p30plus SPONSERS
چگونه در کلاچ پولدار شویم؟


4.2 /5

4.2 / 5. 37

37 رای
 • سازنده p30plus.org
افزودن به علاقه مندی ها

چگونه در کلاچ پولدار شویم؟

جدید

سلام خدمت همه ی پی سی پلاسی های عزیز… امروز در خدمت شما هستیم با یک آموزش جذاب در بازی محبوب کلاچ که طرفداران زیادی دارد. خوب می دانیم که بازی های اندرویدی به ویژه سبک ماشینی دارای مخاطب های بسیاری می باشد و بسیاری از کاربران به سراغ اینگونه بازی ها می روند که ما نیز امروز یکی از بهترین های سبک ماشینی را بررسی کرده ایم و یک ترفند عالی را به شما آموزش داده ایم.

بازی کلاچ چگونه بازی است؟

اگر شما اهل بازی کردن باشید و سبک های ماشینی یا بازی های هیجان انگیز را دوست داشته باشید ماشین بازی کلاچ یک گزینه ی بسیار عالی برای شما می باشد. خوب می دانیم که اکثر بازی های ماشینی با الگو گرفتن از یک دیگر دارای گیم پلی تقریبا یکسانی می باشند و گاهی ممکن است حوصله ی مخاطب سر برود.

اما بازی کلاچ دارای سبکی جدید و متفاوت می باشد از ویژگی های آن می توانیم زبان فارسی آن را مثال بزنیم همچنین در این بازی تمامی ماشین های ایرانی و خارجی وجود دارد و به بهترین شکل ممکن شبیه سازی شده اند و شما از رانندگی کردن با این ماشین ها نهایت لذت را خواهید برد.


چگونه در بازی کلاچ پول بدست بیاوریم؟

برای به دست اوردن پول در این بازی ما روش های مختلفی را به شما آموزش می دهیم که با توجه به سلیقه ی خود می توانید از هرکدام از این روش ها استفاده کنید. بعضی از این روش ها بسیار ساده و بعضی ها نسبتا پیچیده خواهند بود با ما همراه باشید.


روش اول: دریفت کشیدن

در این روش شما باید با سرعت بالا حرکت کنید و با کشیدن ترمز دستی ماشین را وادار به چرخیدن کنید در این روش با توجه به انجام دادن حرکت نمایشی شما می توانید سکه دریافت کنید لام است بدانید این روش ابتدایی ترین و ساده ترین راه حل می باشد و ممکن است با انجام دادن این حرکت سکه ی کمی به دست بیاورید.


روش دوم: باربری کردن

در این روش با رفتن بر روی آیکون کامیون می توانید باربری کنید فقط لازم است بدانید که در این روش ابتدا پلیس شما را تعقیب خواهد کرد و شما باید از دست پلیس فرار کنید و خود را به محل تعیین شده در نقشه برسانید توجه کنید که هرچه دیر تر به مقصد برسید از پولی که می توانید دریافت کنید کاسته می شود.


روش سوم: مسابقه دادن

در این روش شما با رفتن بر روی آیکون مسابقه با یک پنجره ای که برایتان باز می شود رو به رو می شوید که از شما سوال می پرسد می خواهید مسابقه دهید؟ با انتخاب گزینه ی بله وارد قسمت بعدی می شوید. در این قسمت می توانید تنظیماتی را انجام دهید مانند: 

 1.  انتخاب تعداد مسابقه دهندگان
 2. تعداد دور های مسابقه 
 3. سختی حریفان خود

و در آخر نیز مقدار سکه ای که به نفر اول مسابقه تعلق می گیرد مشخص می شود. و هر چقدر شما تنظیمات را بالا و پایین کنید این مقدار جایزه تغییر خواهد کرد.


روش چهارم: پرش از سکو

در این روش شما باید در نقشه ی بازی کلاچ بچرخید و یک قسمت مرتفع را پیدا پیدا کنید و با شدت گرفتن سرعت ماشین از سکو یا ارتفاع پرش انجام دهید با انجام دادن این کار می توانید سکه دریافت کنید توجه داشته باشید که بعد از انجام دادن پرش باید تعادل ماشین خود را حفظ کنید و با در و دیوار برخورد نکنید.


کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم 4 روش برای به دست آوردن سکه در بازی جذاب کلاچ را به شما عزیزان آموزش دهیم امیدواریم از این ترفند ها استفاده کنید و تجربه های خود را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید. شما روش بهتری برای دریافت سکه در این بازی سراغ دارید؟

ADS DOWNLOAD
چگونه در کلاچ پولدار شویم؟
 • شرکت سازنده : p30plus.org
 • آخرین بروزرسانی :‌ جمعه 26 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • arefmrany@gmail.com جمعه 12 می 2023

  بازی کلاچ

  پاسخ دهيد جالب بود 1