p30plus SPONSERS
خانه » آموزش » افزایش فروش با سئو سایت
افزایش فروش با سئو سایت
1.6 /5

1.6 / 5. 9

9 رای


افزودن به علاقه مندی ها

افزایش فروش با سئو سایت

جدید
افزایش فروش با سئو سایت

آیا می دانید یکی از بهترین راه های افزایش فروش اینترنتی استفاده از سئو سایت قوی است؟ شما با استفاده از سئو سایت و طراحی سایت قوی می توانید رتبه جستجو موتور گوگل خود را افزایش دهید و با سرمایه گذاری در کسب و کار اینترنتی به موفقیت برسید. در این متن برای شما افزایش فروش با سئو سایت را به صورت کامل توضیح داده ایم با ما همراه باشید.

افزایش فروش با سئو سایت :

آیا سایت شما در صفحه اول گوگل قرار ندارد ؟ ترافیک سایت شما پایین است اما نمی دانید دلیل آن چیست ؟ تماسی برای فروش محصولات خود دریافت نمی کنید ؟ پاسخ همه این سوالات پایین بودن رتبه سئو سایت شما است.

سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک می کند تا سایت خود را در نتایج برتر گوگل قرار دهید، همانطور که میدانید به هر میزان که سایت شما در نتایج برتری از رتبه بندی گوگل قرار داشته باشد، میزان بازدید سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد. برای مثال اگر سایت شما در رتبه اول گوگل قرار داشته باشد سه برابر رتبه دوم گوگل بازدید دریافت می کند و همچنین اگر رتبه سایت شما در صفحه دوم گوگل قرار داشته باشد یک دهم صفحه اول بازدید دریافت خواهد کرد.

میزان فروش اینترنتی هر سایت به میزان بازدید سایت بستگی دارد، شما زمانی می توانید محصولات سایت خود را به فروش برسانید که بازدید کننده داشته باشید و بازدید کننده سایت خود را تشویق و ترغیب به خرید از سایت کنید. زمانی که بازدید کننده ای وجود ندارد شما نمی توانید محصولات خود را به فروش برسانید،به همین دلیل افزایش فروش با سئو سایت ارتباط مستقیم دارد .

افزایش فروش با سئو سایت

در صورتی که اطلاعات کافی در زمینه سئو و طراحی سایت ندارید، برای افزایش فروش سایت خود باید از یک تیم حرفه ای سایت کمک بگیرید. شما با استفاده از افزایش رتبه سئو سایت خود می توانید ترافیک سایت خود را با قراردهی در صفحه اول گوگل افزایش دهید. سایت ما ارائه دهنده طراحی سایت ارزان به همراه خدمات سئو سایت با کمترین هزینه ممکن به شما است.

 

سئو سایت چیست ؟

یک کلمه مانند فروش موبایل را در گوگل سرچ کنید و به 10 سایت اول گوگل توجه کنید، هر 10 سایت را باز کرده و مطالب آنها را مطالعه کنید. همانطور که مشاهده می کنید، هر 10 سایت دارای مطالبی شبیه به همدیگر هستند و مطالب تمامی سایت ها نیز برتر مورد توجه است اما چرا یک سایت در رتبه اول و سایت دیگر در رتبه دهم قرار دارد؟

سئو سایت یک فرایند پیچیده تشکیل شده از ساختار محتوا های سایت، انتخاب کلمه های کلیدی مناسب،آنالیز رقبا، لینک سازی، سئو فنی ، سئو فروشگاهی، رتبه بندی کلمات کلیدی، ترافیک سایت و میزان بازدید سایت است. در ادامه افزایش فروش با سئو سایت را به صورت گام به گام برای شما توضیح خواهیم داد.

 

افزایش فروش با سئو سایت به صورت گام به گام :

برای اینکه شما بتوانید به افزایش فروش با سئو سایت دست پیدا کنید، در ابتدا باید هدف خود را از افزایش رتبه سئو مشخص کنید، برای مثال برخی از افراد قصد افزایش بازدید سایت برای فروش محصولات خود را دارند اما برخی از افراد قصد دریافت مجبوبیت و شناخت برند خود را دارند و هر کدام از این موارد می تواند روندی متفاوت در طراحی سایت و افزایش سئو سایت داشته باشد. ما در این قسمت هدف افزایش فروش با سئو سایت را معرفی می کنیم.

افزایش فروش با سئو سایت با آی تی مهر

1 ــ آنالیز سایت :

شما برای اینکه یک سایت را برنامه ریزی کنید باید در ابتدا سایت را آنالیز کنید تا با نقاط قوت و نقاط ضعف سایت به صورت کامل آشنا شوید، شما زمانی می توانید یک سایت قوی بسازید که نقاط ضعف سایت خود را قوی کرده و نقاط قوت سایت را با استراتژی و استاندارد های گوگل تنظیم کنید.

به یاد داشته باشید که اولویت بندی در افزایش رتبه سئو سایت همیشه می تواند دلیل موفقیت شما باشد، در ابتدا نقاط ضعف سایت خود را تقویت کنید و سپس به تنظیم کلی سایت بپردازید.

 

2 ــ آنالیز رقبا :

شما زمانی می توانید پیشرفت کنید که یک سایت برتر از رقبا خود ایجاد کنید، زیرا گوگل یک تشخیص دهنده آنلاین طبق الگوریتم است و تا زمانی که شما یک سایت برتر از رقبا نسازید نمی توانید در رتبه اول گوگل قرار داشته باشید.

 

3 ــ انتخاب کلمه کلیدی مناسب :

یکی از بزرگ ترین و اصلی ترین پایه های تشکیل دهنده سئو سایت انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سرچ سایت است، برای مثال اگر شما قصد فروش محصولات موبایل را داشته باشید، مسلما انتخاب کلمه کلیدی فروش موبایل و فروش گوشی نسبت به انتخاب کلمه کلیدی فروش گوشی تهران برتر است و میزان جستجو برتری دارد.

 

4 ــ لینک سازی :

شما برای کسب و کار خود باید لینک سازی کنید تا با استفاده از این لینک ها تبلیغات سایت انجام شود و سایت در رتبه های برتر قرار گیرد، بک لینک یکی از فاکتور های مهم سئو سایت، در صورتی که آگاهی کافی برای تولید و ساخت بک لینک ندارید از متخصص های سئو کمک بگیرید.

افزایش فروش و سئو سایت

5 ــ تقویت سئو فنی :

افزایش سئو سایت نه تنها به عوامل تشکیل یک سئو قوی بلکه به سئو فنی سایت نیز بستگی دارد، شما برای افزایش فروش با سئو سایت باید تکنیکال سایت را مانند سرعت سایت، رفع خطاهای سایت، سرچ سریع سایت، ساختار و نمایش محتوا سایت، رنگ بندی، طراحی درگاه ورودی و…. را تقویت کنید.

به یاد داشته باشید که تنها قرارگیری در رتبه اول گوگل برای افزایش فروش با سئو سایت مهم نیست و شما برای فروش باید مخاطب را به سمت خود جذب کنید، تصور داشته باشید که سایت شما در رتبه اول قرار دارد اما یک درگاه اینترنتی نامناسب و مطالب غیر جذاب در سایت ارائه شده است، آیا می توانید محصولات خود را به فروش برسانید؟

 

6 ــ ارائه زمان کافی برای فروش :

علاوه بر افزایش رتبه سئو و تایید سئو فنی سایت شما باید الگوریتم سئو فروشگاهی نیز توجه کنید، درصورتی شما می توانید به افزایش فروش با سئو سایت برسید که تمامی 7 روز هفته به صورت 24 ساعت برای سایت خود وقت بگذارید و پاسخگو مشتری های خود باشید تا تجربه کاری شما بسیار قوی باشد و مشتری های خود را به مشتری ثابت تبدیل کنید.

افزایش فروش با سئو سایت
  • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 13 ژوئن 2022
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!