p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » برنامه پلیس من اندروید 11.15 police man
برنامه پلیس من اندروید 11.15 police man
4.1 /5

4.1 / 5. 19

19 رای
 • سازنده پلیس ناجا
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 11.15
افزودن به علاقه مندی ها

برنامه پلیس من اندروید 11.15 police man

آپدیت
police-man

برنامه پلیس من اندروید police man+ آموزش تصویری و ویدئویی : مگر می شوید در طول زندگی شخصی تان برای گرفتن خلافی خودرو مخصوصا هنگام فروش ماشین ، استعلام ممنوع الخروج بودن ، درخواست مجدد برای تمدید و تعویض گذرنامه و پاسپورت ، استعلام سند و کارت خودرو ، بررسی و استعلام پلاک خودرو و بسباری وارد دیگر به پلیس بعلاوه 10 مراجعه نکرده باشید!

همه ی ما قطعا برای یکبار هم که شده با تمام این موارد مواجهه خواهیم شد اما به تازگی داستان فرق کرده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارید.شما به راحتی میتوانید با استفاده از اپلیکیشن و برنامه پلیس من اندروید police man تمامی این کارها را انجام دهید.با ما در ادامه همراه باشید تا به طور کامل به معرفی اپلیکیشن و برنامه پلیس من اندروید بپردازیم.در پایان این بخش لینک برنامه اندروید پلیس من را قرار داده ایم.

پلیس من به چند بخش تقسیم می شود؟

به طور کلی اپلیکیشن پلیس من اندروید شامل 3 بخش اصلی است:

 • راهور ، که تمامی خدمات مربوط به راهور همچون خلافی خودرو و غیره است.
 • گذرنامه ، که خدمات مربوط به گذرنامه است.
 • آگاهی ، که خدمات مربوط به سرقت و این دست می باشد که به تازگی اضافه شده است.

برنامه پلیس من اندروید police man

بنابراین با توجه به شیوع ویروس کرونا و هم چنین صرفه جویی در زمان ، هزینه و کاهش آلودگی هوا پیشنهاد میکنیم برای استفاده و بررسی موارد زیر از برنامه پلیس من اندروید استفاده کنید.توجه فرمایید در ادامه تمامی امکانات و ویزگی های این اپ را مشاهده می نمایید.

برنامه پلیس من اندروید police man

خدمات برنامه پلیس من اندروید + هزینه های هر یک

1-جهت استعلام تخلفات و خلافی خودرو و موتور سیکلت میتوانید از این اپ استفاده نمایید. ( هزینه جهت استعلام : 5200 تومان )

2-با استفاده از پلیس من اندروید میتوانید وضعیت آخرین لحظه گواهی نامه ی خود را مشاهده کنید. ( هزینه این بخش : 5200 تومان )

3-میتوانید به راحتی نمرات منفی خود را مشاهده نمایید. ( هزینه استعلام : 5200 تومان )

4-به راحتی میتوانید وضعیت پلاک خود را مشاهده کنید ( هزینه مشاهده وضعیت : 5200 تومان )

5-بدون مراجعه حضوری در پلیس بعلاوه 10 فقط با این اپلیکیشن کارت و سند خودروی خود را استعلام بگیرید ( هزینه : 5200 تومان )

6-یکی از بزرگترین مشکلات این روزها با توجه به شیوع کرونا نوبت دهی جهت تعویض پلاک است که با این برنامه قابل انجام است.

7-شاید از مهم ترین و محبوب ترین بخش های آن خدمات گذرنامه ی آن است که با پرداخت هزینه میتوانید تمامی موارد خود را بررسی کنید. ( هزینه : 5200 تومان )

خدمات گذرنامه :

برنامه پلیس من اندروید police man

 • بررسی و استعلام وضعیت خروج از کشور
 • درخواست جهت تعویض و یا تمدید گذرنامه
 • پرداخت عوارض خروج از کشور

8-از دیگر خدمات و کارایی برنامه پلیس من اندروید میتوان به استعلام تخلفات حمل و نقل عمومی و شماره گذاری اشاره کرد.

9-از قسمت های جدیدی که به تازگی به این اپلیکیشن اضافه شده است ، آگاهی می باشد که در آن میتوانید به ثبت سرقت خودرو و استعلام خودرو مکشوفه اقدام نمایید.

برنامه پلیس من اندروید police man

نکته ی مهم : همانطور که گفته شد برنامه پلیس من از سوی پلیس ناجا جهت سهولت در برخی از کارها با یک طراحی کاربری آسان طراحی شده است که شما برای ورود و استفاده از آن باید حتما در ابتدا کد ملی خود را وارد کرده تا بعد از احراز هویت بتوانید از آن استفاده کنید.

سوالات متداول در مورد اپلیکیشن پلیس من

چگونه تخلفات خود را در پلیس من استعلام بگیرم؟

شما برای استعلام گرفتن خلافی خود بعد از ورود به این برنامه بایستی گزینه ی ” استعلام تخلفات رانندگی ” را کلیک کرده و سپس پلاک خود را وارد و نهایتا استعلام بگیرید.

چگونه برای تعویض پلاک نوبت بگیریم؟

شما بعد از کلیک به روی گزینه ی ” نوبت دهی اینترنتی ” وارد آدرس www.nobatdehi.epolice.ir شده و پس از ثبت نام و دریافت رمز عبور میتوانید به راحتی وارد سامانه شده و نوبت خود را رزرو کنید.

چگونه در برنامه پلیس من نمرات منفی خود را ببینیم؟

یکی دیگر از مهم ترین بخش های این اپلیکیشن ، مشاهده و استعلام نمرات منفی خود است.شما برای این منظور میتوانید به روی دکمه ی ” مشاهده نمره منفی ” کلیک کرده و پس از وارد کردن شماره گواهی نامه خود تمام نمرات خود را مشاهده نمایید.

وضعیت پلاک خود را چگونه ببینیم؟

شما به راحتی با کلیک به روی گزینه ی ” وضعیت پلاک ” و وارد کردن کد ملی خود به راحتی آخرین وضعیت پلاک خود را مشاهده کنید.توجه فرمایید که به گفته ی برخی کاربران ، در بعضی موارد این استعلام ممکن است طول بکشد که در این صورت پیشنهاد می شود در زمان دیگری استعلام بگیرید.

چگونه سند و کارت خودروی خود را استعلام بگیریم؟

شما بعد از وارد شدن در برنامه پلیس من اندروید و با کلیک کردن به گزینه ی ” استعلام کارت و سند خودرو ” و وارد کردن شماره پلاک میتوانید به راحتی استعلام بگیرید.

چگونه وضعیت خروج از کشور افراد دارای گذرنامه خود را در این برنامه بررسی کنیم؟

شما بعد از اینکه وارد برنامه پلیس من اندروید می شوید ، دو بخش دارید ، اولین بخش که مربوط به گزینه های راهور بوده و بخش دوم هم مربوط به گذرنامه می باشد . شما بعد از اینکه وارد بخش گذرنامه شدید گزینه ی ” وضعیت خروج از کشور افراد دارای گذرنامه ” را کلیک کرده و سپس کد ملی خود را کلیک کرده. نهایتا استعلام میگیرید.

چگونه درخواست خود را مبنی بر تعویض و یا صدور گذرنامه در این برنامه ثبت کنم؟

یکی دیگر از محبوب ترین بخش های این برنامه کاربردی اندروید ، خدمات مربوط به تعویض و یا صدور گذرنامه می باشد.شما برای این منظور ابتدا گزینه ی گذرنامه را کلیک کرده سپس گزینه ” ثبت درخواست صدور و تعویض اینترنتی گذرنامه ” را میزنید و نهایتا بعد از وارد کردن اطلاعاتی همچون کد ملی ، نام ، نام خانوادگی ، تلفن همراه و کد امنیتی درخواست خود را ثبت میکنید.توجه فرمایید که بعد از ثبت این اطلاعات ، برای شما یک کد تایید ارسال می شود که باید وارد نمایید.

آیا میتوان در پلیس من آدرس دفاتر گذرنامه ، کلانتری، پلیس + 10 را مشاهده کرد؟

برنامه پلیس من اندروید police man

شما بعد از نصب و فعال سازی برنامه پلیس من اندروید میتوانید به راحتی با ورود به آن و کلیک به روی گزینه ی ” نمایش نقشه ” میتوانید به راحتی آدرس تمامی دفاتر پلیس +۱۰، کلانتری ها، ادارات گذرنامه ، پارکینگ ها ، دادسرا ، دادگاه و دیگر مکان های مربوط به پلیس را روی نقشه مشاهده کنید. هم چنین شما میتوانید با کلیک به روی مکان مورد نظر خود مسیریابی آنرا مشاهده نمایید.

آموزش نصب برنامه پلیس من

شما بعد از دانلود برنامه پلیس من اندروید میتوانید ، به راحتی با چند کار ساده آنرا نصب نمایید.

-در مرحله ی اول باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

-سپس برای شما یک کد تایید ارسال می گردد که باید وارد اپلیکیشن کنید.

-توجه فرمایید در این مرحله در برخی نسخه ها بعد از آن از شما کد ملی میخواهد که بعد از وارد کردن آن به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید.

نکته: در بسیاری از موارد استفاده از فیلتر شکن روند ثبت نام شما را با مشکل روبرو میکند.بنابراین پیشنهاد میکنم تا فیلتر شکن خود را خاموش کنید.

ADS DOWNLOAD
برنامه پلیس من اندروید 11.15 police man
 • شرکت سازنده : پلیس ناجا
 • حجم فایل : 30M
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 5 نوامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!