p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » برنامه کاربردی اندروید » دانلود اپلیکیشن ایرانسل من MyIrancell 2.20.0 – بروزترین ورژن برای اندروید
دانلود اپلیکیشن ایرانسل من MyIrancell 2.20.0 – بروزترین ورژن برای اندروید
4 /5

4 / 5. 145

145 رای
 • سازنده ایرانسل
 • اندروید مورد نیاز 2.1 و بالاتر
 • نسخه 2.20.0
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود اپلیکیشن ایرانسل من MyIrancell 2.20.0 – بروزترین ورژن برای اندروید

آپدیت
ایرانسل من - MyIrancell

اپلیکیشن ایرانسل من – MyIrancell
اپلیکیشن رسمی ایرانسل جهت مدیریت حساب
دارای امتیاز 4.4 از 5 و بیش از میلیون ها دانلود

معرفی اپلیکیشن ایرانسل من MyIrancell

اگر می خواهید سیم کارت ایرانسل خودتان را مدیریت و امکاناتی نظیر نمایش دادن اطلاعات حساب ، خرید بسته جهت شارژ سیم کارت و تعدادی از کاربردهای دیگر را برای خویش به ارمغان بیاورید کافیست این نرم افزار را نصب کنید و از مزایای آن را برخوردار شوید . سایت ایرانسل

در سالهای قبل کاربران ایرانسل جهت دریافت مقدار شارژ خود ار کدهای دستوری اعلام شده از سوی شرکت ایرانسل استفاده می کردند در حالی که امروزه این کاربران می تواند این اپلیکیشن را نصب نموده و از مزایای زیاد آن بهره مند شوند. در این نرم افزار بدون استفاده از کد کاردی خاصی می تواند از مزایای آن استفاده نمود .

اینترنتت هم تموم بشه اپلیکیشن ایرانسل من به اینترنت وصله نگران نباش!

مراحل و امکانات اپلیکیشن ایرانسل من

این اپلیکیشن این کارایی را دارد تا کاربر تمامی حساب های خود را به این نرم افزار اضافه نماید . اگر می خواهید این کار را انجام دهید شما می توانید از قسمت بالای صفحه سمت چپ این کار را انجام دهید . سپس منوی نشان داده می شود که در آن گزینه ی اضافه کردن حساب جدید را می توان اعلام نمود .

در این نرم افزار بعد از اینکه وارد نرم افزار شدید از کاربر می خواهد که شماره تلفن خودتان را به کارد مخصوص در این اپلیکیشن وارد نمایید .اگر این کار صورت گرفت مقدار شارژ و بسته های موجود نیز اعلام خواهد شد .

 

طرح من در اپلیکیشن MyIrancell

اگر قسمت طرح من را انتخاب نمایید لیستی از طرح ها همراه با تعرفه نیز نشان داده می شود . در قسمت بخش های من مقدار باقی مانده از حجم بسته اینترنتی ، مکالمه و پیامک نیز قابلیت رویت دارند و می توان با انتخاب هر یک از بسته ها تمامی جزئیات آن را بررسی نمود .

 

بوم پلاس یکی دیگر از امکانات جالب اپلیکیشن MyIrancell

اگر شما می خواهید سیم کارت خود را شارژ نمایید کافیست که میتوانید یا استفاده از کارت شارژ یا به صورت مستقیم استفاده نمایید.شما با استفاده از نرم افزار ایرانسل من می توانید بسته های ترکیبی را نیز برای خودتان فعال کنید برای این کار از قسمت بوم+ استفاده و آن را انتخاب نمایید سپس می توانید یا توجه به نیاز خودتان اینترنت، تماس و پیامک را فعال نمایید.

دانلود ایرانسل من

دریافت 15 گردش آخر سیمکارت در قسمت تاریخچه

اگر با استفاده از این اپلیکیشن میخواهید که جزییات 15 کارکرد آخر ، بسته های افزایشی ، طرح تعرفه و … دسترسی پیدا کنید کافیست به قسمت تاریخچه مراجعه نمایید و در آخر هم در قسمت طرح ها ،انواع طرح های پیشنهادی و تشویقی نیز پیشنهاد شده است .

اپلیکیشن فوق العاده ایرانسل من – MyIrancell به شما امکان مدیریت سریع و آسان سیم کارت را می دهد ؛ به صورتی که با نصب این اپ شما به راحتی و در عرض چند ثانیه می توانید بسته اینترنت و مکالمه خریداری کنید ، میزان مصرف اینترنت و هزینه های تماس و پیامک را مشاهده کنید .

اپلیکیشن مای ایرانسل با استفاده از ویژگی و امکانات فوق العاده و رابط کاربری بسیار ساده ؛ امکان مدیریت مصرف ، خرید و پرداخت حساب ایرانسلی را برای شما فراهم می کند .

 

امکانات اپلیکیشن ایرانسل من در یک نگاه

امکانات اپلیکیشنMyIrancell

خرید و پرداخت

 • خرید انواع سرویس های بیمه
 • خرید بسته های مختلف افزایشی
 • امکان شرکت در حراج های شماره رند
 • امکان ساخت و خرید بسته های ترکیبی
 • قابلیت هدیه دادن بسته های اینترنت به دوستان خود
 • خدمات پرداخت از جمله کارت شارژ ، شارژ مستقیم و درگاه های بانکی

 

مدیریت حساب

 • ویرایش مشخصات کاربری از جمله آدرس ، نشانی ، ایمیل و …
 • نمایش اطلاعات حساب نظیر موجودی ، بدهی ، کارکرد ، مبلف قابل پرداخت ، میزان اعتبار باقیمانده
 • نمایش مدت و میزان حجم باقیمانده بسته اینترنت
 • امکان مدیریت چند حساب به صورت همزمان
 • تاریخچه 15 فعالیت اخیر
 • تمدید بسته اینترنتی

 

پشتیبانی و راهنمایی

 • سوالات متداول
 • شکایت و پیگیری آن
 • پیگیری درخواست ها و بازبینی
 • امکان برقراری ارتباط با مرکز تماس
 • آدرس شبکه های اجتماعی ایرانسل
 • تعیین کردن وقت جهت مراجعه به مراکز خدمات ایرانسل

 

نقد و بررسی اپلیکیشن ایرانسل من از نظر کاربران

مصرف 10 گیگابایت اینترنت ایرانسل دریک شبانه روز!! تعجب آور است

تعدادی از کاربران از عدم وجود ریز مصرف اینترنت گلایه مند بوده اند و اعلام کرده اند که مصرف اینترنت آنها بسیار بالا رفته است علی رغم اینکه کار زیادی با اینترنت انجام نمی دهند و به طوری که یک بسته 10 گیگ در طول یک شبانه روز به اتمام رسیده است و با اینکه پیگیری نموده اند ولی به جایی نرسیده اند و اعلام می کنند این کار غیر طبیعی می باشد .

 

تنوع کم و هزینه ی بسته های اینترنت بسیار بالا است!!

بعضی کاربران از عدم وجود تنوع بسته های اینترنتی شکایت نموده و اعلام کرده اند که تنوع بسته ها بسیار کم و هزینه آنها نیز بسیار بالا می باشد .

 

حجم شبانه اینترنت ایرانسل را نمیتوانیم استفاده کنیم چرا تحمیل میکنید؟

از مشکلاتی دیگری که خیلی به آن اشاره شده است وجود حجم شبانه برای بسته می باشد این در حالی است که کاربر برای آن هزینه می کند و نمی توانند از آن استفاده کنند به عبارتی دیگر حجم شبانه را حجمی تحمیلی اعلام می کنند .

 

لطفا انتخاب آهنگ پیشواز را هم به اپلیکیشن MyIrancell من اضافه کنید!

تعدادی از کاربران علیرغم ابراز رضایت از این اپلیکیشن پیشنهاد داده اند که بتوانند آهنگ پیشواز هم از طریق همین نرم افزار انتخاب و فعال نمایند . تعدادی از کاربران از سرعت پایین و قطعی های زیاد در درون برنامه انتقاد کرده اند .

برخی از کاربران از این برنامه ابراز رضایت نموده و اعلام کرده اند با توجه به نیاز و دلخواه خودتان می توانید بسته های اینترنتی را فعال نمایید .

 

تخم مرغ شانسی نیز فروشی شد!! برای جایزه اپلیکیشن ایرانسل من باید هزینه کنیم !!

تعدادی از کاربران از هدیه های تخم مرغ شانسی موجود در نرم افزار ابراز نارضایتی نموده اند که جوایز قبلا بهتر بوده(اینترنت ، پیامک و مکالمه) و اکنون فقط کدهای تخفیفی مربوط به شرکتهای اینترنتی داده میشود .

و در نهایت تعداد بسیار زیادی از کاربران از این نرم افزار ابراز رضایت نموده اند و قابلیت های اپلیکیشن ایرانسل من را تحسین نموده اند .

یکی دیگر از انتقادهایی که به این نرم افزار شده است پرداخت قبوض از طریق این اپلیکیشن می باشد که به ادعای کاربران برای مثال قبض برق مدت زیادی طول می کشد تا وصل شود.

طبق ادعای کاربران حجم بسته های موجود واقعی به نظر نمی رسند و خیلی زودتر از حد معمول به پایان می رسند .

 

بین ایرانسل و همراه اول یک کاسه ای زیر نیم کاسه است !! قیمت ها یکی است!!

تعدادی از استفاده کننده گان ایرانسل از عدم تفاوت بسته های اینترنتی برای سیم کارتهای ایرانسل و همراه اول انتقاد نموده و اعلام کرده اند که باید مبلغ بسته ها فرق داشته باشد .

تعدادی از کاربران علیرغم خرید اینترنت و شارژ از این نرم افزار استفاده می کنند ولی پیشنهاد می کنند درگاه های انواع بانک ها جهت پرداخت هزینه زیاد تر شوند .

در نهایت تعداد زیادی از کاربران علیرغم برخی انتقادات از نرم افزار ایرانسل من آٖن را جهت مدیریت خط ایرانسل بسیار عالی دانسته اند .

 

 

خرید سریع بسته های اینترنت در اپلیکیشن ایرانسل من

معرفی اپلیکیشن همراه من در حاشیه این مطلب :

همراه اول یک اپلیکیشن فوق العاده برای مشترکین دائمی و اعتباری خود عرضه کرده است که با استفاده از آن مشترکین می توانند تمامی خدمات همراه اول را به صورت آنلاین انجام دهند .

از جمله امکاناتی کهMyMCI در اختیار کاربران خود قرار می دهدمی توان به انتقال اعتبار اشاره کرد که به وسیله آن می توانید اعتبار خود را به سایر سیم کارت های اعتباریهمراه اول انتقال دهید ،همچنین ویژگی گزارش مصرف اینترنت نیز در این اپ قرار داده شده است که با استفاده از آن شما می توانید به صورت دقیق جزئیات مصرف اینترنت را مشاهده نمایید .

برای خواندن بیشتر در مورد این اپلیکیشن و دانلود آن روی لینک زیر کلیک کنید:

 

تغییرات نسخه جدید

 • ‏‏افزوده شدن امکان جستجو در اپلیکیشن
 • ‏مشاهده تعداد شانس‌ها در جشنواره «بشکن و ببر»
 • ‏امکان به‌روزرسانی و اطلاع از آخرین تغییرهای اپلیکیشن در صفحه «نسخه برنامه»
ADS DOWNLOAD
دانلود اپلیکیشن ایرانسل من MyIrancell 2.20.0 – بروزترین ورژن برای اندروید
 • شرکت سازنده : ایرانسل
 • حجم فایل : 38 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 5 نوامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
نرم افزار های مورد نیاز
 • Android 5.0
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • مرتض شنبه 7 اکتبر 2023

  اپ رو نصب کنید و تمام کارهایی که برای خطوط ایرانسل نیاز دارید را با این برنامه انجام بدید

  پاسخ دهيد جالب بود 0
 • مرتضی پنج‌شنبه 5 اکتبر 2023

  آقا دانلودش کردم فوق العادستاین اپلیکیشن ایرانسل من هرکی ایرانسل داره 100 درصد باید نصبش کنه راحت میشید از اینترنت و شارژ

  پاسخ دهيد جالب بود 1
 • مرتض شنبه 23 سپتامبر 2023

  من این ایرانسل را می خاهم

  پاسخ دهيد جالب بود 2