p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » آموزش ترفند بازی و برنامه های اندروید » چرا اینستا ایکس افکت نداره؟
چرا اینستا ایکس افکت نداره؟


4.1 /5

4.1 / 5. 34

34 رای
  • سازنده p30plus.org
افزودن به علاقه مندی ها

چرا اینستا ایکس افکت نداره؟

جدید

با یک آموزش کاربردی دیگر در خدمتتان هستیم. در این قسمت نحوه ی فعال سازی افکت ها یا همان فیلتر های برنامه اینستاگرام x را به شما آموزش می دهیم و به این سوال پر تکرار مخاطب ها که چرا اینستا ایکس افکت ندارد؟ پاسخ خواهیم داد پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

چرا افکت های اینستا ایکس نمیاد؟

در بین اپلیکیشن های شبکه ی اجتماعی اینستا گرام بهترین و کاربردی ترین برنامه می باشد اما خیلی از کاربران به دنبال برنامه های مشابه یا جانبی این برنامه می روند مانند اینستا ایکس.. این برنامه به تازگی از یک قابلیت به نام فیلتر ها یا افکت ها رونمایی کرده است و بسیار واضح است که در حال رقابت کردن با برنامه ی اسنپ چت می باشد.

قبل از این که از افکت های اینستا ایکس استفاده کنید مطمئن شوید که از به روز ترین و جدیدی ترین نسخه ی این برنامه استفاده کنید این افکت ها با دوربین جلویی گوشی همراه شما کار خواهد کرد از این افکت ها می شود به صورت فیلم یا عکس استفاده کرد.


چگونه افکت های اینستا ایکس را فعال کنیم؟

در ابتدایی که شما برنامه اینستا ایکس را دانلود می کنید ابتدا به تعدادی افکت های محدود رو به رو می شوید اگر قصد اضافه کردن فیلتر های بیشتری را دارید برای این کار ابتدا برنامه را باز کنید سپس انگشت خود را به سمت راست از لبه ی سمت چپ بکشید یا بر روی نماد دوربین در گوشه ی بالای برنامه ضربه وارد کنید.

باید چک کنید که در حالت نرمال قرار دارید و سپس در قسمت پایین افکت هایی برایتان ظاهر می شود که و برای نشان دادن و تست کردن پیش نمایش ها می توانید افکت هایی که برایتان نمایش داده شده است را امتحان کنید و زمانی که به انتهای فیلتر ها رسیدین بر روی گزینه ی اخر ضربه بزنید.

در این قسمت هم می توانید افکت های مد نظر خود را سرچ کنید و هم می توانید از افت های پیش فرضی که به شما نمایش داده می شود استفاده کنید و در صورت داشتن تمایل آن ها را دانلود کنید تا همیشه آن ها را در برنامه ی اینستا ایکس داشته باشید و لذت ببرید.


کلام آخر

ما در این قسمت سعی کردن نحوه ی استفاده از فیلتر های برنامه ی اینستا ایکس را به شما آموزش دهیم تا بتوانید از این امکانات برنامه به خوبی استفاده کنید و لذت ببرید شما می توانید فیلتر های مورد علاقه ی خود را در بخش کامنت ها با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

چرا اینستا ایکس افکت نداره؟
  • شرکت سازنده : p30plus.org
  • آخرین بروزرسانی :‌ پنج‌شنبه 2 مارس 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!