p30plus SPONSERS
خانه » آموزش » خرید فالوور اینستاگرام و تاثیرات آن
خرید فالوور اینستاگرام و تاثیرات آن
2.1 /5

2.1 / 5. 9

9 رای


افزودن به علاقه مندی ها

خرید فالوور اینستاگرام و تاثیرات آن

جدید
معایب خرید فالوور واقعی

طی چند سال اخیر، اینستاگرام و فعالیت در آن حکم پله‌ای برای صعود به قله‌های موفقیت را داشته‌اند. محبوبیت، ثروت، سود تجاری و هر نوع دستاورد مادی و معنوی که خیلی از پیج ها و افراد در این مدت داشته‌اند، از تاثیرات توسعه کسب و کار و فعالیت در فضای مجازی و مخصوصا اینستاگرام است. چند روز پیش یکی از دوستانم از درآمد چند صد میلیونی پیج اینستاگرامش می‌گفت. پیجی ساده با محتوای معمولی که تنها به معرفی محصولاتشان پرداخته بود. خودش راز موفقیت را در این می‌دانست که فالوورهای هدفمندی دارد و در دنیای بیزینسش توانسته خودش را به مشتری‌های مناسبی معرفی کند. اما چطور می‌شود فالوور هدفمند جذب کرد؟ خرید فالوور واقعی اینستاگرام یکی از راه‌های امن برای رسیدن به مخاطب کافی و البته فعال است. در ادامه مطلب راه‌های متنوع برای افزایش فالوور را بررسی می‌کنیم و نهایتا به خرید فالوور اینستاگرام و تاثیرات آن نیز می‌پردازیم.

 

فالووریاب سایت خرید فالوور اینستاگرام و خدمات اینستاگرام

چرا اینستاگرام؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید که دلیل انتخاب اینستاگرام به عنوان فضای اصلی برای پیش بردن دیجیتال مارکتینگ چیست؟ چرا بلاگرها و اینفلوئنسرها عمدتا از اینستاگرام شروع کردند؟

پاسخ این است: زیرا افراد دیگر دائما در اینستاگرام حضور دارند. شما در اینستاگرام همیشه مخاطبی که پتانسیل تبدیل شدن به مشتری را دارد خواهید داشت. حال فرض کنید با خرید فالوور واقعی بتوانید تعداد زیادی مخاطب با این پتانسیل را به پیج خودتان دعوت کنید. در واقع همین یک دلیل برای این که برای بهبود شرایط کسب و کارتان سراغ افزایش فالوور هدفمند بروید کافی است. اما دلایل دیگری هم وجود دارد.

اینستاگرام فضای اصلی تبلیغاتی این روزهای جهان به شمار می‌رود. تاثیری که یک پست اینستاگرامی ساده دارد، چندین روزنامه و تبلیغات محیطی و حتی تبلیغات رسانه‌ای نمی‌تواند داشته باشد. یک محتوای اینستاگرامی که دور از قوانین خشک و رسمی تولید می‌شود، به صورت رایگان انتشار می‌یابد و در عین حال بازه مخاطبش وسیع‌تر است، قطعا اثری چندین برابر یک تبلیغات تلویزیونی دارد.

 

افزایش فالوور از طریق تولید محتوای هدفمند

یکی از راه‌های افزایش فالوور، داشتن فعالیت مداوم و مستمر در اینستاگرام است. این که پست و استوری روزانه بگذارید و تعامل کافی با مخاطبانتان داشته باشید. فرقی نمی‌کند در چه حوزه‌ای فعالیت دارید و پرسونای مخاطبان شما چیست. خرید فالوور اینستاگرام در کنار تولید و انتشار محتوا به صورت منظم تاثیر زیادی بر رونق کسب و کار مجازی شما خواهد داشت. کافی است امتحان کنید!!

 

افزایش فالوور از راه فالو و آنفالو

فالو و آنفالو کردن اکانت‎های دیگران برای معرفی پیج از اولین راه‌های افزایش فالوور است. در واقع اولین راهی است که کاربران اینستاگرام سراغ آن رفتند. این روش هنوز هم جواب می‌دهد! به شرطی که صبر کافی داشته باشید و واقعا به تولید محتوا اهمیت بدهید. فعال نگه داشتن پیج، کامنت گذاشتن زیر پست دیگران، تبلیغات، دایرکت مارکتینگ و … از جمله کارهایی هستند که در صورت افزایش فالوور به صورت دستی باید آن‌ها را هم انجام بدهید تا نتیجه دلخواه بگیرید. از مزایای این نوع جذب فالوور می‌توان به هدفمند بودن و در نتیجه کم بودن میزان ریزش فالوور اشاره کرد. اما زمان زیادی که باید صرف این کار و صرف به روز بودن پیج کنید و سرعت نسبتا کم، باعث شده امروزه افراد کمتر سراغ این روش بروند و خریدن فالوور واقعی اینستاگرام را به جذب ارگانیک ترجیح بدهند. یکی از مجموعه‌هایی که در رابطه با این کار می‌تواند به شما کمک کند، فالووریاب است که با سابقه درخشان در این زمینه از نمونه‌های موفق به شمار می‌رود.

 

خرید فالوور اینستاگرام

یک روش مطمئن دیگر برای افزایش تعداد فالوور، خریدن فالوور است. مزیت این روش نسبت به باقی راه‌های افزایش فالوور این است که زمان شما برای فالو و آنفالو کردن هدر نمی‌رود. اما باید به یک نکته توجه زیادی داشته باشید و آن نکته، تفاوت فالوور فیک و فالوور واقعی است. اگر در گوگل دنبال یک سایت برای خرید فالوور بگردید، با چند عبارت زیر مواجه می‌شوید:

خرید فالوور، خرید فالوور واقعی، خرید فالوور فیک، خرید فالوور ارزان و…

فالوور فیک یک اکانت غیر فعال است که توسط ربات ساخته و در نتیجه با سرعت زیادی می‌‌تواند به تعداد انبوه به پیج شما اضافه شود. ویو و لایک فیک هم چنین حالتی دارند. این سرعت بالا باعث می‌شود خیلی از افرادی که نیاز به جذب فالوور دارند سراغ خریدن فالوور فیک بروند. غافل از این که داشتن فالوور فیک به خاطر پایین آوردن میزان تعامل کاربران یک امتیاز منفی حساب می‌شود و از نظر رتبه به پیج شما آسیب می‌زند. اینستاگرام اکانت های غیر فعال و مشکوک را حذف می‌کند. بنابراین احتمال ریزش بعد از خرید فالوور فیک چندین برابر است.

در برابر فالوور واقعی اکانتی عادی است که از طریق فالو و آنفالوی اتوماتیک به پیج شما افزوده می‌شود. در نتیجه میزان ریز آن کمتر است و تعامل پیج را هم پایین نمی‌آورد.

با در نظر گرفتن خرید فالوور اینستاگرام و تاثیرات آن می‌تواند هم نتیجه مثبت داشته باشد و هم نتیجه منفی. بنابراین خیلی مهم است که از یک منبع معتبر خرید کنید و حتما قبل از خریدن فالوور از نوع آن اطلاع پیدا کنید. فالوور ارزان یا فالوور ایرانی و موارد اینچنینی نیز فالوورهای فیکی هستند که با نام و عکس افراد ایرانی ساخته می‌شوند و به صورت آنی به پیج افزوده می‌شوند.

این امکان نیز وجود دارد که در اثر خرید تعداد زیاد فالوور فیک توسط اینستاگرام به عنوان یک صفحه تبلیغاتی با محتوای نامناسب شناسایی شوید و اینستاگرام محدودتان کند یا حتی پیجتان را حذف نماید.

 

نکته دیگری که باید هنگام خریدن فالوور به آن توجه کنید این است که داشتن تعداد کافی فالوور باعث ایجاد حس اعتماد در مخاطبانتان می‌شود. هر چه تعداد این فالوورها و میزان مشارکتشان با شما بیشتر باشد، این تلقی در مشتریان شما ایجاد می‌شود که پیج شما پیج معتبرتری است و بهتر است از شما خرید کنند.

 

تبلیغات کردن

در کنار خرید فالوور اینستاگرام و تولید محتوا، تبلیغات هم سهم بسزایی در بالا رفتن میزان تعامل و رشد پیج های اینستاگرامی ایفا می‌کند. تبلیغات اینستاگرامی به شکل‌های مختلفی صورت می‌گیرد. استفاده از گزینه promotion خود اینستاگرام که برای برخی پست‌ها فعال می‌شود گرفته تا دادن سفارش به پیج‌های پرمخاطب و اینفلوئنسرها و سلبریتی ها و…

داشتن تبلیغ کنار خرید فالوور باعث می‌شود بتوانید به تعداد زیادتری فالوور هدفمند جذب کنید. البته هنگام سفارش تبلیغ به جامعه هدف و مخاطبان پیجی که تبلیغ خودتان را به او می‌سپرید توجه ویژه داشته باشید. مثلا اگر لباس زنانه می‌فروشید به یک پیج خبری فوتبالی سفارش تبلیغ ندهید! چرا که مخاطبان چنین پیجی عمدتا آقا هستند.

 

معرفی فالووریاب برای خرید فالوور اینستاگرام واقعی

اگر قصد خرید فالوور واقعی اینستاگرام دارید، فالووریاب یکی از بهترین مراجعی است که می‌توانید سراغش بروید. فالووریاب برای شما فالوور هدفمند و واقعی جذب می‌کند و به ازای هر فالوور جذب شده از اعتبار شما کم می‌کند. این مدل از جذب فالوور تدریجی اما مداوم است و طی مدت زمان مشخص کاملا متوجه اثربخشی آن خواهید شد. قیمت مناسب و تخفیف های گوناگون هم باعث استقبال کاربران اینستاگرام از این مجموعه شده و افراد بسیاری برای توسعه کسب و کارشان به فالووریاب مراجعه می‌کنند.

خرید فالوور اینستاگرام ایرانی واقعی در فالووریاب

جمع‌بندی

شما برای افزایش آمار تعامل و تعداد فالوورهایتان می‌توانید از روش‌های گوناگونی استفاده کنید که هرکدام به تنهایی یا به صورت ترکیبی می‌توانند پاسخگوی نیاز شما باشند. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خودشان را دارند اما اگر با بررسی کامل و استراتژی قبلی پیش بروید قطعا به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. برای این کار می‌توانید از مشاورین کسب و کار نیز کمک بگیرید.

خرید فالوور اینستاگرام و تاثیرات آن
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 20 ژوئن 2022
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • m_art سه‌شنبه 21 ژوئن 2022

  مدل گوشی : a10 ورژن اندروید : 10

  باو فق با قندشکن برید سایت زیر 2k فالوور میده خودم 5k دارم الان😂

  پاسخ دهید جالب بود 0
 • فرهان دوشنبه 20 ژوئن 2022

  فالووریاب میتونه خوب کمک کنه واسه تبلیغ پیج

  پاسخ دهید جالب بود 0