• چطور میتونم در اولین جلسه ، امتحان کتبی گواهینامه را قبول بشم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که هر کارآموزی از خود می پرسد همین سوال است ! آیا واقعا میتوانیم در یک جلسه امتحان کتبی مقدماتی و اصلی گواهینامه را قبول بشیم؟

تیم پی سی پلاس میتواند به جرأت ، جواب کاملاً مثبتی را بدهد ! ما به شما قول موفقیت حتمی را میدهیم !

  • راهکار پی سی پلاس برای قبولی شما چیست ؟

ما با مشورت کردن با مربیان با تجربه ی آموزشگاه های رانندگی به این نتیجه رسیدیم که همه ی سوالات موجود در کتاب راهنما و رانندگی در کاردکست امتحانی نخواهند آمد و تنها از بخش های بسیار مهم که قبلاً تعیین شده اند ، چندین سال است که سوالات از آنجا آورده می شوند.

ما از مجموع چند نرم افزار مهم آزمون راهنما و رانندگی سوالات کاربردی آن را برداشت کرده و در فرمت تصاویر یا عکس برای شما آماده کرده ایم.

در این تصاویر سوالات مطرح شده اند و ما جواب درست را برای شما علامت زده و از سایر جواب های غلط جدا نموده ایم. حالا فایده این کار چیست؟

شما با این روش نه تنها جواب درست انواع سوالات مهم و کاربردی را یاد میگیرد بلکه جواب های غلطی را که ممکن است سر امتحان با آن ها روبرو شوید را مشاهده خواهید کرد و سرجلسه امتحان اگر با جواب های غلط مواجه شدید فورا آن ها را با تصویری ذهنی که از این آموزش ها دارید تشخیص خواهید داد پس گزینه ی درست را علامت خواهید زد.

  • آیا این روش را قبلاً کسی امتحان کرده است ؟

بله تاحالا کار آموز های زیادی از این روش نتیجه ی عالی گرفته اند به عنوان مثال یکی از کاربران عزیز پی سی پلاس به نام صنعان علی*** با استفاده از این روش امتحان کتبی مقدماتی و اصلی گواهینامه پایه ۳ و موتورسیکلت را در اولین جلسات قبول شدند .

این سوالات در آموزشگاه های رانندگی به شما پیشنهاد نمیدهند چراکه موظف هستند به شما توصیه کنند اصل کتاب را بخوانید به همین خاطر انتظار نداشته باشید همچین راهکار هایی را به شما پیشنهاد دهند.

░░ در این بسته ۲۵۷ سوال به همراه یک نرم افزار اندرویدی وجود دارد ░░

حامی این آموزش ها مربی عزیز آقای امید اقبالی دارای فوق لیسانس حقوق می باشد ، است و چندین سال است کارآموز های بسیار موفقی را به جامعه رانندگی تحویل میدهند و شایان ذکر است که ۶ سال است به طور مکرر به عنوان مربی نمونه معرفی میگردد.

 

حجم : ۴۴ مگابایت

رمز: www.p30plus.org

منبع: پی سی پلاس

هزینه دانلود : ۱۰۰۰ تومان می باشد

برای دانلود برروی پرداخت آنلاین کلیک کنید

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
12+