p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 1.5.7 Pixel Rush – Epic Obstacle Course Game پیکسل راش برای اندروید
دانلود بازی 1.5.7 Pixel Rush – Epic Obstacle Course Game پیکسل راش برای اندروید
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده SayGames
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 1.5.7
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 1.5.7 Pixel Rush – Epic Obstacle Course Game پیکسل راش برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game پیکسل راش

بازی Pixel Rush – Epic Obstacle Course Game پیکسل راش نوعی سرگرمی هیجان انگیز با چالش های متفاوت در هر مرحله می باشد که توسط سازندگان حرفه ای بازی طراحی شده است. هدف از ساخت این بازی جذاب ارائه نوعی جدید از بازی های رکوردی و همچنین سرعتی می باشد. این بازی جالب در سبک تفننی ساخته شده است و از آیتم های جدید برخوردار است.

اسکرین شات مراحل جذاب و گرافیک عالی بازی Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game پیکسل راش

در بازی Pixel Rush قابلیت حرکت به سمت مناطق مختلف و تغییر مسیر خود به سوی قسمت های دیگر برای دریافت امتیاز و امکانات بیشتر برای بازیکن در طول چالش امکان پذیر است. به دلیل پیچیده بودن چالش ها و وجود موانع دشوار و سنگین محدوده سنی مناسب برای انجام بازی از 12 سال به بالا می باشد. شما می توانید جهت آشنایی با تمامی قابلیت و ویژگی های بازی پیکسل راش و همچنین یادگیری راحت تر مهارت های لازم برای انجام مسابقات به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در بازی Pixel Rush با کسب مهارت کافی به دور زدن موانع و چالش ها بپردازید!

بازی پیکسل راش با ساخت موانع سخت تر در برخی مراحل موجب از بین بردن کل اجزای سازنده بازیکن می شود. ممکن است برخورد سخت با برخی از این موانع باعث از بین رفتن تمامی عنصرهای سازنده بازیکن شود و دوباره به ابتدای چالش بازگردید. در این حالت شما با بازگشتن به وسط چالش و زمین بازی و به دست آوردن تعداد کمی از عنصرها به ادامه بازی می پردازید. 

اسکرین شات مراحل سخت بازی Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game پیکسل راش

در بازی Pixel Rush این قابلیت موجب می شود با قدرت و تکه های ناقصی از خود به دویدن در مسیر بپردازید و دوباره با این موانع رو به رو شوید. جاخالی دادن، پریدن، توقف برای رد شدن موانع متحرک در مسیر از مهارت هایی می باشد که شما باید در طول چالش ها به دست آورید. در صورتی که این مهارت ها را داشته باشید، به راحتی می توانید بدون از دست دادن عنصر سازنده خود با بالاترین امتیاز برنده شوید.

بازی پیکسل راش از صداگذاری فوق العاده در طول چالش ها برخوردار است!

بازی Pixel Rush هم اکنون به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران بوده و قابلیت دانلود و نصب بر روی سیستم عامل های اندروید و ios امکان پذیر است. این سرگرمی هیجان انگیز توسط استودیوی معروف SayGames طراحی شده و به بازار عرضه گشته است. ساخت بازی های پرطرفدار دیگر در سبک تفننی توسط این تیم کاربلد موجب محبوبیت بیشتر در بین کاربران شده است.

تاکنون بیش از یک میلیون نفر به دانلود و نصب بازی پرداخته اند که با توجه به نظرات و آرای دریافت شده از سوی آن ها در گوگل پلی امتیاز 4.1 از 5.0 به آن اختصاص یافته است. دیگر ویژگی های بازی پیکسل راش مربوط به گرافیک خیره کننده و طراحی بخش های مختلف آن به شکل عالی می باشد. صداگذاری جالب بازی در طول چالش از دیگر ویژگی های فوق العاده آن است که علاقه بازیکن به ادامه مراحل را افزایش می دهد.

در بازی Pixel Rush می توانید مسیر کاراکتر خود را به راحتی مشخص نمایید!

بازی پیکسل راش به منظور ارائه سبک جدیدی از سرگرمی های تفننی طراحی شده است. این چالش ها توسط آدمک و کاراکترهای عنصری انجام می شود. نحوه انجام بازی به این گونه می باشد که شما باید در ابتدای بازی با به حرکت در آوردن شخصیت بازیکن خود به پیشروی در مسیر و مناطقی ادامه دهید که آیتم و اشیا مختلفی در آن قرار دارد. 

اسکرین شات تعیین مسیر حرکت کاراکتر بازی Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game پیکسل راش

در بازی Pixel Rush کاراکتر دونده به دلیل اینکه از مکعب های ریز و کوچک ساخته شده است، باید با دقت در مسیر حرکت کند. مسیر بازیکن با کشیدن انگشت در صفحه گوشی به راست و چپ تغییر می یابد. دیگر قابلیت های شما زمان انجام چالش متوقف کردن کاراکتر در قسمت های پیچیده می باشد. در صورتی که بخواهید بازیکن به مسیر خود ادامه دهد، باید انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا به جلو حرکت کند. با متوقف شدن دست، بازیکن از حرکت می ایستد.

بازی Pixel Rush از موانع پیچیده و سخت برخوردار است!

بازی Pixel Rush امکان رو به رو شدن با موانع و اجسام مختلف را برای بازیکنان ارائه داده است. به چالش کشیدن بازیکن در طول مراحل با استفاده از موانع و اشیا متحرکی می باشد که برای پیچیده تر شدن بازی توسط طراحان ساخته شده است. این موانع شامل انواع سکوهای بلند و کوتا، ستون های زیرزمینی، سیم های بلند، چاقوهای تیز و متحرک، چکش های بزرگ هوایی، اجسام چرخشی و عقربه های بزرگ و سایر موارد می باشد.

در بازی Pixel Rush برخورد شما با این اجسام موجب می شود کاراکتر ساخته از شده مکعب شما که قابلیت پراکنده شدن دارند، از یکدیگر جدا شده و در ادامه چالش ناقص و ضعیف شود. در صورتی که بتوانید از این موانع با تغییر مسیر خود در قسمت های مختلف و تمرکز در دوندگی خود عبور کنید، به راحتی قابلیت برنده شدن در چالش ها برای شما امکان پذیر می شود. 

بازی پیکسل راش با تم و فضاهای جذاب طراحی شده است!

بازی Pixel Rush به بازیکنان این امکان را می دهد تا همواره به مناطق جدید با چالش های متفاوت سفر کنند. دویدن در مسیر هایی با رنگ و طراحی های جذاب و جدید موجب می شود بازیکن همواره از تنوع در چالش ها برخوردار گردد. زمین بازی، دیواره ها، کوه های میخی، چاقوهای متحرک، سکوهای بلند و کوتاه، بمب ها و سایر موانع در سطح های بالاتر با هماهنگی خاص در طرح و رنگ در دسترس بازیکنان قرار دارد.

اسکرین شات عبور از موانع سخت و فضای جذاب بازی Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game پیکسل راش

فضای بازی پیکسل راش و همچنین رنگ آسمان ها در هر مرحله تغییر بافته و با توجه به تم زمین بازی به حالت مورد نظر در می آید. دیگر قابلیت های شما زمان انجام چالش مربوط به متوقف کردن بازی در موارد اضطراری می باشد. این ویژگی موجب می شود، امتیازات بالا در برخی از چالش ها به دلیل بروز مشکل از دست نرفته و امکان انجام ادامه چالش وجود داشته باشد.

در بازی Pixel Rush از فنر و سایر ابزار کمکی برای عبور از موانع بهره ببرید!

بازی Pixel Rush از ابزار و اشیا کمکی در طول مسیر برای بازیکنان برخوردار است. در صورتی که بتوانید خود را به این بزار کمکی برسانید، امکان رد شدن از بیشتر موانع برای شما وجود دارد. این ابزار شامل فنرهای بی شمار می باشد. با قرار گرفتن بر روی این فنرها منطقه و مسیر شما تغییر یافته و قابلیت رفتن بر روی سکوهای بلندتر امکان پذیر است.

اسکرین شات عبور از میان تیغه ها بازی Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game پیکسل راش

در بازی پیکسل راش سکوهای بلند موجود در زمین بازی از آیتم و جوایز بیشتر جهت جمع آوری توسط کاراکتر شما برخوردار می باشد. این جوایز ستاره ای به صورت ردیفی و با تعدای زیادی در مسیر شما قرار گرفته و امکان جمع آوری آن ها تنها با برخورد و عبور از مسیر وجود دارد. دیگر مسیر و موانعی که باید حتما از فنر برای گذر از آن استفاده کنید، شامل دره و پله های خالی می باشد.

در بازی پیکسل راش به دریافت کلیدهای طلایی برای جوایز بیشتر بپردازید!

بازی Pixel Rush امکان جمع آوری و دریافت کلیدهای امتیازدار و آیتم های کمکی را برای بازیکنان فراهم ساخته است. این کلیدها هر کدام در پایان چالش و زمان رسیدن به جعبه امتیازات در مسیر شما قرار گرفته می شود. با برخورد به کلیدها می توانید آن ها را جمع آوری کنید و سپس با قرعه کشی به دریافت جوایز بیشتر بپردازید.

اسکرین شات کسب امتیاز بازی Pixel Rush - Epic Obstacle Course Game پیکسل راش

در بازی پیکسل راش 9 عدد جعبه با تعدادی از ستاره در هر کدام برای شما فراهم می گردد. با انتخاب سه جعبه از بین جوایز می توانید امتیاز و جوایز بیشتری دریافت کنید و دارایی خود را افزایش دهید. داشتن ستاره بیشتر موجب دریافت امکانات و قابلیت های جدیدتر در سطح های پیشرفته برای شما می شود. دیگر آیتم هایی که می توانید در طول مسیر جمع آوری کنید، مربوط به عنصرهای هم رنگ بدن کاراکتر خود می باشد. این قابلیت میز موجب کسب امتیاز و جایزه بیشتر می شود.

در بازی Pixel Rush امکانات و وسایل جدید دریافت کنید!

بازی Pixel Rush قابلیت دریافت انواع ابزار و وسایل جدید را با استفاده از جوایز و امتیازات جمع آوری شده در اختیار بازیکنان قرار می دهد. این امکانات منحصر به فرد شامل انواع کفش ها در تنوع رنگ و شکل، کلاه های محافظ، وسایل دستی برای مراقبت از مکعب های دست و همچنین شکل و استایل های متفاوت برای کاراکتر خود می باشد. با تغییر کاراکتر خود می توانید به انتخاب شخصیت های کوچک تر بپردازید.

با خریداری این شخصیت ها و امکانات ویژه می توانید به مقابله با موانع و آسان تر نمودن چالش ها برای خود بپردازید. ساعت های زینتی نیز موجب زیباتر ساختن بازیکن در چالش ها می شود. با اتصال به اینترنت می توانید به دریافت آیتم و امکانات بدون استفاده از پول و جوایز خود بپردازید. حالت آنلاین به شما در بازگشایی جعبه های بیشتر و دریافت جوایز زیاد میز کمک می کند.

پیشنهادی: در دسته بازی های اندروید معمولی ، بازی باغ نگار را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Pixel Rush اندروید؛

 • قابلیت انجام چالش های پیچیده در بازی Pixel Rush
 • وجود انواع موانع و اشیا متحرک برای برخورد با شما
 • امکان پراکنده شدن مکعب های کاراکتر با برخورد به موانع
 • توانایی استفاده از ابزار کمکی و فنر برای عبو از موانع
 • دارای امتیاز و آیتم های بی نظیر برای دریافت جوایز 
 • امکان جمع آوری کلیدهای طلایی برای بازگشایی جعبه ها
 • قابلیت خریداری انواع کاراکتر، کلاه، کفش و سایر امکانات 
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی 1.5.7 Pixel Rush – Epic Obstacle Course Game پیکسل راش برای اندروید
 • شرکت سازنده : SayGames
 • حجم فایل : 109 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 10 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!