دانلود برنامه پاکسازی حافظه گوشی

برنامه Powerful Cleaner Pro برای اندروید

دانلود برنامه پاکسازی حافظه گوشی Powerful Cleaner Pro v1.6.5 اندروید

Powerful Cleaner Pro زیبا ترین و قدرتمند ترین پاک کننده برای سیستم عامل اندروید می باشد!این برنامه امکاناتی چون پاک کننده ذخیره سازی،تقویت کننده رام شما را در خود جای داده است و قادر به نظارت بر ذخیره سازی و استفاده از RAM در همان زمان هستید. این تمیز کننده قدرتمند انواع مختلف از ابزارها را  برای شما فراهم می کند. پس با دانلود برنامه پاکسازی حافظه گوشی بروز باشید.

ویژیگی های برنامه Powerful Cleaner Pro اندروید :

پاک کننده ذخیره سازی

پاک کردن ناخواسته و ذخیره سازی خود را ذخیره کنید، از جمله: حافظه پنهان سیستم، حافظه پنهان برنامه، APK بی فایده، فایل های باقیمانده، حافظه AD.

رم تقویت کننده

تمیز کردن شام و افزایش تلفن شما.

پنجره شناور قدرتمند

پنجره شناور درجه حرارت CPU، دمای باتری، زمان استفاده از RAM را نشان می دهد، از جمله: نوار وضعیت شناور و پنجره شناور دسکتاپ.

زیبا ترین و قدرتمند ترین تمیز کننده برای آندروید! شامل پاک کننده ذخیره سازی، تقویت کننده رم. شما قادر به نظارت بر ذخیره سازی، RAM در همان زمان هستید. تمیز کننده قدرتمند ویجت RAM را فراهم می کند، بنابراین شما می توانید اطلاعات RAM را در صفحه اصلی بسیار راحت نظارت کنید. پنجره های شناور بسیار مناسب برای نظارت بر اطلاعات RAM، CPU و باتری، از جمله نوار شناور وضعیت و پنجره شناور دسکتاپ.

ویجت رم، ویجت پردازنده، ویجت باتری، پنجره شناور دسکتاپ، نوار وضعیت شناور،هشدار گرما زیاد از طریق اعلان و…. . شما می توانید اطلاعات RAM، پردازنده و باتری را بسیار راحت را کنترل کنید.این اپلیکیشن در حال حاضر در مارکت گوگل به قیمت ۲٫۰۰ دلار در دسترس قرار گرفته و توانسته امتیاز ۴٫۷ را به خود اختصاص دهد.پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه این تقویت کننده را از دست ندهید و برای همیشه نسخه آخر را از سرورهای قدرتمند پی سی پلاس دانلود نمایید.

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
1+