دانلود اکسین چنل

برنامه اموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی یادگیری بسیار آسان

 

oxin channel اکسین چنل یک نرم افزار برای یادگیری زبان انگلیسی میباشد که یک آموزشگاه تخصصی برای یادگیری زبان خارجی یا همان انگلیسی به صورت حرفه ای آماده و توسعه یافته شده است که در شبکه های تلویزیونی این اکسین چنل فعالیت زیادی دارد که با دریافت مجوز مدرک بین اللملی دارای جذب افرادی زیادی شده است پس با پست دانلود اکسین چنل همراه شوید.

برخی از ویژیگی های اکسین چنل :

آموزش زبان انگلیسی به صورت حرفه ای از پایه تا پیشرفته

براساس استاندارد های اروپایی

یادگیری به صورت تخصصی از طریق ویدیو

فقط آموزش ۱۰ دقیقه در روز

قابلیت استفاده ار نرم افزار در حالت آفلاین یعنی بدون اینترنت

با برنامه اکسین چنل و نصب در گوشی موبایل خود یادگیری زبان انگلیسی رو شروع کنید که روزانه با تماشای ویدئوهای آموزشی و انجام تمرینات روزانه تمامی مهارت های زبانی یعنی گفتاری، شنیداری، درک مطلب و نوشتاری را به طور جامع فرا می گیرید .برای تکمیل آموزش هم یک مدرس در تمام طول دوره در کنار شما خواهد بود و مطالب مورد نیاز را برای شما ارسال خواهد کرد.

برخی از امکانات بسیار تخصصی :

شما با داشتن برنامه اکسین چنل و نگاه کردن به ویدیو های آموزش در کنار آن ها برای شما یک معلم خصوصی تدریس میکند و تمرین ها و فعالیت های شما را بررسی میکند.

هر روز تمرینات مختلفی برای شما تدارک دیده شده است که با تمرین می توانید میزان موفقیت خودتون رو بررسی کنید .

آموزش زبان انگلیسی به صورت گرافیکی و ویدوهای متنوع توسط مدرسین آمریکایی که شما رو به صورت ویژه با این زبان بین المللی آشنا می کنند.

برای دریافت آخرین نسخه اکسین چنل سایت پی سی پلاس رو دنبال کنید آخرین ورژن فول را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
18+