p30plus SPONSERS
خانه » برنامه اندروید » آذرخش کبود – دانلود بازی Blue Lightning – عملیات ترور سردار سلیمانی
شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ماجرای آذرخش کبود
4.2 /5

4.2 / 5. 6

6 رای
بریم به لینک دانلود

افزودن به علاقه مندی ها

آذرخش کبود – دانلود بازی Blue Lightning – عملیات ترور سردار سلیمانی

جدید

بازی آذرخش کبود

بازی Blue lightning – عملیات ترور سردار سلیمانی 

آذرخش کبود چیست؟

خبر ها حاکی از آن است! که در تاریخ 13 دی 1398 سردار سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد در طی یک عملیات تروریستی توسط آمریکا به شهادت رسید. آمریکا نام این عملیات را به اسم یک بازی به نام آذرخش کبود (Blue lightning) گذاشته است.

بلو لایتنینگ نام یک بازی آتاری مربوط به سال 1989 می باشد! که بر روی پلتفرم های Atari Jaguar CD قابل اجرا بود!. بازی اندروید آذرخش کبود در ابتدا برای سیستم عامل های Atari Lynx ساخته شد!. داستان بازی  به این صورت است که یک خلبان تازه کار وظیفه کنترل و در اختیار گرفتن چندین هواپیمای ارتشی را در قالب مجموعه ای از مراحل پشت سر هم برای غلبه بر ژنرال دراکو بر عهده می گیرد. ژنرال دراکو در این داستان به سازمان ملل خیانت می کند! و به آرامی کنترل بسیاری از نیروهای مسلح را از طریق فساد به دست می آورد!. ژنرال دراکو در بازی آذرخش کبود از این نیروها برای گسترش امپراطوری سازمان یافته و توسعه جنایت های خود در سراسر جهان استفاده می کند.

دانلود بازی آذرخش کبود - عملیات ترور سردار سلیمانی نسخه کامپیوتر و آتاری

چرا نام عملیات ترور سردار سلیمانی آذرخش کبود نام گرفت؟

بازی بلو لایتنینگ در سبک آرکید و جنگی و در قالب یک شبیه سازی از جنگ ها! و نبرد های سهمگین به صورت سوم شخص تهیه شده است!. بازی آذرخش کبود در قالب یک گرافیک دو بعدی و کلاسیک طراحی شده است!. ژنرال دریکو در داستان بازی  ابتدا یک شخصیت برجسته است! که وظیفه برقراری صلح در سراسر دنیا را به عنوان یکی از مسئولان و اعضای سازمان ملل بر عهده دارد.

 اما پس از مدتی با در اختیار گرفتن قدرت ارتش تباهی را به دنیا می آورد! و از طریق شبکه های جنایت کارانه حکومت خود را توسعه می دهد!. رئیس های سازمان ملل از این بابت اظهار نگرانی می کنند! و زمانی از این موضوع آگاه می شوند که دیگر خیلی دیر شده است!. از این رو با استفاده از نیرو های وفادار باقی مانده در بازی Blue lightning سعی در جبران وضعیت می کنند و در صدد متوقف کردن ژنرال دریکو و نیروهایش بر می آیند. خلبان آمریکایی در بازی آذرخش کبود به قطب جنوب، جایی که بیشتر ارتش دراکو در آنجا حضور دارند، اعزام می شود، اما دراکو قبل از نابودی ساختمان ها و شروع بمباران از ناحیه خارج می شود…

دانلود بازی آذرخش کبود - عملیات ترور سردار سلیمانی نسخه کامپیوتر و آتاری

وبسایت پی سی پلاس شهادت  سردار حاج قاسم سلیمانی را به همه هموطنان عزیز تسلیت عرض می نماید.

بیایید پیام مقام معظم رهبری را بار دیگر با جان و دل شاهد باشیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران!

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت.
این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیةالله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید.
شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود.با رفتن او به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند.شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خط جهاد و مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.

ملت ایران یاد و نام شهید عالیمقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ جهان اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم.

سیّدعلی خامنه‌ای

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

ADS DOWNLOAD ADS DOWNLOAD
آذرخش کبود – دانلود بازی Blue Lightning – عملیات ترور سردار سلیمانی
 • آخرین بروزرسانی :‌ پنج‌شنبه 2 فوریه 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • mahdi_irgc83 یکشنبه 5 ژانویه 2020

  خداحافظ سردار….

  پاسخ دهید جالب بود 7
  • Html جمعه 24 ژانویه 2020

   چند مگه

   جالب بود 2