p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » Period Mate دانلود اپلیکیشن پریود میت مخصوص خانم ها نسخه 1.3.2 + مود اندروید
Period Mate دانلود اپلیکیشن پریود میت مخصوص خانم ها نسخه 1.3.2 + مود اندروید
4.1 /5

4.1 / 5. 8

8 رای
 • سازنده موب گستر
 • اندروید مورد نیاز 4.4 به بالا
 • نسخه 1.3.2
افزودن به علاقه مندی ها

Period Mate دانلود اپلیکیشن پریود میت مخصوص خانم ها نسخه 1.3.2 + مود اندروید

آپدیت
Period Mate دانلود اپلیکیشن پریود میت

اپلیکیشن Period Mate
پریود میت + مود اندروید

اپلیکیشن Period Mate پریود میت

در زندگی روزمره خانم ها همواره از نظر جنسی و جسمی برنامه ها و مشکلاتی وجود دارد. عادت ماهانه یا پریود، دوره تخمک گذاری و بارداری، مشکلات رحمی و بسیاری دیگر از دوره های مربوط به حالات مختلف جسمی زنان که به صورت مداوم با آن ها درگیر می شوند. لذا از موضوعات اصلی زندگی روزمره هر زنی می باشد که باید با برنامه مشخص پیش برود. بانوان ممکن است به دلیل داشتن مشغله‌ های کاری، زمان دقیق فرایند های جسمی و پریود های ماهانه خود را از یاد ببرند. با توجه به اینکه همه خانم ها از این قبیل مشکلات تاثیر می پذیرند و ممکن است برای حالات روحی آنان مشکلات بیشتری پیش بیاورد، باید پیشگیری های لازم را بعمل آورند.

این کار برای ممانعت از بروز مشکلات احتمالی حاکی از عدم مراقبت لازم از حالات جسمی خود و همچنین آگاه نبودن از زمان دقیق عادات ماهانه و دیگر علائم موجود در بدن پیش می آید. لذا لازم است که با برنامه ای دقیق و همواره با یادآوری های پی در پی از زمان هر دوره اطلاع پیدا کنند. همچنین باید در صورت بروز مشکل با پزشک ملاقات کرده تا خطرات احتمالی جسمی خود را رفع نمایید. برنامه اندروید Period Mate تمام مشکلات مربوطه را برای شما حل می کند. در زیر به برخی از ویژگی های این نرم افزار اشاره شده است.

Period Mate دانلود اپلیکیشن پریود میت

با اپلیکیشن پریود میت دیگر نگران بروز مشکلات جنسی خود نباشید!

اپلیکیشن Period Mate توسط شرکت ایرانی موب گستر طراحی شده است. این برنامه توسط بیش از ده هزار کاربر در کافه بازار دانلود شده و توانسته امتیاز 4.0 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. اپلیکیشن بر روی تمام سیستم عامل های اندروید و ios قابل اجرا می باشد. شما با دانلود و نصب سریع آن می توانید از همه قابلیت های موجود در نرم افزار به صورت رایگان بهره ببرید و در وقت خود صرفه جویی کنید. با استفاده از این اپلیکیشن پرکاربرد دیگر لازم نیست روزهایی که مشکلات جسمی و تاثیرات مربوط به آن را داشته اید را به خاطر بسپارید. زیرا کاربرد های این اپلیکیشن فراتر از همه این کارها بوده و می تواند حتی راهنمایی های بیشتری را در اختیار شما قرار دهد.

با اپلیکیشن پریود میت همواره از دوره عادت ماهانه خود آگاه باشید!

نرم افزار پریود میت نوعی اپلیکیشن است که می تواند با ثبت دوره های قاعدگی و عادت ماهانه شما به صورت سالانه و ماهانه زمان دقیق مربوط به آن را به شما یادآوری کند. اپلیکیشن Period Mate شما را از جزئیات دقیق حالات جسمی تان آگاه می سازد. همچنین این اپلیکیشن در صورتی که بخواهید از زمان بارداری خود آگاه شده و یا از وقوع مشکلات احتمالی پیشگیری نمایید، به شما کمک می کند تا روز و تاریخ تخمک گذاری خود را مشاهده کنید. با این کار شما می توانید زمان عادت ماهانه خود را دقیق و کامل در دست داشته باشید. در صورتی که از زمان مشخص شده گذشته باشد، شما را در جریان می گذارد.

با برنامه پریود میت مشکلات پیش بینی شده ای که ممکن است بدن شما را تهدید کند را قبل از وقوع آن حل کنید. یکی از این مشکلات کیست تخمدان می باشد که امکان دارد زمانی که از دوره عادت ماهانه شما گذشته باشد برای شما روی دهد. اپلیکیشن Period Mate به شما اطلاع می دهد که زمان چرخه قاعدگی شما فرا رسیده و بدن شما هنوز در حالت معمولی به سر می برد. لذا باید احتمال اینکه دچار مشکل شده باشید را در نظر گرفته و به پزشک متخصص مراجعه کنید تا مشکلتان را بررسی کند.

با تنظیم زمان استفاده از داروهای خود سلامتی خود را تضمین کنید!

با اپلیکیشن پریود میت در صورتی که تمایل برای پیشگیری از بارداری خود داشته باشید، می توانید اطلاعاتی مانند داروهای ضد بارداری مورد استفاده خود را به اپلیکیشن اطلاع دهید. همچنین زمان هایی که باید داروی مورد نظر را مصرف کنید، روی اپلیکیشن تنظیم نمایید. این زمان ها به صورت خودکار به شما یادآوری می شود و در این مورد مشکلی برایتان پیش نمی آید. همچنین با استفاده از این اپلیکیشن می توانید زمان تخمک گذاری ماه بعدی خود را تنظیم کرده تا در صورت عقب افتادن آن از چرخه بارداری خود خبردار شوید.

Period Mate دانلود اپلیکیشن پریود میت

با استفاده از نمودار اپلیکیشن Period Mate از حالات جسمی خود باخبر گردید!

دوره عادت ماهانه یکی از تغییرات جسمی دختران است که آن ها را برای بارداری آماده می کند. این آمادگی ممکن است تغییراتی را در دما و وزن بدن ایجاد کند. در این ایام ممکن است تغییرات دیگری نیز به دلیل دوره عادت ماهانه برای بدن شما پیش بیاید. این تغییرات بدنی را شما می‌ توانید در اپلیکیشن Period Mate به آن اشاره کنید. با وارد کردن این اطلاعات، اپلیکیشن پریود میت به شما یک نمودار ارائه می دهد تا از زمان دقیق ماه بعدی قاعدگی خود آگاه شوید. همچنین در دوره بارداری به منظور کسب اطلاعات و انجام مراقبت های مربوطه با استفاده از نمودار اپلیکیشن Period Mate باخبر گردید.

با وارد کردن اطلاعات بدنی مثل وزن و قد خود، علاوه بر اینکه دوره های نام برده شده را به شما اطلاع می دهد، به محاسبه توده بدنی شما به صورت خودکار نیز می پردازد. از طریق این کار می توانید اطلاعاتی که اپلیکیشن پریود میت در مورد تغییرات بدنی شما می دهد مورد بررسی قرار دهید. در صورت مشاهده مشکلات خاص آن ها را به پزشک خود ارائه دهید.

اپلیکیشن پریود میت از زبان فارسی پشتیبانی می کند!!

شما با دانلود اپلیکیشن Period Mate علاوه بر اعلام تاریخ و روزهای عادت ماهانه و چرخه تخمک گذاری خود، می‌ توانید از روزهای احتمالی که امکان باردار شدن شما وجود داشته باشد باخبر شوید. سپس اقدامات لازم را برای صحت آن انجام دهید. با قرار دادن زبان برنامه به فارسی می توانید از ویژگی ها و قابلیت های آن به راحتی استفاده کرده و در این مورد مشکلی نداشته باشید. زیرا تمام بخش های آن به زبان فارسی برای شما ارائه داده می شود. همچنین در صورتی که از زبان فارسی اپلیکیشن پریود میت استفاده کنید، با مشکل زمان و مطابقت آن برخورد نمی کنید. به علاوه این که یک تقویم شمسی جلالی را در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های اپلیکیشن Period Mate اندروید:

 • قابلیت ارائه تاریخ عادت ماهانه در هر ماه به صورت دقیق در اپلیکیشن Period Mate
 • دارای تقویم قاعدگی به صورت سالانه برای پیگیری پریود های هر ماه بدون محدودیت بازه زمانی
 • توانایی اعلام زمان احتمالی بارداری شما در طول سال به طور دقیق بدون محدودیت زمانی
 • امکان دسترسی به اطلاعات شخصی مربوط به علائم قاعدگی، تخمک گذاری و تست بارداری
 • قابلیت ثبت اطلاعات مربوط به رابطه جنسی، تست بارداری و نتایج عمل تخمک گذاری
 • امکان یادداشت اطلاعات مربوط به دوره قاعدگی مثل: خلق و خو، تغییر وزن و قد، دمای بدن
 • قابلیت ثبت اطلاعات برای موارد شخصی در صورت تنظیم یادآوری
 • توانایی ثبت انواع راه های پیشگیری از بارداری و مصرف انواع داروهای دیگر
 • قابلیت تنظیم زمان یادآوری برای تست سرطان سینه
 • توانایی ارائه نمودار دما و وزن بدن شما در برنامه پریود میت
 • امکان ثبت یادآوری ها برای موارد دلخواه و کارهای روزمره شما
 • قابلیت یادآوری شما برای مصرف داروهای شما و روش های لازم ضد بارداری
 • توانایی اپلیکیشن در ممانعت از به خواب رفتن دستگاه اندروید شما
 • افزایش دقت روزهای تخمک گذاری در نسخه جدید Period Mate
معرفی یک اپلیکیشن دیگر در حاشیه این مطلب:

اپلیکیشن Spartan Female MMA Workouts Pro تمامی نکات ورزشی که در کشور های آمریکایی و اروپایی به ورزشکاران پیشنهاد میکنند را در خود گنجانده است که می توانید
بدون نیاز به پرداخت هزینه نسخه آنلاک شده (خریداری شده) را از سایت ما دانلود کنید و لذت ببرید.

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید روی این لینک دانلود اپلیکیشن Spartan Female MMA تمرینات بدنسازی بانوان کلیک کنید.

اجرای اپلیکیشن Period Mate روی کامپیوتر

برای اجرای برنامه پریود میت در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به بلواستکسونوکس پلیر (برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید.
 • سپس فایل نصبی اپلیکیشن Period Mate را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود.
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، اپلیکیشن به صورت وارونه اجرا می شود، که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و اپلیکیشن را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD
Period Mate دانلود اپلیکیشن پریود میت مخصوص خانم ها نسخه 1.3.2 + مود اندروید
 • شرکت سازنده : موب گستر
 • حجم فایل : 10 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ پنج‌شنبه 6 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!