p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » دانلود اپلیکیشن رمانتیکا Romantica آموزش مسائل جنسی و زناشویی تبلیغات شبکه جِم GEMTV
دانلود اپلیکیشن رمانتیکا Romantica آموزش مسائل جنسی و زناشویی تبلیغات شبکه جِم GEMTV
3.5 /5

3.5 / 5. 20

20 رای
 • سازنده DeveloperHills
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 1.0.9
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود اپلیکیشن رمانتیکا Romantica آموزش مسائل جنسی و زناشویی تبلیغات شبکه جِم GEMTV

آپدیت
معرفی اپلیکیشن رمانتیکا Romantica

اپلیکیشن رمانتیکا – آموزش مسائل جنسی و زناشویی‎ یک نرم افزار آموزشی است. این اپلیکیشن به منظور بهبود روش زندگی مردم ساخته شده است و می تواند بسیار موثر واقع شود. از بین ارکان رابطه های زناشویی و ازدواج در بین خانواده ها، رابطه جنسی مهمترین آن ها می باشد. در بین برخی خانواده ها به دلیل توجه ناکافی به این مسائل مشکلات دیگری نیز به وجود می آیند.

https://www.p30plus.org/wp-content/uploads/2020/11/romantica-p30plus.rg_.mp4

عدم توجه به مسائل جنسی می تواند برای شما مشکلات مختلفی را به وجود بیاورد. هنگام رویارویی با مشکلات و ربط دادن آن ها به مسائل جنسی ممکن است راه های غیر منطقی پیش بگیرید. اپلیکیشن Romantica یک مرجع است. با استفاده از راهکار ها و آموزش های مختلفی که در این اپلیکیشن برای شما گرد هم آمده است، می توانید از بروز مشکلات ثانویه نیز جلوگیری کنید.

در ساخت اپلیکیشن رمانتیکا از نظر پزشکان مجرب بهره گرفته شده است!

اپلیکیشن Romantica هم اکنون جهت استفاده و دانلود در سیستم عامل های اندروید و IOS در دسترس می باشد. این اپلیکیشن برای استفاده نیاز به تهیه اشتراک دارد. به این معنی که قابلیت استفاده از امکانات آن به صورت رایگان امکان پذیر نمی باشد. قیمت این اشتراک 39 هزار تومان می باشد و تا قبل از پرداخت آن قادر به ورود به برنامه نخواهید بود.

برنامه رمانتیکا شما را از پیشنهاد ها و توصیه های اشتباه و غیر علمی بی نیاز می کند. در ساخت و تهیه این اپلیکیشن از نظر پزشکان کار درست و متخصصان مجرب زیادی بهتره گرفته شده و راهکار های آن از نظر علمی مورد ارزیابی قرار گرفته شده اند. این برنامه همه دغدغه ها و نگرانی های شما را در مورد کلیه مسائل زناشویی برطرف می کند.

 

با اپلیکیشن Romantica به آرامش جنسی و روحی دست یابید!

برنامه رمانتیکا توسط استودیوی DeveloperHills برای سیستم عامل اندروید و ios (آی او اس) ساخته شده و وارد بازار شده است. حتی تبلیغات های این نرم افزار زناشویی در شبکه های مختلف جم تی وی (GemTV) دیده می شود. گوشه های مختلفی از روابط جنسی، نحوه انجام درست آن و تاثیرات آن بر زندگی هر یک از ما در این برنامه پوشش داده شده است.

اپلیکیشن Romantica همه این ها را از لحاظ علمی برای شما بازگو می کند. از آن جا که روابط جنسی در حالت عادی موجب ایجاد آرامش و رضایت خاطر در انسان می شوند، نکات این برنامه می تواند این حالت آرامش و رضایت را حتی بیشتر کند. از این رو می توانید از لحاظ روحی و روانی به رضایت ایده آلی درست یابید و حتی در انجام کار های روزانه خود بهتر عمل کنید.

 

با اپلیکیشن رمانتیکا راه درست برقراری ارتباط جنسی با همسر را یاد بگیرید!

اپلیکیشن Romantica نحوه برقراری ارتباط سالم را نیز به شما آموزش می دهد. درصد زیادی از افرادی که ازدواج کرده اند، متوجه نیستند که مرد و زن از شیوه های ارتباطی مختلفی هنگام تعامل با دیگری استفاده می کنند. از نظر بسیاری از مردان، در میان گذاشتن یک مشکل با آن ها به این معنی است که باید در سریع ترین زمان ممکن در جهت یافتن راه چاره ای اقدام کنند.

اما برای زنان این مورد، بیشتر احساس حمایت و پشتیبانی از جانب آن ها را به دنبال دارد. حال باز هم ممکن است این مسئله در رابطه با برخی از انسان ها متفاوت باشد. اما باز هم یافتن راه درست برای تعامل می تواند به رابطه بین زن و شوهر کمک کند. از سوی دیگر بی توجهی به آن ایجاد احساس ناراحتی و بروز مشکلات دیگر را در پی دارد. در برنامه رمانتیکا جنبه های مختلفی از چگونگی برقراری ارتباط کلامی با همسر توضیح داده شده است.

 

اپلیکیشن Romantica دارای ویدیو های آموزشی رابطه جنسی است!

برنامه رمانتیکا جم تیوی تنها به آموزش های کتبی و متنی محدود نمی شود. بلکه این نرم افزار مجموعه مختلفی از ویدیو های مرتبط را در اختیار کاربر قرار می دهد که به درک بهتر و مفیدتر کمک می کنند. همچنین جنبه های مختلفی در آن پوشش داده شده است. به عنوان مثال حتی در مورد پوزیشین های مختلف رابطه جنسی و انجام درست هر یک از آن ها به تفصیل توضیحاتی داده شده است.

تصاویر محیط اپلیکیشن رمانتیکا Romantica

برنامه Romantica مقالات و ویدیو های مختلفی در رابطه با روانشناسی زوجین در خود جای داده است. عادت های مثبت زیادی در این برنامه آمده است که انجام آن ها زندگی زناشویی موفقی را برای شما شکل می دهد. این برنامه در گوگل پلی توانسته امتیاز نسبتا قابل قبولی را به خود اختصاص دهد و تاکنون توسط بیش از هزار نفر دانلود شده است.

 

اطلاعات اپلیکیشن رمانتیکا تنها به زوجین محدود نمی شود!

اپلیکیشن Romantica تنها به زوجین محدود نمی باشد. این برنامه دارای اطلاعات مهم و جالبی است که حتی افراد مجرد نیز می توانند در روابط خود از آن ها استفاده کنند. نحوه برخورد درست در موقعیت های مختلف می توان نشانی از فرهنگ بالای آدم ها باشد. باور های نادرست درباره زندگی زناشویی می تواند منجر به مشکلات بسیار بزرگتری شود.

اپلیکیشن رمانتیکا شامل آموزش های مختلفی است که می توانید در رابطه با کودکان خود نیز به کار بگیرید. کودکان پس از رسیدن به محدوده سنی لازم نیاز به اطلاعات مختلفی در مورد روابط بین مرد و زن دارند. برای جلوگیری از انتقال باور های نادرست و غلط به کودکان می توانید از این نکات برای آموزش آن ها استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است کودک شما اطلاعات مورد نظر از افراد دیگری که تخصصی در این زمینه ندارند، دریافت کند.

 

اپلیکیشن Romantica به تداوم رابطه جنسی شما کمک می کند!

برنامه رمانتیکا به شما نشان می دهد که زندگی زناشویی چیزی بیشتر از یک نیاز ساده و جسمی است. هر چند نقش رابطه جنسی در روابط بین زن و مرد روشن و آشکار است. اما داشتن اطلاعات دقیق در مورد آن می تواند پیوند و رابطه بین زن و شوهر را تقویت کند و به تداوم رابطه کمک کند. همچنین به احساس امنیت و بقای نسل تا حدود زیادی کمک می کند.

اپلیکیشن Romantica به شما کمک می کند هنگام داشتن استرس و فشار ناشی از فعالیت های مختلف روزمره، به نحو احسن با این فشارها و تنش ها مقابله کنید. از این رو داشتن یک رابطه جنسی درست و سالم می تواند تنش روحی را از شما دور کند و یا حداقل تاثیرات منفی به وجود آمده از آن ها کاهش پیدا کند.

 

در اپلیکیشن رمانتیکا یاد بگیرید تا با مشکلات به درستی رفتار کنید!

اپلیکیشن Romantica منبعی برای رفع اختلافات موجود در روابط زناشویی است. در همه روابط کم و بیش اختلافاتی به وجود می آید که نحوه کنار آمدن یا رفع آن ها بسیار مهم و حیاتی است. این مشکلات به خودی خود خطرناک نیستند، اما در صورتی که با روش درست با آن ها برخورد نکنید، می تواند یک زندگی را به راحتی دچار ویرانی و مشکلات دیگر کند.

رابطه جنسی اپلیکیشن رمانتیکا Romantica

نرم افزار رمانتیکا به شما پیشنهاد می کند تا از اختلافات قدیمی سخن نگویید. هنگام بیان احساسات مختلف خود از کلمات درست استفاده کنید. شخص سومی را وارد دعوا و کمکش خود نکنید. هنگام بروز دعوا و منازعه مطمئن شوید که فرزندانتان در اتاق خودشان و به دور از دعوا هستند. زیرا کشمکش های بین زوجین می تواند تاثیر مستقیم و غیرقابل جبرانی را بر زندگی کودک بگذارد.

 

با اپلیکیشن Romantica انواع مختلف بیماری های جنسی را بشناسید!

اپلیکیشن رمانتیکا Gem اطلاعات مفیدی را در رابطه با بیماری های ناشی از روابط جنسی و مقاربتی در اختیار کاربر قرار می دهد. بسیاری از مردم عقیده دارند که هنگام دچار شدن به بیماری های جنسی، خیلی زود متوجه خواهند شد. این در حالی است که برخی از این بیماری ها به هیچ وجه از خود علامتی نشان نمی دهند.

نرم افزار Romantica اطلاعات جامعی را در خصوص بیماری های خطرناکی همچون ایدز، کلامیدیا، هپاتیت ب، سوزاک، هرپس، سیفلیس و بسیاری دیگر از این قبیل را به کاربر ارائه می دهد. شما می توانید با درک علایم هر یک از این بیماری ها، قبل از بروز خطر، از ابتلا به آن ها در امان باشید. همچنین راهکار های مختلفی در رابطه با اقدامات احتیاط قبل از انجام رابطه جنسی برای کاربران فراهم شده است.

 

آیا می دانستید HIV و ایدز به اشتباه مورد استفاده قرار می گیرند!

اپلیکیشن Romantica جم تی وی حتی جزئیات را نیز در مورد بیماری های مقاربتی در خود جای داده است. بسیاری از مردم فکر می کنند که Hiv و ایدز یکی هستند. اما در حقیقت این دو به اشتباه به جای دیگری مورد استفاده قرار می گیرند. HIV به عفونتی گفته می شود که از طریق ویروس، در سیستم بدن نقص ایجاد می کند.

اما ایدز به سندرم مرحله نهایی HIV اشاره می کند که پس از اچ ای وی ایجاد می شود و به سیستم ایمنی آسیب شدید می رساند. در اپلیکیشن رمانتیکا روش های مختلفی برای مقابله با این اپیدمی در اختیار کاربران قرار گرفته می شود که خطرات ابتلا به آن را کاهش می دهد. شما می توانید در مورد بیماری های دیگری مانند زگیل تناسلی و راه های مقابله با آن کسب اطلاعات کنید و روابط سالمی داشته باشید.

 

اپلیکیشن رمانتیکا با چند ترفند ساده زندگی شما را دگرگون می کند!

اپلیکیشن رمانتیکا شبکه Gem شما را با مفاهیم مختلفی آشنا می کند! بسیاری از مردان و زنان ممکن است فکر کنند راز های رساندن یکدیگر به نقاط اوج جنسی را می دانند. اما رویارویی با این مفاهیم از لحاظ علمی می تواند درک کاملا متفاوتی از ساختار بدن انسان را در ذهن شما ایجاد کند. نقاطی که بیشترین لذت را در رابطه های مقاربتی به وجود می آورند، در این مجموعه گردآوری شده است.

با برنامه Romantica می توانید در روابط خود بسیار موفق تر و کارساز تر از قبل عمل کنید! در واقع این مفاهیم ترفند های ساده ای هستند که می توانند در زندگی شما تغییرات اساسی و مهمی ایجاد کنند. برای درک بهتر رابطه خود و زندگی کردن در جامعه به عنوان فردی با عادات رفتاری سالم به ترفند های این اپلیکیشن پرکاربرد نیاز خواهید داشت.

 

رمانتیکا مجهز به قابلیت جستجوی مطالب می باشد!

با اپلیکیشن Romantica دیگر نیازی به پرداخت هزینه جلسات روانشناسی، آموزش های مربوط به زندگی زناشویی و رابطه جنسی نخواهید داشت. قیمت این برنامه در مقابل اطلاعات مهم و جامعی که به شما ارائه می دهد، بسیار ناچیز و اندک است. شما می توانید هر آنچه که در جلسات پر هزینه پزشکی یاد می گیرید، در این اپلیکیشن پیدا کنید.

ابزار جستجو اپلیکیشن رمانتیکا Romantica

در برخی از موارد توصیه های نرم افزار رمانتیکا حتی بسیار جامع تر ارائه شده است! این برنامه دارای قابلیت جستجو می باشد که می توانید در آن با تایپ کردن کلمات و واژه های درست، مطلب مورد نظر خود را به آسانی بالا بیاورید. زیرا به دلیل گستردگی مطالب و اطلاعات ممکن است در پیدا کردن موضوع مورد نظر دچار مشکل شوید.

 

اپلیکیشن Romantica رابط کاربری ساده ای دارد!

اپلیکیشن رمانتیکا که در شبکه GemTV (جم تی وی) تبلیغ می شود، دارای رابط کاربری بسیار ساده و آسانی می باشد! به گونه ای که می توانید در سریع ترین زمان ممکن با نحوه کارکرد و ویژگی های دیگر آن آشنا شوید. موضوعات مختلف در این اپلیکیشن به بهترین شکل دسته بندی و طبقه بندی شده اند و دسترسی سریع را برای کاربر فراهم می کنند.

اپلیکیشن Romantica طراحی جذابی دارد و رنگ صورتی آن نیز در همه صفحات پس زمینه به چشم می خورد. برای دسترسی به فایل های ویدیویی و آموزش های تصویری این مجموعه می بایست به اینترنت دسترسی داشته باشید. دسترسی به سایر موضوع های این اپلیکیشن بدون اینترنت نیز امکان پذیر می باشد. همچنین برای ورود به برنامه باید شماره تلفن و نام کاربری خاص خود را در فیلد های داده شده وارد نمایید.

پیشنهادی:در دسته برنامه های پزشکی و سلامت اندروید ، اپلیکیشن Dr Zeytoon را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

 

ویژگی های اپلیکیشن Romantica اندروید :

 • برنامه کاربردی و مفید برای بهبود سبک و روش زندگی
 • انواع آموزش های مختلف و جامع مربوط به زندگی زناشویی
 • نحوه برقراری درست روابط فیزیکی و مقاربتی برای تداوم رابطه
 • آموزش رفتار های سالم و نحوه برخورد در موقعیت های مختلف
 • دارای رابط کاربری ساده و قابلیت یادگیری آسان و راحت
 • علائم مختلف هر یک از بیماری های ناشی از روابط جنسی
 • نحوه آموزش مسائل مربوط به روابط جنسی به کودکان
 • دارای مجموعه کاملی از ویدیو های آموزشی توسط پزشکان مجرب و مشهور
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود اپلیکیشن رمانتیکا Romantica آموزش مسائل جنسی و زناشویی تبلیغات شبکه جِم GEMTV
 • شرکت سازنده : DeveloperHills
 • حجم فایل : 11 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ سه‌شنبه 4 جولای 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • مهدی جمعه 13 نوامبر 2020

  مدل گوشي : Honor8a ورژن اندرويد : 9.0

  اپلیکیشن رمانتیکا را دانلود کردم خیلی عالیه دمتون گرم❤️🙏

  پاسخ دهيد جالب بود 3
  • فخرالدین شادآور جمعه 13 نوامبر 2020

   سلام دوست عزیز
   دانلود اپلیکیشن رمانتیکا در شکبه جم تبلیغ می شود و ما آن را برای شما به طور کامل توضیح داده و در اختیار شما قرار داده ایم. لازم به ذکر است که سایت پی سی پلاس در قبال این اپلیکیشن هیچ مسئولیتی ندارد. بابت نظر خوبتون ممنون.

   جالب بود 7