p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » برنامه تلگرام اندروید » آموزش خارج شدن از ریپورت با استفاده از ربات
لینک های دانلود

آموزش خارج شدن از ریپورت با استفاده از ربات

آپدیت
آموزش خارج شدن از ریپورت

آموزش خارج شدن از ریپورت با استفاده از ربات

آموزش خارج شدن از ریپورت با استفاده از ربات

پیام رسان تلگرام در بروزرسانی های اخیر SPAMBOT خود را معرفی کرد که به تازگی نسخه ی فارسی هم داره و کسانی که ریپورت شده اند برای خارج شدن از ریپورت میتوانند از آن استفاده کنند. این روش در مقایسه با ارسال ایمیل به تلگرام برای خارج شدن از ریپورت و منتظر شدن برای دریافت خیلی سریعتر و بهتر هست. شما الان هم میتوانید با استفاده از ایمیل مشکل خود را برطرف کنید. در این تایپک برای شما طرز استفاده از SPAMBOT را به همراه معرفی آن را برای شما قرار دادیم.پس با ما همراه باشید.از آنجایی که تلگرام یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی می باشد که ما ایرانیان در آن فعالیت بسیار زیادی داریم ، با مفهومی برمیخوریم به نام ریپورت تلگرام! اما این ریپورت کردن یا شدن یعنی چی؟

تلگرام را که بارها توسط کشورهای مختلف تاکید داشتند که این برنامه ی محبوب را از آن خود کنند ، سازنده ی آن به هیچ وجه تمایل به این کار نداشت و از همان روزهای ابتدایی به کاربران اثبات کرد که حریم خصوصی کاربرانش به شدت مهم بوده و این موضوع باعث محبوبیت بیش از اندازه ی آن شد.در همین راستا برای حفظ حریم شخصی کاربرانش امکاناتی را اضافه کرد به نام ریپورت که با بلاک کردن تفاوت دارد.یعنی اگر شخصی با اکانتی مزاحمت به هر نوعی از جمله تبلیغات و موارد دیگر را انجام دهد شما میتوانید برای خلاص شدن از شر آن ، او را بلاک و ریپورت ( گزارش ) کنید و چنانچه این تعداد به بالا برسد خود تلگرام آن شخص را برای همیشه از آن خارج میکند.اما در برخی از مواقع پیش می آید که کاربران ادعا دارند که ناگهانی ریپورت می شوند که این اتفاق بسیار نادر است . در هر صورت ما برای رفع این مشکل آموزش خارج شدن از ریپورت با استفاده از ربات را برای شما گفته ایم که میتوانید در ادامه با همراه باشید.

 

مراحل آموزش خارج شدن از ریپورت با استفاده از ربات

 1. در صورتی که آخرین نسخه ی تلگرام را ندارید از این صفحه آن را دریافت کنید.( دانلود تلگرام )
 2. برای استفاده از این ربات ابتدا باید آن را START کنید. ( برای این کار اینجا کلیک کنید. )
 3. وقتی وارد صفحه ی ربات شدید START را لمس کنید.
 4. بعد از انتخاب گزینه ی START در صفحه ی جدید گزینه ی This is a mistake را لمس کنید.
 5. در مرحله ی بعد گزینه ی YES را انتخاب کنید
 6. در مرحله ی بعد !No! never did that را انتخاب کنید که اذیت نکردن افراد اعم از تبلیغات و … را توسط خود تایید میکنید.
 7. و سرانجام تلگرام متنی را با این عنوان که ببخشید ما اکانت شما را اشتباه محدود کرده ایم دریافت میکنید و سپس تلگرام از شما میخواهد که متنی انگلیسی برای اینکه چرا حساب شما محدود شده است ارسال کنید و از کپی کردن این متن از جاهای دیگر امتناع کنید چون که اسپم محسوب میشود برای ترجمه ی متن خود به انگلیسی بایستی از گوگل ترنسلیت به آدرس https://translate.google.com استفاده کنید.

 

آموزش پیشنهادی :

حل مشکل تایپ فارسی در شبیه ساز اندروید BlueStacks

ADS DOWNLOAD
آموزش خارج شدن از ریپورت با استفاده از ربات
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 9 دسامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
سیستم مورد نیاز
 • Android
نرم افزار های مورد نیاز
 • Android 5.0
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!