2016-03-18 16.41.23-1

 

 

یکی از زیبایی های تصاویر یا عکس های عروس وداماد ، اگر دقت کرده باشید علاوه بر کیفیت تصویر و روتوش زیبای آن ، بکگراند یا منظره ی آن است . این منظره یا بکگراند میتواند طبیعی ، آتلیه یا کامپیوتری باشد.

بکگراند ها بستگی به نوع سلیقه ای است که افراد دارند مثلا عروس و داماد یا فردی به تنهایی که قرار است عکس بگیرد یا هرکس دیگه ای که باشد ممکن است هزینه ی عکس برایشان مهم نباشد و بیشتر رو طبیعی و زیبا بودن آن تاکید کنند افراد دیگری نیز هستند که برعکس موارد ذکر شده هستند پس همه ی انواع بکگراند ها میتوانند در مکان های مناسب و موقعیت های گوناگون کاربردی باشند.

مجموعه بکگراندی که امروز به صورت لایه باز از جنس فوتوشاپ برای شما قرار داده ایم ( فرمت آن psd است) از نوع کامپیوتری است و بطور زیبایی طراحی شده اند .

لایه باز: همه ی آن چیزی که در تصویر میبینید می تواند دستکاری شود ، مثلا رنگ مایه ی لایه ها را عوض کنید، اندازه ها را تغییر دهید و انواع افکت اعمال کنید.

لایه ها هر کدام در قسمت LAYERS قابل مشاهده هستند و میتوانید لایه ای را که میخواهید دستکاری کنید در آنجا پیدا کنید.

هرکدام از فایل ها به صورت جداگانه قرار داده ایم تا هرکدام را که دوست داشتید دانلود کنید و سرعت اینترنت هم در نظر گرفته شده است ، به عنوان مثال کسانی که ADSL دارند سرعت بسیار بیشتری نسبت به اینترنت سیمکارت دارند پس سریع تر آن ها را دریافت میکنند اما ما سرعت پایین را در نظر گرفته ایم.(نیکی کن و در دجله انداز:)

از گالری زیر لایه ها یا فایل ها شماره گذاری شده اند تا در جعبه ی دانلود طبق شماره دانلود کنید.

telegram

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
5+