p30plus SPONSERS
خانه » ریپورتاژ آگهی » نمایندگی مجاز تعمیر یخچال در رشت و اهواز
Refrigerator repair
2.3 /5

2.3 / 5. 11

11 رای
 • سازنده iranaservice


افزودن به علاقه مندی ها

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال در رشت و اهواز

جدید
خدمات-تعمیر-یخچال-در-رشت

تعمیر یخچال از مهمترین بخش های تعمیرات لوازم خانگی می باشد. اگر تعمیر یخچال تحت نظر یک متخصص آگاه انجام نشود، ممکن است باعث وارد شدن هزینه های زیادی به صاحب آن شود. بسیاری از برندهای معتبر در سراسر کشور نمایندگی های مجازی برای تعمیر لوازم خانگی دارند که با بهره گیری از افراد متخصص دغدغه و نگرانی تعمیرات این لوازم را برطرف می کنند.

یخچال از جمله لوازم خانگی است که به دلیل کاربرد فراوانش در زندگی ما بیشتر از دیگر لوازم مورد توجه و استفاده می باشد. خراب شدن این دستگاه می تواند گاهی اوقات برنامه ریزی کل زندگی ما را دچار اختلال کند. تمامی این عوامل باعث می شود تا نیاز به خدمات تخصصی و حرفه ای در هر منطقه و شهری از کشور احساس شود. بر این اساس برای دسترسی بهتر تمامی کاربران به امکانات ویژه تعمیرات، در تمامی کشور نمایندگی های مجاز تعمیرات به وجود آمده است. بهترین توصیه برای تعمیر یخچال استفاده از افراد با تجربه است و مزیت استفاده از افراد متخصص عبارت است از:

 • صرفه جویی در وقت و زمان
 • نظارت و کنترل بر کار تعمیرکار
 • امکان استفاده از خدمات تعمیر در محل

 

تعمیر یخچال در اهواز

شهر اهواز با توجه به تراکم بالای جمعیت یکی از مراکز فعال استفاده از انواع برندهای یخچال و فریزر در کشور می باشد. وجود کاربران فعال در این شهر نیاز به خدمات تخصصی و حرفه ای تعمیر یخچال در اهواز را ایجاد کرده است. از مهمترین خدماتی که در بخش تعمیرات یخچال در اهواز ارائه می شود، خدمات تعمیر در محل است، تعمیر در محل یک مزیت خاص محسوب می شود و دلیل آن را می توانیم در موارد زیر خلاصه کنیم:

 • کاهش هزینه های خدمات

در گذشته در بسیاری مواقع برای انجام تعمیرات خاص باید دستگاه به مرکز نمایندگی منتقل می شد و حتی ساده ترین تعمیرات هزینه های زیادی به مشتری و مخاطب تحمیل می کرد. با ارائه این خدمات به صورت گسترده و امکان عیب یابی و تعمیر در محل با دستگاههای پیشرفته، فقط در صورت نیاز دستگاه به مراکز تعمیر فرستاده می شود.

 • ارائه خدمات تخصصی توسط کارشناسان کارآزموده
 • پشتیبانی و ارائه خدمات 24 ساعته

تعمیر-تخصصی-توسط-دستگاههای-پیشرفته

تعمیر یخچال در رشت

گستردگی خدمات تعمیر یخچال را زمانی می توانید درک کنید که در هر نقطه از کشور که قرار داشته باشید به راحتی بتوانید از این خدمات استفاده کنید. شهر رشت با وجود شرایط خاص آب و هوایی و گردشگری بودن و تراکم جمعیت بالا، همواره از مناطقی است که پذیرای برندهای مختلف یخچال و فریزر بوده است. با توجه به تنوع سلیقه ها در این شهر، تنوع ارائه خدمات نیز احساس می شود. ساکنان شهر رشت بدون نگرانی می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز تعمیرات مورد نیاز دستگاه خود را انجام دهند. خدمات تعمیر یخچال در رشت به صورت 24ساعته و بسیار تخصصی می باشد. مهم نیست که شما کدام برند را مورد استفاده قرار می دهید، با استفاده از خدمات تخصصی تعمیر یخچال در رشت می توانید یخچال خود را از هر برندی که باشد بدون نگرانی به راحتی تعمیر کنید. کافی است با تماس با مجموعه ایرانا سرویس به راحتی به متخصصان با تجربه آنها در شهر رشت دسترسی پیدا کنید و تعمیر دستگاه خود را بدون نگرانی به دستان پرتجربه آنها بسپارید

بخش-های-مختلف-موتور-و-کمپرسور-یخچال

قیمت موتور یخچال

موتور یخچال یکی از قطعات اصلی و هزینه بر در این دستگاه می باشد که کلیه فرآیندهای حساس فعالیت یخچال را تحت تاثیر قرار می دهد. گاهی اوقات به دلایل متعددی ممکن است موتور یخچال دچار آسیب شود و فعالیت دستگاه متوقف شود. اگر موتور یخچال قابل تعمیر نباشد، نیاز به خرید موتور است. قیمت موتور یخچال تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می گیرد:

 • برندهای متفاوت موتور یخچال

بسیاری از برندهای موجود در بازار یخچال و فریزر دارای موتورهایی با طراحی خاص می باشند که این مساله در قیمت هر کدام از نمونه ها تاثیر گذار است. اما در زمان تهیه موتور باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما از برندهای دارای ضمانت استفاده نمایید.

 • صنعتی یا خانگی بودن موتور یخچال

شکل موتورهای صنعتی و خانگی به دلیل کاربری متفاوت با یکدیگر فرق می کند. این عامل باعث می شود تا قیمت موتور متفاوت باشد.

 • تولید داخل بودن یخچال یا وارداتی بودن آن
 • نوسانات قیمت ارز

بسیاری از تجهیزات جانبی یخچال و فریزر تولید داخل نیستند و وارد کردن آنها تحت تاثیر قیمت ارز تغییرات گسترده ای می کند.

 • نو یا دست دوم بودن موتور
 • نمونه های متفاوت کمپرسور

در یخچال ها به دلیل تنوع طراحی، نمونه های متفاوت از موتور یا کمپرسور استفاده می شود.

مجموعه ایرانا سرویس با بهره مندی از گروهی از متخصصان با تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی، آماده خدمت رسانی به مخاطبان خود در سراسر ایران می باشد.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال در رشت و اهواز
 • شرکت سازنده : iranaservice
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 1 دسامبر 2021
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!