p30plus SPONSERS
لینک های دانلود
چرا اینستا ایکس هنگ میکنه؟
4 /5

4 / 5. 3

3 رای
  • سازنده p30plus.org
افزودن به علاقه مندی ها

چرا اینستا ایکس هنگ میکنه؟

جدید

امروز در خدمت شما کاربران محترم سایت پی سی پلاس هستیم با یک آموز کاربردی دیگر…خوب است بدانید که شما بعد از دانلود اینستا ایکس نسخه جدید و کار کردن با این اپلیکیشن ممکن است با مشکلاتی مانند هنگ کردن برنامه یا لگ داشتن و کند کار کردن آن روبه رو شوید که امروز ما دلایل این اتفاق را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد و راه حل هایی برای حل این مشکل ارائه خواهیم داد با ما همراه باشید.

دلیل هنگ کردن اینستا ایکس چیست؟

این مشکل ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد و که ما به بررسی هرکدام از این دلایل خواهیم پرداخت شما با آموختن دلیل هایی که باعث ایجاد لگ در برنامه اینستا ایکس می شود می توانید به راحتی این موارد را حل کنید مشکلاتی مانند:

  • فالو کردن بیش از حد در برنامه اینستا ایکس
  • خراب بودن سرور ها
  • پر بودن کش برنامه 
  • ناکافی بود RAM

حل مشکل فالو کردن بیش از حد

اگر شما در حین استفاده از برنامه ی اینستا ایکس با لگ یا کند بودن برنامه مواجه شدین یا پیامی با موضوع you can’t follow additional people را از برنامه دریافت کردید دلیل این مشکل این است که شما بیش از اندازه افراد را فالو کرده اید و برنامه تشخیص داده است که شما ربات هستید.

همچنین اگر تعداد افراد فالو کرده ی شما از عدد 7500 بیشتر شده باشد با کندی و مشکل برخورد می کنید و برای این کار بهتر است بخشی از افراد را آنفالو کنید . شما برای کاهش تعداد افرادی که فالو دارید بهتر است افراد یا پبج های غیر ضروری را آنفالو کنید تا این مشکل برای شما حل شود.


حل مشکل خراب بودن سرور ها

گاهی اوقات ممکن است این کندی یا به عبارتی هنگ کردن برنامه ی اینستا ایکس هیچگونه ربطی به گوشی همراهتان یا اینترنت شما نداشته باشد و با ی مشکل سراسری برخورد کرده باشید اگر همچنین فرضی درست باشد شما می توانید اخبار ها را در منابع مختلفی مانند توئیتر یا پیج های تکنولوژی پیگیری کنید. برای رفع این مشکل تنها کاری که از دست شما بر می آید صبر کردن است.


حل مشکل پر بودن کش 

در این روش شما لازم است طبق آموزش ها و توضیحاتی که درباره ی پاک کردن کش برنامه در گوشی های همراه توضیح داده ایم را مشاهده کنید و این مشکل را برای همیشه حل کنید. لازم است بدانید که پاک کردن کش داده های برنامه اینستا ایکس پاک می شود اما نه به این منظور که پست ها و استوری های شما حذف شود تنها کاری که لازم است شما انجام دهید لاگین کرده دوباره است یعنی نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.


حل مشکل ناکافی بودن RAM

از دیگر مشکل هایی که ممکن است برنامه ی اینستا ایکس شما دچار مشکل شود این است که شما ram پایینی برای اجرای این برنامه داشته باشید . این برنامه و بسیاری از اپلیکیشن هایی که شما روی تلفن همراه خود دارید دارای کیفیت هستند و طبیعی است که برای استفاده از آن ها باید گوشی شما به روز باشد و از اندروید بالایی برای اجرای این برنامه ها برخوردار باشد.

اگر شما دارای رم پایینی می باشد و برنامه های زیادی را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید قطعا برنامه بد اجرا شده و دچار لگ می شود. برای حل این مشکل پیشنهاد می کنیم که برنامه های اضافی را پاک کنید و از برنامه های که با اندروید گوشی همراه شما همخوانی دارند استفاده کنید.


کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مشکلات احتمالی که باعث ایجاد کندی یا لگ یا هنگ کردن برنامه ی اینستا ایکس می شود را با هم بررسی کنیم و برای هر مشکل راه حلی را ارائه دهیم شما با دانستن این موضوعات می توانید تمامی احتمال ها را چک و بررسی کنید و به حل کردن مشکل خود بپردازید.

ADS DOWNLOAD
چرا اینستا ایکس هنگ میکنه؟
  • شرکت سازنده : p30plus.org
  • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 28 می 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!