نرم افزار اندرویدی pinngle یکی از نرم افزار های جدید دنیای رقابت های برنامه نویسی می باشد . بسیاری از ما ها دوست داریم از هزینه های سرسام آور سیمکارت های اعتباری مانند ایرانسل و همراه اول خلاص شویم زیرا که عصر ، عصر ارتباطات است و مردم دوست دارند از حال و هوای خستگی کار وتنهایی بیرون آیند و لذتی دیکر رو همراه با دوستان و آشنایان خود اززندگی تجربه کنند.

در همین راستا قدم اول برقراری ارتباط است و همان طور که میدانید ارتباط امروزه مانند زمان های قدیم نیست که با دیدار حضوری یا از طریق نامه برقرار شود ، مردم دیگر وقت آن را ندارند مسافت های طولانی را طی کنند تا دیداری از دوستان خود را تازه کنند به همین خاطر از ایزاری به نام گوشی تلفن همراه استفاده می کنند تا هم بتوانند به کار های روز مره خود برسند و هم با شنیدن صدای دوستان خود حال و هوای خود را تازه کنند.

اما ارتباط برقرار کردن از طریق سیمکارت های اعتباری یا دائمی اگر مدت نسبتا زیادی ادامه داشته باشد دو طرف مخاطب هزینه های زیادی را متحمل خواهند شد.

در این راستا برنامه نویسان موفق تلاش نموده اند که نرم افزار یا برنامه ای طراحی کنند که بتواند ارتباط را از طریق اینترنت برقرار کند و این ارتباط تنها صوتی نباشد بلکه بتوانیم تصویری نیز ارتباط برقرار کنیم.

نرم افزار اندرویدی پینگل (pinngle) خوشبختانه با توجه به سرعت نسبتا کم کشور عزیزمان در این زمینه در سطح خیلی خوب جواب داده است .

یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار سرعت بسیار بالای آن می باشد حتی با اینترنت های ضعیف که ما داریم . از دیگر ویژگی قابل توجه pinngle وضوح بسیار بالای صدای مخاطب ، بدون قطعی و پارازیت می باشد.

در حالی که مشغول تماس صوتی هستید یا یک کلیک به راحتی به تماس تصویری تبدیل خواهد شد و به راحتی میتوانید تماس تصویری با کیفیت عالی برقرار کنید.

  • از کجا بفهمیم مخاطبین ما چه وقت آنلاین هستند ؟ نرم افزار پینگل برای شما امکان ارسال چت خصوصی مانند تلگرام را فراهم کرده است وقتی وارد پی وی یا محیط چت با مخاطب مورد نظر خود شدید وضعیت آنلاین بودن یا آخرین بازدید ایشان را در اختیار شما قرار میدهد.

برخی از ویژگی های جالب پینگل (pinngle)

۱- امکان ساخت پروفایل شخصی

۲- لیست مخاطبین شما که از پینگل استفاده میکنند

۳- تاریخچه تماس هاس صوتی و تصویری

۴-امکان ارسال پیام خصوصی به مخاطب مانند تلگرام

۵- دارای استیکر های زیبا مانند تلگرام و امکان ضبط صدا

۶-امکان تغییر پس زمینه چت ها

  و بسیاری دیگر…

 

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
4+