درحال حاضر ۳٫۷ میلیارد نفر در دنیا کاربران اینترنت هستند در این میان تنها ۳۷% از کاربران به شبکه های اجتماعی نفوذ کرده اند. در کشور مان ، تلگرام به عنوان یک شبکه ی اجتماعی با رد و بدل کردن روزانه ۱۵ میلیارد پیام به عنوان پرطرفدار ترین شناخته شده است !!

مردم کشورمان در محیط تلگرام بیش از ۱۷۰ هزار شبکه ی تلگرامی راه انداخته اند و در این میان بیش از ۱۱ هزار کانال تلگرامی دارای ۵۰۰۰ عضو می باشد !!

آمار بدست آماده نشان میدهد که هر کاربر به طور میانگین در ۱۰ کانال تلگرامی عضو شده است و  روزانه بیش از ۱۰۰ مطلب را مطالعه می کند و این آمار برای مردم ایران که دارای سطح پایینی از مطالع بودند جای تأمل است…

تلگرام دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد و در هر زمینه ای به نحوی طراحی شده که می تواند پاسخگوی خواسته های کاربرانش باشد.

این نرم افزار در انواع نسخه های اندروید ، ios ، ویندوز به بازار عرضه شده است و در میان شبکه ها اجتماعی دارای ربته ی خوبی در بازه ی زمانی بسیارکم می باشد.

اگر بخواهیم در میان این تعداد کانال تلگرامی ماهم یک کانال خوب و پر مخاطب داشته باشیم باید راه های مختلفی را پیمود زیرا مطالبی که وارد میدان رقابت کانال های تلگرامی میگردد باید بسیار خاص باشد تا بتواند باعث ماندگاری کاربران باشد.

نرم افزار ممبرزگرام مخصوص افزایش تعداد اعضای کانال تلگرامی

*Software Members gram for increasing the number of telegram channel members*

یکی از راه های افزایش تعداد اعضای کانال تلگرامی استفاده از نرم افزار محبوب ممبرز گرام می باشد . این نرم افزار با دو روش خاص خودش آمار مخاطبین واقعی کانال تلگرمی شما را بالا می برد .

یکی از روش های این نرم افزار این است که کاربران تلگرام یا به عبارت دیگر مدیران کانال های تلگرامی را در هم عضو می کند یعنی شما وقتی میخواهید از نسخه ی رایگان این نرم افزا استفاده کنید باید در کانال های تلگرامی زیادی عضو شوید .

اگر دوست ندارید محیط تلگرامتان شلوغ شود ، در عین ثبت نام از یک شماره تلفن که آن را لازم ندارید استفاده کنید .

نکته ی بسیارجالب این است که لازم نیست حتما کانال به کانال عضویت خود را ثبت کنید ، تنها با یک کلیک عضویت خودکار در کانال های تلگرامی که خودش به شما پیشنهاد میدهد شروع خواهد شد.

پس شما عضویت خودکار را شروع میکنید و آن هم بابت هر کانالی که در آن عضو می شوید به شما ۲ سکه میدهد و شما باید صبر بفرمایید تا تعداد سکه های شما به جایی برسد که بتوانید اعضای خوبی را به صورت خودکار به کانال تلگرامی تان اضافه کنید.

مثلا وقتی تعداد سکه های شما به ۸۰ تا رسید به کانال شما ۲۰ نفر به صورت خودکار اضافه میکند.

روش دوم پولی می باشد ، در این روش شما لازم نیست در هیچ کانال تلگرامی عضو شوید تنها پول خود را واریز به حساب این نرم افزار می کنید و آن هم به صورت خودکار به کانال شما عضو اضافه خواهد کرد.

نرم افزار ممبرز گرام (membersgram) آپدیت شد ..!

تاریخ : ۹۶/۴/۴   ورژن: ۵٫۳

قابلیت های ورژن جدید ممبرزگرام :

▪ بهبود کارایی و افزایش سرعت در پیوستن به کانال ها

▪خارج کردن خودکار کانال هایی که در آن قبلا عضو شده اید

▪افزایش تعداد ممبر هایی که بابت تعداد مشخصی از سکه ها میدهد

▪ تخفیف های ۲۰ الی ۶۰ درصدی ، در فروشگاه خود

▪ بهبود تعداد در محدودیت پیوستن خودکار به کانال ها

و بسیاری دیگر …

 

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
11+