p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » برنامه ویرایش فیلم اندروید » فواید تیزر تبلیغاتی چیست؟ نحوه انتخاب تیزر مناسب و عالی برای افزایش درآمد
لینک های دانلود

فواید تیزر تبلیغاتی چیست؟ نحوه انتخاب تیزر مناسب و عالی برای افزایش درآمد

آپدیت
طراحی تیزر تبلیغاتی

فواید تیزر تبلیغاتی چیست ؟ نحوه انتخاب تیزر مناسب و عالی برای افزایش درآمد

تیزر تبلیغاتی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ این سوالی است که امروز در این مقاله ی آموزشی سایت پی سی پلاس به آن پاسخ خواهیم داد. درواقع با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی مانند: اینستاگرام، واتساپ، بله و ایتا و…. روش تبلیغات بسیار متفاوت شده است به همین خاطر شما برای تبلیغ کسب و کار خود نیازمند روش های جدیدتری مانند تیزر تبلیغاتی هستید.

فواید تیزر تبلیغاتی چیست ؟

همانطور که میدانید در دنیای امروزه تکنولوژی و رسانه حرف اول را میزنند بنابراین هر کسب و کاری که بخواهد پیشرفت کند باید در دنیای وسیع رسانه تبلیغ کند و محصول خود را به جهان بشناساند. تیزر های تبلیغاتی میتوانند نقش بسیار زیادی را در شناساندن یک محصول یا کسب و کار داشته باشند و در بازار هایامروزه نیز کاربرد فراوانی دارند و شما به طور مکرر در طول شبانه روز تیزر های مختلف و متفاوتی رامشاهده می کنید که هر یک مختص به یک کسب و کار و یا محصول میباشند.

شاید برایتان جالب باشد که افراد بیش از یک سوم از زمانی را که در اینترنت سپری میکنند را مشغول دیدن ویدیو هستند و از این رو میتوانید به اهمیت و تأثیر تیزر تبلیغاتی در زمان پخش ویدیو ها پی ببرید. برای همه ما پیش آمده است که در زمان باز کردن یک ویدیو با تبلیغ ها روبه رو شده باشیم و آن تبلیغ توجه ما را به خود جلب کرده باشد و ما را علاقمند به خرید آن محصول کند و این تنها یکی از فواید تیزر های تبلیغاتی است.

 

برخی از نکات جالب در رابطه با کاربرد و فواید تیزر های تبلیغاتی

 • کاربران امروزه بیش از هر چیز دیگری به تماشای ویدئو علاقمند هستند.
 • ۹۲ درصد کاربران اینترنت ویدئوهای تبلیغی را تماشا می کنندو یک سوم از خریداران، بعد از دیدن تیزر تبلیغی است که دست به خرید می زنند.
 • کاربران ویدئو ها را به اشتراک می گذارند و اگر تیزر تبلیغی شما جذاب باشد مطمئن باشید که افراد به طور رایگان با اشتراک گذاری آن،برای شما بازاریابی می کنند!
 • قطعا ویدئو، بهترین شکل اطلاع رسانی است زیرا ویدیو دارای تصویر و موسیقی است و حرکت دارد و در نتیجه در کمترین زمان میتواند بیشترین اطلاعات را به ذهن کاربران منتقل کند.
 • جالب است بدانید که موتورهای جستجو به ویدئو علاقمند هستند و موتورهای جستجوسایتهایی که دارای ویدئو هستند را در اولویت قرار میدهند.
 • تیزر تبلیغاتی موجب جذب اعتماد مشتری می شود.
 • نتایج یک تحقیق انجام شده در آمریکا نشان داده است که ۳۶ درصد از افراد به تبلیغات تیزری اعتماد می کنند و دیدن این تبلیغات تمایل آنها به خرید را تا ۹۷ درصد افزایش می دهد.

 

برخی از نمونه ها

همانطور که میدانید بسیاری از شرکت ها و سازمان های معروف و قدرتمند به صورت مداوم و بدون وقفه در حال ساخت تیزر های تبلیغاتی هستند و هر چند وقت تیزری جذاب و جالب را برای تبلیغ محصول جدید و یا محصولاتی که پیش از آن تولید کرده است، پخش میکند و به دنبال آن شاهد هجوم مردم برای خرید آن محصول خواهیم بود. برای مثال شما قلم چی و مدرسان شریف را در نظر بگیرید ، آیا میدانید که هر یک از این ها برای تبلیغات چقدر هزینه می کنند ؟ به طوری که هر چند وقت تبلیغی جدید از آن ها را در تلویزیون و رسانه های دیگر میبینیم.

اگرچه تیزر های تبلیغاتی مقداری هزینه بر هستند امّا باید گفت که هیچ نوع تبلیغی نمیتواند جای تیزر ها را بگیرد. تیزر های تبلیغاتی باید بسیار هوشمندانه طراحی شوند و طراح نیز باید بداند که مخاطبش چه گروهی است و بر اساس علایق و نوع دیدگاه آن گروه سنی تیزر را طراحی کند نه بر اساس علاقه خود. حال شما یک کودک را به عنوان یک مخاطب در نظر بگیرید، به نظر شما چگونه میتوان علاقه این کودک را به سمت محصولی کشاند ؟

  • شما کدام نوع تیزر را انتخاب خواهید کرد ؟

از چه نوع صداگذاری استفاده میکنید ؟

از کدام رنگ ها و جلوه ها استفاده خواهید کرد ؟

همه این ها سؤالاتی هستند که شما در هنگام ساخت تیزر با آن ها رو به رو میشوید و باید به آن ها جواب بدهید. در کل اگر بخواهیم برای افزایش درآمد و پیشرفت کسب و کار گزینه ای مناسب پیشنهاد کنیم،بدون شک تیزر تبلیغاتی را پیشنهاد می کنیم و به یقین شما را در مسیر پیشرفت یاری می رساند.

از این صفحه دیدن فرمایید”تیزر تبلیغاتی چند نوع می باشد؟

ADS DOWNLOAD
فواید تیزر تبلیغاتی چیست؟ نحوه انتخاب تیزر مناسب و عالی برای افزایش درآمد
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 25 نوامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!