراحل متنوع با الگوهای متفاوت بازی معما های ریاضی
 • تقویت ذهن و حافظه به مرور زمان
 • افزایش سرعت محاسباتی شما
 • حجم بسیار کم نسبت به عظمت بازی
 • گرافیک هنری قابل قبول
 • سازگار با همه گوشی های اندرویدی
 • مناسب برای افراد کنکوری

 

معرفی بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

Brain Out توسط استودیوی بسیار قدرتمند Focus Apps طراحی شده و آماده شده است تا مغز های شما را با سخت ترین شیوه به چالش بکشد و توانسته امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی توسط کاربران دریافت کند.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

در بازی brain out (خارج از محدوده مغز) ، پاسخ معماها در بیشتر اوقات قابل پیش بینی نیستند! مثلا گاهی در یکی از مرحله ها، از شما می خواهد که جواب یک معادله را بنویسید. در حالی که جواب معادله، عدد نیست!

 

اجرای بازی Math Riddles روی کامپیوتر

برای اجرای بازی معما های ریاضی در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید که می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان بلواستکسونوکس پلیر(برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .
 1. ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 2. سپس فایل نصبی بازی Math Riddles را از پایین صفحه دانلود کنید.
 3. نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 4. سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 5. در برخی از برنامه های شبیه ساز بازی به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق
  گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Math Riddles and Puzzles “مث ریدلز” معماهای ریاضی 1.23 + مود اندروید
 • شرکت سازنده : Black Games
 • حجم فایل : 19 مگابابت
 • آخرین بروزرسانی :‌ سه‌شنبه 6 ژوئن 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • Artin یکشنبه 19 مارس 2023

  سلام ممنون بازی خوبی هستش ولی سطح مراحلش کمی پایینه هرچند هر چقدر میری جلوتر سخت تر میشه برای افراد ۱۰ تا ۱۳ سال فکر کنم بازی خوبی هستش. بازم ممنون

  پاسخ دهيد جالب بود 0
  • فخرالدین شادآور دوشنبه 20 مارس 2023

   سلام ممنون از نظر شما.

   جالب بود 0