p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » ریپورتاژ آگهی » چیکار کنم پستم بره تو اکسپلور؟ چرا پستم اکسپلور نمیره؟
لینک های دانلود
چیکار کنم پستم بره تو اکسپلور؟ چرا پستم اکسپلور نمیره؟
4.6 /5

4.6 / 5. 51

51 رای
  • سازنده https://hyperfollow.ir
افزودن به علاقه مندی ها

چیکار کنم پستم بره تو اکسپلور؟ چرا پستم اکسپلور نمیره؟

جدید

یکی از بخش های جذابی که در اینستاگرام وجود دارد، اکسپلور آن است که در واقع محلی است که شما بر اساس علایق خود پست ها و محتواهای مختلفی را مشاهده می کنید.

نکته جالبی که باید به آن توجه داشته باشید این است که محیط اکسپلور اینستاگرام به نحوی است که شما محتواهایی را مشاهده می کنید که تا به حال صفحه تولید کننده آن را دنبال نکرده اید و همین مسئله باعث شده تا یکی از موضوعات بسیار مهم و حائز اهمیت ورود به اکسپلور اینستاگرام باشد، چرا که وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام باعث می شود تا محتوای شما توسط افراد و کاربران جدید مشاهده شود. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به بررسی اهمیت اکسپلور اینستاگرام پرداخته و در رابطه با این مسئله بسیار مهم صحبت کنیم.

 

چرا باید وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

پیش از آن که بخواهیم در رابطه با نحوه ورود به اکسپلور اینستاگرام صحبت کنیم باید به این مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید که ورود به این بخش مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت، چرا که اگر محتوای شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود کاربران بیشتری محتوای تان را مشاهده خواهند کرد و همین مسئله باعث بالا رفتن نرخ تعامل افراد با صفحه شما خواهد شد.

شما می توانید در کنار انجام کارهایی مثل خرید فالوور اینستاگرام با ورود به اکسپلور دنبال کنندگان خود را بالا ببرید و یا پس از خرید لایک اینستاگرام با وارد شدن به اکسپلور تعداد لایک های خود را افزایش دهید. این مسئله بسیار مهم باعث شده تا امروزه اهمیت ورود به اکسپلور اینستاگرام افزایش چشمگیری پیدا کند و در واقع شما به منظور فعالیت در این شبکه اجتماعی بهتر است تا برنامه ریزی جامع و کاملی برای وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام داشته باشید.

 

آموزش گام به گام ورود به اکسپلور اینستاگرام

پس از آن که در رابطه با مزایای ورود به اکسپلور اینستاگرام صحبت کرده و اطلاعات کاملی در این زمینه را به شما ارائه کردیم، حال بهتر است تا بیان کنیم که چگونه می توانید وارد اکسپلور اینستاگرام شوید. اگر بخواهیم شما را گام به گام با مراحل ورود به اکسپلور اینستاگرام آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

عمومی کردن صفحه اینستاگرام

یکی از مهم ترین گام هایی که به عنوان پیش نیاز اصلی برای ورود به اکسپلور اینستاگرام شناخته می شود، عمومی کردن صفحه اینستاگرام است. در واقع اگر صفحه شما خصوصی یا به اصطلاح پرایوت باشد، اینستاگرام محتوای شما را به سایر افراد نشان نمی دهد و وارد اکسپلور نمی کند. پس به همین دلیل در اولین گام لازم است تا اقدام به عمومی کردن صفحه خود کنید .

 

مخاطبین خود را شناخته و محتوای متناسب با سلیقه آن ها تولید کنید

یکی دیگر از مواردی که به منظور ورود به اکسپلور اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید این است که جامعه هدفی را به عنوان مخاطبین اصلی صفحه خود در نظر گرفته و سپس اقدام به تولید محتوای مناسب برای جامعه هدف مورد نظر تان کنید.

نکته مهمی که در رابطه با این مسئله باید به آن توجه داشته باشید این است که به صورت کلی اکسپلور اینستاگرام بر اساس علاقه مندی کاربران اقدام به نمایش پست های خاصی برای آن ها می کند. همچنین اینستاگرام تلاش می کند تا به سراغ محتواهای پر بازدید و پر لایک رفته و از این طریق اقدام به جدا کردن برخی از پست ها برای نمایش در اکسپلور کند.

در نتیجه اگر محتوا شما جامعه هدف خاصی نداشته باشد، اینستاگرام نمی داند که برای نمایش پست هایتان لازم است تا به سراغ چه افرادی برود و محتوای شما را برای چه گروهی نمایش دهد.

 

بالا بردن نرخ تعامل کاربر

همان طوری که بیان کردیم که یکی از راهکارهای ساده ای که اینستاگرام برای انتخاب پست های مختلف برای ورود به اکسپلور از آن استفاده می کند، بررسی نرخ تعامل کاربران با یک محتوا است. در واقع هر چه تعامل کاربران با یک محتوا افزایش پیدا کند، به همان اندازه شانس منتشر شدن آن پست در اکسپلور بالا می رود، چرا که اگر یک محتوا کامنت، لایک و یا آمار اشتراک گذاری بالایی داشته باشد، به احتمال زیاد یک محتوا جذاب بوده و می توان آن را بر سایر افراد نمایش داد.

به همین دلیل شما می توانید با انجام کارهایی مثل خرید لایک اینستاگرام و یا خرید فالوور اینستاگرام تلاش کنید تا نرخ تعامل کاربران با محتوای خود را بالا برده و این امکان را فراهم کنید تا اینستاگرام شما را به عنوان یک صفحه جذاب و محتوای تان را به عنوان یک محتوای پربازدید در نظر بگیرد و آن را وارد بخش اکسپلور خود کند.

 

پست های تان را بهینه سازی کنید

یکی از مواردی که شاید کمتر افراد به آن توجه دارند، بهینه سازی پست های اینستاگرام است. شاید برای شما این سوال بسیار مهم مطرح شود که بهینه سازی به چه معنا است؟

منظور بررسی این موضوع باید گفت که بهینه سازی پست دقیقاً مشابه عملکردی است که افراد برای سئو وب سایت خود و نمایش آن در رتبه های برتر گوگل انجام می دهند.

به منظور بررسی این مسئله باید گفت، همان طوری که صاحب یک وب سایت تلاش می کند تا با انجام کارهای مختلف وب سایت خود را سئو کرده و در رتبه های برتر گوگل نمایش دهد، مدیر یک صفحه اینستاگرام نیز باید با انجام فعالیت های مختلف باید اقدام به بهینه سازی محتوا های خود کرده و شانس نمایش محتواهای خود را در اکسپلور اینستاگرام افزایش دهد. این بهینه سازی خود به موارد مختلفی تقسیم می شود و راهکارهای گوناگونی دارد که اگر بخواهم شما را با این موارد آشنا کنیم، می توان به نکات زیر اشاره کرد:

 

بهینه سازی تصاویر و ویدیو ها

یکی از مهم ترین موارد و اصلی ترین بخش های یک پست، عکس و یا ویدئویی است که در آن قرار می دهید. در واقع عکس ها و ویدیوهایی که شما پست می کنید بخش اصلی محتوای تان را شامل می شوند، به همین دلیل لازم است تا به منظور ارسال یک محتوا تمام تلاش خود را کنید تا آن را به بهترین شکل ممکن بهینه سازی کنید.

بهینه سازی را می توان به صورت خلاصه، جذاب کردن محتوا برای کاربران تعریف کرد. در واقع شما باید تمام تلاش خود را کنید تا مخاطبین تان پس از تماشای پست های شما جذب آن شده و با آن ها تعامل داشته باشند.

البته این که چگونه اقدام به جذاب کردن محتوای خود کنید، خود نیاز به مطلب جداگانه دارد اما به صورت کلی شما باید خودتان را به جای مخاطبین تان گذاشته و تمام تلاش خود را کنید تا تصویر و یا ویدئویی که در اینستاگرام قرار می دهید کیفیت بالا و جذابیت فوق العاده ای داشته باشد.

 

بهینه سازی کپشن

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم در شبکه اجتماعی اینستاگرام کپشن زیر پست است. در واقع کپشن همان توضیحی است که شما در زیر یک تصویر و یا ویدیو قرار داده و اقدام به معرفی آن محتوا می کنید.

متاسفانه بسیاری از افراد به کپشن پست های خود توجهی نمی کنند و آن را به عنوان یک پارامتر مهم در نظر نمی گیرند. این در حالی است که اگر کپشن های شما بهینه سازی نشده باشند، شانس ورود شما به اکسپلور اینستاگرام کاهش پیدا می کند.

در همین راستا پیشنهاد ما این است که اگر قصد دارید تا محتوای خود را برای ورود به اکسپلور بهینه سازی کنید، به کپشن نیز توجه بسیار زیادی کنید و با بررسی آموزش های کپشن نویسی تمام تلاش خود را کنید تا یک کپشن اصولی و بهینه داشته باشید.

همچنین از دیگر مواردی که باید به آن توجه داشته باشید بحث استفاده از هشتگ است. در واقع هشتگ گذاری نیز از دیگر موارد مهمی است که به شما کمک می کند تا شانس نمایش محتوای خود در اکسپلورر را افزایش دهید.

پیشنهاد ما این است که اگر نمی دانید چگونه باید اقدام به هشتگ گذاری مناسب کرده و از این طریق وارد اکسپلور اینستاگرام شوید، حتماً مطلب آموزش هشتگ گذاری در اینستاگرام را به صورت کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و آن را مطالعه کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا در نهایت بتوانید اقدام به بهینه سازی کپشن تصاویر خود کنید.

 

استفاده بهینه از تگ ها

یکی دیگر از پارامترهای مهمی که در پست های اینستاگرام وجود دارد و می توانید آن ها را فعال و غیرفعال کنید، تگ ها هستند.

برخی از تگ ها به شما اجازه می دهند تا آی دی یک کاربر دیگر را بر روی تصویر خود قرار داده و این امکان را فراهم کنید تا کاربران بتوانند از طریق محتوای شما به سراغ صفحه یک کاربر دیگر بروند.

یک مدل دیگر از تگ ها، شامل تگ های جغرافیایی می شوند که در بالای پست ها نمایش داده می شوند. این تگ ها نشان دهنده موقعیت جغرافیایی است که محتوای شما در آن محل به ثبت رسیده است. استفاده بهینه و درست از تگ ها نیز در نهایت به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی وارد اکسپلور اینستاگرام شده و مخاطبین بیشتری را از این طریق جذب کنید.

منبع: HyperFollow.ir/Blog

ADS DOWNLOAD
چیکار کنم پستم بره تو اکسپلور؟ چرا پستم اکسپلور نمیره؟
  • شرکت سازنده : https://hyperfollow.ir
  • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 28 ژانویه 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!