p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » ریپورتاژ آگهی » تبلیغات در گوگل چیست و چگونه انجام میشود؟
لوگوی تبلیغات در گوگل google ads چیست


5 /5

5 / 5. 2

2 رای
افزودن به علاقه مندی ها

تبلیغات در گوگل چیست و چگونه انجام میشود؟

معرفی تبلیغات در گوگل google ads چیست

اگر کسب و کار آنلاین و یا وب سایت داشته باشید ، حتما باید در مورد تبلیغات گوگل شنیده باشید و یا حتی از آن استفاده کرده باشید. تبلیغات در گوگل می تواند برای کسب و کارهای آنلاین بسیار حائز اهمیت باشد چرا که موتور جست و جوی گوگل روزانه میلیون ها جست و جو برای کاربران خود انجام می دهد ، بنابراین تبلیغات گوگل می تواند یک فرصت عالی برای کسب وکارهای آنلاینی باشد که به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند.

تبلیغات در گوگل google ads چیست

اهمیت تبلیغات در گوگل برای کسب و کارها و برندها

پلتفرم تبلیغاتی گوگل یعنی گوگل ادوردز و یا تبلیغات گوگل از سال 2000 هزار میلادی فعالیت خود را شروع کرد و تا به امروز کسب و کارهای بسیاری برای تبلیغات خود از این پلتفرم استفاده کرده اند. با گذشت زمان شرکت گوگل توانست موتور جست و جوی خود را به بهترین موتور جست و جوی جهان تبدیل کند و در حال حاضر هم شاهد این هستیم که متور جست و جوی گوگل بدون رقیب جدی این بازار را به خود اختصاص داده است.

موتور جست و جوی گوگل روزانه میلیون ها و یا حتی میلیاردها بازدید دارد و در واقع می توان گفت که تقریبا همه کاربران اینترنت از موتور جست و جوی گوگل برای یافتن پاسخ های سوال های خود استفاده می کنند. بنابراین کسب و کارهای بسیاری هم به دنبال جذب این مخاطبان هستند. شاید اشاره به این نکته برای شما جالب باشد که حدود بیش از 50 درصد از ورودی های یک وب سایت از موتورهای جست و جو هستند ! بنابراین بهینه سازی وب سایت و در واقع سئو محتوا وب سایت و یا تبلیغات گوگل از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند.

تبلیغ کلیکی

طبق بررسی های سایت cyberg گوگل برای کسب و کارهای مختلف انواع شبکه های تبلیغاتی ارائه می کند بنابراین شما به عنوان صاحب کسب و کار می توانید از انوع تبلیغات برای وب سایت خود استفاده کنید. امروزه تقریبا اکثر وب مسترها با تبلیغ کلیکی گوگل آسنا هستند و یا حداقل یک باز از آن استفاده کرده اند. تبلیغ کلیکی گوگل در واقع تبلیغاتی هستند که در رتبه های برتر نتایج جست و جو های گوگل قرار می گیرند و کاربران می توانند بر روی تبلیغات کلیک کنند.

تبلیغات کلیکی گوگل معمولا در رتبه های اول نتایج قرار می گیرند که باعث می شود در نگاه اول کاربران تبلیغات را مشاهده کنند ، این موضوع می تواند به بازدهی تبلیغات کمک بسیاری کند و در واقع مخاطبان بیشتری را به وب سایت تبلیغ دهنده هدایت کند.

آمار تبلیغات در گوگل google ads چیست

اما چرا تبلیغات کلیکی ؟

تبلیغات کلیکی می تواند مزیت های زیادی برای کسب و کارها داشته باشد. یکی از مزایای فوق العاده تبلیغ کلیکی ، پرداخت به ازای هر کلیک می باشد. در واقع بر خلاف سایر انواع تبلیغات ، در تبلیغات کلیکی گوگل ، ارائه دهندگان تبلیغات تنها ملزم به پرداخت هزینه برای هر کلیک کاربران هستند ، برای مثال اگر تبلیغات شما در حدود 2 روز 50 کلیک داشته باشد ، شما تنها هزینه 50 کلیک را پرداخت خواهید کرد. این موضوع می تواند به کاهش بودجه برای تبلیغات کمک بسیاری کند.

ابزارهای کمکی و تحلیلی تبلیغات گوگل

گوگل علاوه بر اینکه برای موتور جست و جوی خود معروف می باشد برای ارائه انواع ابزارهای بازاریابی هم مشهور است. امروزه ابزارهای مختلفی برای صاحبان کسب و کارهای آنلاین توسط گوگل گسترش یافته است که به انالیز و تحلیل وب سایت ها کمک می کند. اگر شرکت و یا کسب و کار شما ، متخصص بازاریابی ندارد ، می توانید به راحتی با استفاده از ابزارهای مختلفی که گوگل ارائه می کند ، اطلاعات مختلفی در مورد وب سایت خود بدست آورید.

علاوه بر این ها در مورد تبلیغات هم ، گوگل اطلاعات بسیار جامعی در مورد تبلیغات ارائه می کند که باعث می شود بتوانید کمپین های تبلیغاتی خود را ارزیابی کنید و میزان موفقیت و یا شکست هر کدام از کمپین ها را بررسی کنید. ریپورتاژ آگهی

کسب درآمد با تبلیغات در گوگل google ads چیست
تبلیغات در گوگل چیست و چگونه انجام میشود؟
  • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 31 دسامبر 2022
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!