loader-windows-shxes-p30plus-org

همانطور که میدانیم ویندوز ۷ چندین سال است که مورد استفاده ی کاربران است و کاربران از کار با آن نیز بسیار راضی بوده اند . نسخه ی اصلی ویندوز سون را میشود از شرکت مایکروسافت به آسانی خرید و برروی کامپیوتر نصب کرد و لذت استفاده از سرعت علمکرد کامپیوتر یا لپتاپ را در اولین استارت چشید .

میدانیم که تقریباً هزینه ی بالایی ، برای کاربران ایرانی است که برای هر کامپیوتر یک ویندوز خریداری کنند بهرحال تا حالا از نسخه ی رایگان بیشتر استفاده شده است.

در نسخه ی رایگان ویندوز سون اولین مشکل را با سیاه شدن صفحه ی دسکتاپ مشاهده می کنیم ،هنگامی که بکگراند را از شما گرفت در پایین صفحه نیز علت آن را نیز ذکر می کند و این متن در پایین صفحه به شما میگوید که ویندوز شما کپی است و شما به صورت غیر قانونی از آن استفاده می کنید پس بسیاری از امکانات ویندوز را از شما میگیرد.

ما کاربران ایرانی مجبوریم که آن اخطار را رفع کنیم چون قدرت خرید ویندوز را نداریم 🙁 برای رفع اخطار باید ویندوز خود را لود کنید !

برای لود کردن ویندور ما به شما نرم افزار پرطرفدار loader را پیشنهاد می کنیم. برای استفاده صحیح از این نرم افزار تیم پی سی پلاس آموزش مرحله به مرحله را برای شما آماده کرده است.

ابتدا نرم افزار را از جعبه دانلود موجود در پایین صفحه دانلود کنید سپس نرم افزار را اجرا کنید .

همان طور که در تصویر زیر نشان داده شده است در قسمت installation دکمه ی install وجود دارد برروی آن کلیک کنید.

loader-windows-p30plus-org

 

حالا دکمه های start + R را فشار دهید تا RUN اجرا شود . پس از اجرا شدن RUN عبارت MSCONFIG را تایپ کنید و دکمه ی اینتر را فشار دهید.

loader-windows-2-p30plus-org

در تب BOOT تیک گزینه ی safe boot را فعال کنید. سپس برروی ok کلیک کنید و برروی رستارت کلیک کنید.

توجه  قبل از ok زدن : وقتی شما ok کردید سیستم شما رستارت می شود و وارد بوت می شود وقتی وارد بوت شدید نرم افزار loader را دوباره مثل مرحله ی بالا نصب کنید یادتان نرود که سپس وارد run شوید و عبارت msconfig را تایپ کنید و تیک safe boot را بردارید تا ویندوز بعد از رستارت شدن وارد حالت عادی خود شود .

بعد از انجام مراحل بالا ویندوز شما دیگر بدون محدودیت خواهد بود.

telegram

 

 

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
8+