p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » آموزش ترفند بازی و برنامه های اندروید » نوین پرداخت، سریع ترین روش افتتاح حساب پرفکت مانی را ارائه داد
لینک های دانلود
نوین پرداخت، سریع ترین روش افتتاح حساب پرفکت مانی را ارائه داد
2.2 /5

2.2 / 5. 13

13 رای
  • سازنده novinpardakht
افزودن به علاقه مندی ها

نوین پرداخت، سریع ترین روش افتتاح حساب پرفکت مانی را ارائه داد

جدید
نوین پرداخت، سریع ترین روش افتتاح حساب پرفکت مانی را ارائه داد

اگر شما هم به دنبال سریع‌ترین روش افتتاح حساب پرفکت مانی هستید، بهتر است این مقاله را تا پایان مطالعه کنید، چون قصد داریم تا مجموعه‌ای را معرفی کنیم که می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن، این کار را برای شما انجام دهد تا دیگر نیازی به انجام مراحل پیچیده نداشته باشید. در حال حاضر سیستم‌های مختلفی برای پرداخت‌های آنلاین وجود دارد که بسیاری از افراد تمایل به استفاده کردن از آن‌ها دارند، اما اینکه کدام یک از این روش‌ها می‌تواند برای کاربران ایرانی مناسب‌تر باشد را باید با استفاده از بررسی‌های بیشتر مشخص کنید.

افتتاح حساب پرفکت مانی همواره جزء درخواست‌هایی بوده که بسیاری از کاربران ایرانی از سایت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت بین المللی داشتند. دلیل چنین تقاضای بالایی هم این است که پرفکت مانی کاربران ایرانی را محدود نکرده و خدمات خود را به آن‌ها ارائه می‌کند. این یعنی کاربران می‌توانند بدون محدودیت از خدمات این سرویس استفاده کنند. چنین وضعیت خوبی باعث شده تا کاربران ایرانی علاقه بسیار زیادی به استفاده کردن از پرفکت مانی داشته باشند. در ادامه ما می‌خواهیم توضیح دهیم که چگونه می‌توانید یک حساب پرفکت مانی را برای خود ایجاد کنید و در کنار آن به این موضوع اشاره می‌کنیم که چگونه می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن یک حساب برای خود داشته باشید و دیگر نیازی به طی کردن مراحل گفته شده نداشته باشید.

نوین پرداخت، سریع ترین روش افتتاح حساب پرفکت مانی را ارائه داد

راهنمای ساخت حساب پرفکت مانی

برای استفاده کردن از این سیستم پرداخت آنلاین باید ابتدا یک حساب کاربری در وب سایت ایجاد کنید. با استفاده از راهنمایی‌هایی که در ادامه صورت می‌گیرد، نسبت به ایجاد یک حساب کاربری اقدام کنید. دقت داشته باشید که براینقد کردن درامد ارزییا نقل و انتقال ارزی شما نیاز به یک حساب پرفکت مانی دارید که در اینجا قصد داریم نحوه ایجاد آن را توضیح دهیم.

اولین مرحله برای ایجاد حساب کاربری، مراجعه به سایت پرفکت مانی از طریق آدرس (perfectmoney.com) است که پس از مواجه شدن با صفحه اصلی این وب سایت که مانند تصویر زیر است؛ باید روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا به مرحله بعدی وارد شوید.

در مرحله بعدی صفحه‌ای پیش روی شما قرار گرفته می‌شود که در آن نیاز است اطلاعات شخصی خود را به صورت دقیق و صحیح وارد کنید. زمانی که تمامی‌ این اطلاعات را وارد کردید با صفحه دیگری مواجه می‌شوید که در آن پیامی‌ به شما نمایش داده می‌شود که شماره عضویت به آدرس ایمیلتان ارسال شده است و با استفاده از آن می‌توانید وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شوید.

راهنمای ساخت حساب پرفکت مانی

ورود به حساب کاربری

پس از اینکه تمامی‌ مراحل بالا را با دقت انجام دادید و شماره عضویت خود را با استفاده از ایمیل دریافت کردید، نوبت به این می‌رسد که این بار به صفحه اصلی وارد شوید و در آن روی گزینه ورود یا Login کلیک کنید تا به صفحه ورود هدایت شوید. در این صفحه که مانند تصویر زیر است، می‌توانید با وارد کردن شناسه کاربری، رمز عبور و کد امنیتی به حساب کاربری خود وارد شوید.

روند ایجاد حساب کاربری و ورود به پنل کاربری خود به همین سادگی است و می‌توانید تمام این مراحل را انجام دهید تا یک حساب پرفکت مانی داشته باشید. اما باید به این نکته دقت کنید که این پایان کار نیست و باید نسبت به وریفای حساب پرفکت مانی خود اقدام کنید. در واقع، بخش قبلی که انجام دادیم کارهای ساده‌ای بود که در بسیاری از وب سایت‌ها می‌توان انجام داد، اما روند احراز هویت به عنوان مهم‌ترین بخش شناخته می‌شود چرا که باید با دقت بالایی آن را انجام دهید تا با چالش‌های مختلفی مواجه نشوید.

نکات مهم افتتاح حساب پرفکت مانی

ایجاد کردن چنین حساب کاربری باید با دقت بالایی انجام شود و باید به این نکته دقت داشته باشید که در هنگام ورود اطلاعات خود در فرم ثبت نام، نیاز است که اطلاعات واقعی خود را در آن وارد کنید تا در قدم‌های بعدی که برای احراز هویت اقدام می‌کنید، با مشکل مواجه نشوید. بسیاری از کاربران این موضوع را نادیده می‌گیرند و چندان وقتی روی وارد کردن اطلاعات خود در فرم ثبت‌نام نمی‌گذارند و به این‌ ترتیب در نهایت با مشکل مواجه می‌شوند.

در سمت دیگر شما می‌توانید هر نامی‌ برای حساب کاربری خود انتخاب کنید که کاربردی در هنگام ورود شما به سایت ندارد و تنها برای این است که حساب کاربری شما با آن صدا زده شود. زمانی که به بخش وارد کردن شماره تماس خود می‌رسید، بهتر است تا شماره تلفنی را وارد کنید که امکان دریافت پیامک با استفاده از آن را دارید، چون زمانی که قصد داشته باشید تا اعلان‌های پیامکی را فعال کنید؛ نیاز است که حتماً یک شماره موبایل تایید شده را داشته باشید.

بسیاری از کاربران در هنگام ایجاد حساب پرفکت مانی به یک دوراهی می‌خورند که می‌خواهند تصمیم بگیرند از چه نوع حسابی برای خود استفاده کنند. معمولا دو نوع حساب؛ شخصی و بیزینسی در دسترس افراد قرار گرفته است که می‌توانند هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنند. اما شما باید با توجه به کاری که انجام می‌دهید نوع حساب مرتبط با فعالیت خود را انتخاب کنید. به طور مثال اگر حساب شما شخصی است، می‌توانید از گزینه Personal، اگر قصد ایجاد حساب تجاری دارید، می‌توانید از گزینه Business استفاده کنید.

این موضوع زمانی مهم می‌شود که شما قصد وریفای حساب خود را داشته باشید، چون در حساب‌هایی که مربوط به کسب و کار شما است و به‌ عنوان بیزینسی شناخته می‌شود نیاز است تا در هنگام احراز هویت اطلاعات شرکت و کسب و کار خود را ارائه کنید که اگر شما به دنبال ایجاد یک حساب شخصی باشید، در این مرحله با مشکل مواجه می‌شوید. زمانی که تمامی‌ این کارها را انجام دهید می‌توانید به راحتی خرید و فروش پرفکت مانی را از طریق حساب کاربری خود انجام دهید.

 نکات مهم افتتاح حساب پرفکت مانی

بهترین و سریع‌ترین روش افتتاح حساب پرفکت مانی

تا به اینجا به معرفی پرفکت مانی و نحوه ایجاد یک حساب در سایت پرفکت مانی پرداختیم و حالا نوبت به این می‌رسد که بدانیم با استفاده از چه روشی می‌توانیم در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه مشکلی یک حساب وریفای شده را برای خود ایجاد کنیم.

نوین پرداختراهکار مناسبی را برای افتتاح حساب سریع پرفکت مانی در نظر گرفته که کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. در سرویسی که نوین پرداخت در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، امکان ایجاد حساب پرفکت مانی در سریع‌ترین زمان ممکن فراهم شده و کافی است تا این افراد به سایت نوین پرداخت مراجعه کنند تا تمامی‌ مراحل در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

با استفاده کردن از خدمات نوین پرداخت دیگر نیازی نیست خود را درگیر ایجاد حساب در سایت پرفکت مانی کنید و در سریع‌ترین زمان نوین پرداخت می‌تواند این حساب را در اختیارتان قرار دهد که بلافاصله امکان استفاده از آن را داشته باشید.

پس اگر برای نقد کردن درآمدهای ارزی یا خرید و نقل و انتقال پول نیاز به یک حساب پرفکت مانی دارید، بهترین و سریع‌ترین روش این است که از خدمات نوین پرداخت استفاده کنید تا در کوتاه‌ترین زمان یک حساب کاربری تایید شده در اختیارتان قرار گرفته شود. زمانی که خودتان اقدام به ایجاد حساب کاربری می‌کنید تمامی‌ روند احراز هویت را باید شخصاً انجام دهید، اما زمانی که از خدمات مجموعه‌هایی مانند نوین پرداخت استفاده می‌کنید، نیازی نیست کاری انجام دهید.

در این مقاله سریع‌ترین روشافتتاح حساب پرفکت مانیدر اختیارتان قرار گرفت که می‌توانید با استفاده از چنین خدمتی، تمامی‌ پرداخت‌های بین المللی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید. نوین پرداخت مجموعه‌ای است که همواره سعی کرده تا به کاربران ایرانی کمک کند تا هیچ گونه محدودیتی در هنگام استفاده از خدمات سایت‌های خارجی و در کل پرداخت‌های بین المللی را نداشته باشند.

ADS DOWNLOAD
نوین پرداخت، سریع ترین روش افتتاح حساب پرفکت مانی را ارائه داد
  • شرکت سازنده : novinpardakht
  • آخرین بروزرسانی :‌ جمعه 13 ژانویه 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!