p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » آموزش رفع مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام
لینک های دانلود

آموزش رفع مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام

آپدیت
رفع اشکال آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام

آموزش رفع مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام

رفع اشکال آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام

آموزش رفع مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام چگونه است؟ اینیستاگرام این برنامه مسنجر اندروید محبوب یکی از فوق العاده ترین و پر مخاطب ترین شبکه ی اجتماعی در دنیا و مخصوصا ایران می باشد که به علت کار با آن ممکن اسات شما دچار مشکلاتی شوید که برخی از آنها را در بخش آموزش های اندروید گفته ایم.اما یکی از متداول ترین مشکلات در این مسنجر این است که برخی از مواقع نمیتوانید فیلم ارسال کنید که برای رفع این مشکل و علت وجود این مشکل در ادامه گفته ایم.

دوستان عزیز با اینکه در اینستاگرام ویدیوهای بیش از 60 ثانیه ای را نمیتوان آپلود کرد ولی اگر حجم این ویدیو 60 ثانیه ای شما بیشتر باشد بازم به مشکل بر میخورید و آپلود کردن ویدیوی شما با ارور هایی مثل video too long try importng a shorter clip مواجه میشود برای رفع این مشکل ادامه مطلب رو مطالعه کرده با آموزش رفع مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام همراه شوید. ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام یکی از دردسرهایی است که اخیرا در اینستاگرام کشور ما دیده میشود. هنوز مشخص نیست این اختلال چگونه ایجاد میشود ، گر چه با یک تغییر کوچک میتوان این محدودیت را دور زد ولی برای بسیاری از کاربران شاید سوال باشد که چگونه این اختلال فقط بر روی آی پی ایران اتفاق می افتد . اما ما این مشکل را با بهترین و ساده ترین روش ممکن حل خواهیم کرد.

 

زمانیکه مشکل ارسال داشتید حتما به نکات زیر توجه فرمایید

1.مطمئن شوید سرعت اتصال اینترنت شما بالا است و با کندی اینترنت مواجه نیست. (برای پی بردن به این موضوع یک ویدو از اینستاگرام پخش کنید،اگر سریع و راحت پخش شد سرعت شما موردی ندارد)
2.اگر مقدور است و مودم دارید از طریق وای فای وصل شوید(پیشنهادی و اختیاری)
3.حجم ویدئو شما بالا نباشد(حداکثر 10 مگ حداقل 5 مگ)
4.از فیلتر هنگام ارسال ویدئو استفاده نکنید.
5.از کپشن یا همان متن استفاده نکنید و تگ و هشتگ قرار ندهید.(پس از ارسال میتوانید ویرایش و متن خود را اضافه کنید)

 

اگر آموزش بالا جواب نداد از روش دوم استفاده کنید.

1.وارد تنظیمات گوشی خود شوید ، سپس گزینه Application manager (مدیریت برنامه ها) را انتخاب کنید ، نرم افزار اینستاگرام را پیدا کرده و انتخاب نمایید.
2.حال کلیر کش Clear cache (پاک کردن حافظه پنهان) را بزنید
3.از فیلTرشکن برای تغییر آی پی استفاده کنید
4.حال وارد اینستاگرام شوید و با رعایت 5 نکته بالا ویدئو خود را به راحتی ارسال نمایید.

 

نکته! در بسیاری از موارد همانطور که گفته شد مشکل از اینترنت شماست و یا شلوغ بودن سرور خود اینستاگرام است که میتوانید از برنامه های جایگزین اینستاگرام مثل اینستا ایکس و سانیستا استفاده کرده و چرا که به علت ایرانی بودن آنها و نزدیک بودن سرورش شاهد آپلود بدون مشکل و سریع فیلم ها در پست و استوری ها خواهید بود.

ADS DOWNLOAD
آموزش رفع مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام
  • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 26 نوامبر 2023
  • منبع : پی سی پلاس
سیستم مورد نیاز
  • Android
نرم افزار های مورد نیاز
  • Android 4.0
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!